Top 8 Kronkorken 1000 Stück – Korkové zátky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MultiDepot

#ad

1000 KUSŮ zátek do lahví Zlaté NEROVANÉ 26 mm pro pivo vlastní vaření nové KA26

#ad
MultiDepot #ad - Kov plus plastové těsnění. Absolutní top cena! ! Standardní korkový uzávěr 26 mm. Nejlepší kvalita za bezkonkurenční cenu. 1000 kusů zátek do korunek bez raženého zlata, absolutně nové v nabídce máme i jiné velikosti sady.
ZnačkaMultiDepot #ad
VýrobceBrowin #ad
Číslo díluKA26_SML
Modelka.

2. Dekohelden24

#ad

Dekohelden24 Zátky zlaté 1000 kusů

#ad
Dekohelden24 #ad - Vyberte si z menu požadovanou barvu a množství. Tyto kapsle jsou vyráběny podle našich výrobních cílů v Německu a výhradně dekohelden24.

V této nabídce jste vybrali množství a barvu. Tyto kapsle se vejdou do všech lahví a mohou být přesně upraveny pro běžné pivní láhve od firmy Brauer, komerční uzávěr na pivní láhve, aby bylo zajištěno těsné vzduchové těsnění lahví. Standardní 26 mm uzávěry lahví z kovu plus plastové těsnění vhodné pro potraviny. Naše kapsle lze samozřejmě použít pro ruční práce, jako dekorace, protože díky našim vysokým nárokům na kvalitu ve výrobním procesu klademe velký důraz na kvalitní lakování.
ZnačkaDekohelden24 #ad
VýrobceDekohelden24 #ad
Číslo dílu1000-gold
Modelka1000-gold

3. Dekohelden24

#ad

Zátky Zátky Stříbrná

#ad
Dekohelden24 #ad - Hochwertige Kronkorken. Sie sind mit einer angespritzten, lebensmittelechten dichtung versehen. Selbstverständlich können Sie alles mit Kronkorken verschließen, was man zu Hause auch abfüllen kann, z. Auch zum basteln, dekorieren oder verschenken bestens geeignet. Bsp. Soßen, säfte etc. Ein exklusiv für dekohelden24 hergestellter Artikel ! Weitere tolle dekoideen finden Sie unter der Eingabe " Dekohelden24 " im Amazon Suchfeld.
ZnačkaDekohelden24 #ad
VýrobceDekohelden24 #ad
Číslo dílu1000-silber
Modelka1000-silber

4. Dekohelden24

#ad

Dekohelden24 1000 černých uzávěrů na korunky – nové – bez raženého piva – pro vlastní vaření piva a k uzavření všech standardních lahví

#ad
Dekohelden24 #ad - Kvalitní uzávěry. Omáčky, které lze doma také plnit, šťávy atd. Zboží vyrobené exkluzivně pro dekohelden24 ! další skvělé nápady na dekorace najdete pod zadáním " Dekohelden24 " do vyhledávacího pole Amazon. Hodí se také k tvoření, dekoraci nebo darování. Bsp. Samozřejmě můžete vše uzavřít zátkami, např. Jsou opatřeny lisovaným těsněním bez obsahu pvc pro potraviny.
ZnačkaDekohelden24 #ad
VýrobceDekohelden24 #ad
Číslo dílu1000-schwarz
Modelka1000-schwarz

5. Dekohelden24

#ad

Dekohelden24 1000 korunkových uzávěrů bílý – nový – nestanovaný – pro vlastní vaření a uzavření všech standardních lahví

#ad
Dekohelden24 #ad - Omáčky, které můžete doma naplnit i naplněním, které je vhodné pro styk s potravinami. Skvěle se hodí také k tvoření, zdobení nebo jako dárek. Samozřejmě můžete vše uzavřít pomocí uzávěrů, šťávy atd. Např. Kvalitní uzávěry uzávěrů. Jsou opatřeny nastříkaným těsněním bez pvc, např. Zboží vyrobené exkluzivně pro dekohelden24! další skvělé nápady na dekorace naleznete pod zadáním "Dekohelden24 " v vyhledávacím poli Amazon.
ZnačkaDekohelden24 #ad
VýrobceDekohelden24 #ad
Číslo dílu1000-weiss
Modelka1000-weiss

6. Dekohelden24

#ad

Dekohelden24 korunkové zátky zelená

#ad
Dekohelden24 #ad - Ein exklusiv für dekohelden24 hergestellter Artikel ! Weitere tolle dekoideen finden Sie unter der Eingabe " Dekohelden24 " im Amazon Suchfeld. Selbstverständlich können Sie alles mit Kronkorken verschließen, Säfte etc. Sie sind mit einer angespritzten, was man zu hause auch abfüllen kann, z. Hochwertige Kronkorken. Auch zum basteln, dekorieren oder verschenken bestens geeignet. Bsp. Soßen, lebensmittelechten Dichtung versehen.
ZnačkaDekohelden24 #ad
VýