Top 9 CREATIVE Stage V2 – Soundbary

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CREATIVE

#ad

Dálkové ovládání a sada pro montáž na stěnu, Bluetooth/optický vstup/TV ARC/AUX vstup, počítač a ultra široké obrazovky, CREATIVE Soundbar Stage 2.1 se subwooferem pro TV, černý

#ad
CREATIVE #ad - Soundbar je pohodlně napájen pomocí jediné integrované síťové zástrčky a nabízí tak přehlednou plochu psacího stolu nebo TV. Komfort ovládání s dálkovým ovládáním | ovládací prvky se pohodlně nacházejí na straně soundbaru, takže jsou snadno přístupné a lze je bez problémů ovládat. Rozmanité možnosti připojení | připojte svůj televizor, optický audio vstup, 5mm aux vstup, jako je bezdrátový bluetooth, pc/mac a mobilní telefony pohodlně přes naše nesčetné možnosti připojení, 3, TV ARC a USB MP3.

Se soundbarem se dodává také sada pro montáž na stěnu, pomocí které můžete Creative Stage zcela jednoduše namontovat na zeď, včetně montážního příslušenství. Duální ovladač se subwooferem pro prostorový zvuk | tento výkonný systém reproduktorů 2. 1 produkuje špičkový výkon 160 w a obsahuje dva speciálně vyladěné středové měniče pro zřetelnější dialogy a dech beroucí středové tóny.

Usb mp3 | funguje současně jako samostatný hudební přehrávač přes velkokapacitní paměťové zařízení, bez nutnosti zapnutí TV nebo jiných externích vstupů. Zvukový bez salátu kabelů pro počítač a televizi | perfektně se hodí pod pc monitor a díky štíhlému, subtilnímu designu se hodí do každého interiéru. Díky těmto rozsáhlým portům je soundbar jednoduchou volbou pro každý audio upgrade. Ve spojení se subwooferem dokáže creative stage vytvářet hluboké, syté basy, které vás nadchnou při sledování filmů a hudby v každé velikosti místnosti.
ZnačkaCREATIVE #ad
VýrobceCreative #ad
Výška15.75
Délka23.23
Hmotnost11.24
Šířka6.54
Číslo dílu51MF8360AA000
Modelka51MF8360AA000
Záruka2 roky výrobce

2. CREATIVE

#ad

Duálním ovladačem a pasivním zářičem, MF8395, s Bluetooth 5.3, kompatibilní PS5 a Switch, doba přehrávání až 6 hodin, CREATIVE Stage Air V2 Kompaktní USB pod monitorem Soundbar pro PC

#ad
CREATIVE #ad - Mnohostranné možnosti připojení – de creative stage air v2 doplňuje sérii creative stage a nabízí jak usb-c audio, mobilnímu telefonu nebo dokonce herním konzolím jako PS5 a Switch, tak i Bluetooth 5. 3 možnosti. Díky minimalistickému designu se creative stage Air V2 hodí bez viditelného nepořádku do každého prostředí stolního počítače.

Vychutnejte si bohatý a robustní audio výkon, hudbu a hry. Nastavení creative stage air v2 je díky portu usb-c nebo 3, 5mm jack vstupu na zadní straně soundbaru zcela jednoduché, takže můžete kabel řádně uložit. Přenosný s dlouhou výdrží baterie – s dobou hraní až 6 hodin na jedno nabití si můžete creative stage air v2 bez problémů vzít všude s sebou, vychutnejte si skvělou audio zábavu téměř všude doma, ať už opravujete auto v garáži nebo vykouzlíte oslavu v kuchyni, aniž byste museli být připojeni ke zdroji napájení. S kabelovými i bezdrátovými funkcemi přehrávání je můžete připojit přímo k počítači, abyste získali vysoce kvalitní digitální audio.

Vylepšený zážitek z usb audia – zažijte okamžité zvýšení výkonu vašeho pc audia, který je poháněn dvěma speciálně vyladěnými plnorozsahovými ovladači a nadrozměrným basovým reflektorem pro filmy, pokud jej spojíte se soundbarem Creative Stage Air V2 pomocí přiloženého USB A na USB-C kabel. Jednoduché ovládání a jednoduché nastavení – tlačítka přehrávání a hlasitosti se pohodlně nacházejí na boku soundbaru, pro bezproblémové ovládání v dosahu jednoho ramene. Tíhlý a kompaktní zvuk pro váš počítač – s pouhými 410 × 94 × 75 mm se soundbar pohodlně vejde pod monitor a je také dostatečně kompaktní, aby se mohl přenášet po domě.
ZnačkaCREATIVE #ad
VýrobceCreative Labs #ad
Výška3.7
Délka2.95
Hmotnost3.09
Šířka16.14
Číslo díluMF8395
ModelkaMF8395
ZárukaVýrobce

3. CREATIVE

#ad

Napájení přes adaptér, Clear Dialog a Surround by Sound Blaster, CREATIVE Soundbar Stage SE Under-Monitor s USB digitálním audiem a Bluetooth 5.3

#ad
CREATIVE #ad - Bezproblémová konektivita – jednoduše se nastavuje a napájí proudem přes síťový zdroj, můžete si užívat hudbu, když jste připojeni k počítači nebo přepnete na bezdrátové streamování z telefonu. Pomocí multifunkčního tlačítka můžete hlasitost přizpůsobit i na cestách.

Tíhlý design a jednoduché ovládání – díky elegantnímu černému designu se perfektně hodí do každého uspořádání psacího stolu. Dodatečný komfort s infračerveným dálkovým ovládáním – získáte plnou kontrolu nad nastavením hlasitosti, přepínáním zdroje, výběrem režimů prostorového a jasného dialogu a nastavením zvuku. Powered by sound blaster – přineste si díky naší technologii surround zážitek z kina na váš psací stůl.

Můžete také přepínat mezi teplejším nebo světlejším tónem a přizpůsobit jej podle svého přání. Vychutnejte si výkonné audio s nastavením zvuku – stage se poskytuje špičkový výkon až 48 W s vysoce kvalitním audiem. S technologií clear dialog můžete kromě toho slyšet každou slabiku jasně.
ZnačkaCREATIVE #ad
VýrobceCreative Labs #ad
Výška2.68
Délka2.68
Hmotnost2.65
Šířka4.25
Číslo dílu51MF8410AA000
ModelkaMF8410
Záruka2 roky limitovaná záruka

4. CREATIVE

#ad

USB digitální audio, CREATIVE Stage SE Mini kompaktní soundbar pod monitor s Bluetooth 5.3, pro PC a mobilní zařízení

#ad
CREATIVE #ad - Výkonné audio – speciálně vyladěné neodymové ovladače, které poskytují působivé audio zážitky. 3pólový výstup sluchátek – připojte svá sluchátka a pokračujte v hraní nebo filmových relacích soukromě. Jednoduchá konektivita – vysoce kvalitní USB audio a bezdrátové streamování audia Bluetooth 5. 3. Zvukový pod monitorem pro počítač – napájení přes USB pro přehledné nastavení stolního počítače. Užitečné ovládací prvky – pohodlně umístěné na straně soundbaru pro snadný přístup a bezproblémové ovládání.
ZnačkaCREATIVE #ad
VýrobceCreative Labs #ad
Výška0.5
Délka3.94
Hmotnost1.61
Šířka1.97
Číslo dílu51MF8460AA000
Modelka51MF8460AA000
Záruka2 roky limitovaná záruka

5. CREATIVE

#ad

Bluetooth, IR dálkové ovládání, CREATIVE Soundbar Stage 360 ​ 2.1 se subwooferem pro TV, Opt. IN, HDMI ARC/2.0, PC, prostorový zvuk, stolní počítač s Dolby Atmos

#ad
CREATIVE #ad - Kompaktní design: šířka pouze 26, 2 cm / 16, přičemž subwoofer je pouze 42, 5 cm.2. 1 systém soundbaru: 2 individuálně vyladěné ovladače racetrack a subwoofer s dlouhým zdvihem s ovladačem High-Excursion.

Výstupní výkon až 120 w rms, celkový špičkový výkon až 240 W. Umístěte systém soundbaru přímo pod televizor nebo na psací stůl, 1 palců vysoký. Technologie dolby atmos: zažijte realistické výškové a prostorové prvky se simulovanou 3D intenzitou zvuku. Kompatibilní se streamovacími platformami jako Netflix, Disney+, Apple TV+, HBO Max.

Umístění duálního zvuku pomocí infračerveného dálkového ovládání: vyberte umístění blízkého pole pro vzdálenost nastavení menší než 1 m nebo umístění na dálku, pokud je vaše nastavení větší než 1 m. Několik možností konektivity: hdmi arc konektor, dva hdmi 2. 0 konektory, optický vstup a technologie Bluetooth 5. 0 pro podporu všech vašich zábavních potřeb.
ZnačkaCREATIVE #ad
VýrobceCreative Labs #ad
Výška16.06
Délka6.69
Hmotnost13.67
Šířka23.7
Číslo dílu5390660194610
Modelka5390660194610
Záruka2 roky výrobce

6. CREATIVE

#ad

Bluetooth 5.0, verstellbare Bässe und Höhen, ARC-TV, optisches Audio und USB, klarer Dialog und Surround-Soundbar über Sound Blaster, Creative Stage V2 2.1 Soundbar mit Subwoofer, für TV, Wandmontage

#ad
CREATIVE #ad - Passt zu jeder einrichtung: minimalistisch und elegant, was es ist. Praktische steuerung über die fernbedienung: der creative stage v2 wird mit einer Fernbedienung geliefert, sondern auch die Höhen und Tiefeneinstellungen anpassen, mit der Sie nicht nur die Wiedergabefunktionen bequem steuern können, Audiomodi auswählen oder die Eingabeoption einfach ändern können.

Angetrieben durch sound blaster: erleben sie verbesserte sprachverständlichkeit und ein umfassendes Surround-Erlebnis mit Clear Dialog und Surround Audioverarbeitungstechnologien, die durch das Sound Blaster-Erlebnis angetrieben werden, um Ihnen ein Kino-ähnliches Erlebnis im Komfort Ihres eigenen Zuhauses zu bieten. Es wird ihre aufmerksamkeit nicht vom betrachten stehlen, Aber es macht Ihre Anwesenheit stark und klar, sodass Sie sie an der Wand unter Ihrem Fernseher aufhängen können. All-in-one-audio-entertainment-system: ausgestattet mit allen möglichen konnektivitätsoptionen, Optik, AUX, ist das Creative Stage V2 das einzigartige Audio-Entertainment-System für alle Ihre Geräte, Bluetooth und sogar USB-Audio, die sie sich vorstellen können: ARC-TV, von Fernsehgeräten und Computern bis hin zu Mobiltelefonen und Spielekonsolen.

Für begrenzten platz kann die soundbar auch an der wand montiert werden, der Creative Stage V2 ist die perfekte Ergänzung für Ihren herrlichen Fernseher und passt perfekt zu jedem Raum, unabhängig davon, unabhängig von der Inneneinrichtung. Leistungsstarker 2. 1-lautsprecher: mit zwei maßgeschneiderten mitteltönern und einem leistungsstarken Subwoofer in Towergröße mit großer Reichweite ist der Creative Stage V2 in der Lage, Ihren Raum mit faszinierendem Surround-Sound und tiefen Bässen zu füllen.
ZnačkaCREATIVE #ad
VýrobceCreative Labs #ad
Výška3.07
Délka26.8
Hmotnost11.68
Šířka3.94
Číslo dílu51MF8375AA000
ModelkaMF8375

7. CREATIVE

#ad

Creative Sound BlasterX Katana – vícekanálový herní reproduktor, černý

#ad
CREATIVE #ad - Tri-amplifikační design: Vysoce moderní požitek z poslechu. Funguje s ps4, iphone, pc a konzolami: katana má usb a optický vstup – perfektní pro PC a konzole; má dokonce Bluetooth pro váš smartphone, iPad nebo tablet.

Certifikovaný dolby-digitální dekodér pro konverzi analogových zvukových signálů stereo nebo 5. 1 z optického zdroje na digitální konfigurace 5. 1 až 24 bitů / 96 kHz. S designem tri-amplification, 3palcový high excursion výškový reproduktor 34 mm – 5, směřující nahoru 63, dodává katana mimořádně přesný zvuk v každé oblasti zvukového spektra.

Upozornění: výrobek je kompatibilní s Windows. 2, ve kterém je 5 ovladačů individuálně poháněno zesilovačem ovládaným DSP, 5 mm – 1, 5palcový středový basový reproduktor, 25palcový subwoofer ovladač 133 mm. Audio systém pod monitorem: tak štíhlý a přesto tak výkonný: Katanu lze bez námahy umístit přímo pod váš monitor nebo televizi.
ZnačkaCREATIVE #ad
VýrobceCreative #ad
Výška13.11
Délka28.74
Hmotnost12.13
Šířka14.88
Číslo dílu51MF8245AA000
Modelka51MF8245AA000
Záruka2 year limited hardware warranty from the manufacturer

8. Samsung

#ad

Samsung HW-T420 Soundbar, kabelgebundener Subwoofer, Dolby Digital 2.1, Schwarz, Game Mode und One Remote Control, Bluetooth 4.2 Power On, 2,1 Ch, 150 W

#ad
Samsung #ad - Wandhalterung aus Metall 3. Herkunftsland:- Spanien. Verpackungsabmessungen: 22. 0 l x 92. 0 h x 43. 0 w zm. Verpackungsgewicht: 5. 4 kg.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška13.5
Délka7.15
Hmotnost12.35
Šířka10.71
Číslo díluHW-T420/ZF
ModelkaBarra de Sonido Samsung HW-T420

9. CREATIVE

#ad

CREATIVE Sound Blaster X4 Hi-Res 24 Bit/192 kHz Externí USB DAC a zesilovač zvuková karta, diskrétní 7.1.-Surround, Super X-Fi, line-in, vstup mikrofonu, optický vstup/výstup

#ad
CREATIVE #ad - Snadný přístup ke všem ovládacím prvkům – vyberte si mezi třemi režimy eq nebo je nově naprogramujte a uložte své nastavení na zařízení. Sound blaster x4 slouží také jako zesilovač sluchátek, od externích mikrofonů a headsetů až po PC, podporuje studiové sluchátka s až 600 Ω. Jednoduše připojte zvuk blaster x4 přes usb c přípojku a vychutnejte si audio ve vysoké kvalitě se všemi zařízeními.

Společně s technologií crystalVoice se tak optimalizují hlasy pro jasné nahrávky a pro herní komunikaci. Přehrávejte a poslouchejte své cesty – vyberte si mezi módou sxfi battle nebo módou scout mode. Po jedinečném nastavení ihned upravte hlasitost mezi dvěma zdroji zvuku SPDIF / optický/USB s funkcí audio balance přes regulátor hlasitosti. Známé zpracování prostorového zpracování zvukového virtualizace, která optimalizuje váš zvuk pro úplný a intenzivní zážitek z poslechu.

K dispozici jsou také tlačítka direct mic mute, direct mode, super x-fi a sxfi baTTLE módní zapnutí/vypnutí a tlačítko pro přepínání reproduktorů Line-out a přepínače sluchátek. To vše je díky našemu zvukovému příslibu sound blasters s 114 dB jasností zvuku a přehrávání s vysokým rozlišením 192 kHz/24 bitů. Pomocí NoiseClean. Aktivujte voicedetect pro automatické vypnutí zvuku nebo deaktivaci vypnutí zvuku vašeho mikrofonu. Přejděte přes pc aplikaci na všechna nastavení zvuku nebo zvedněte rychle podle nastavení EQ z vašeho telefonu.
ZnačkaCREATIVE #ad
VýrobceIngram Micro India Pvt. Ltd. - Creative - CE - KA #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost1.37
Šířka19.69
Číslo díluSB1815
ModelkaSB1815
Záruka2 year manufacturer.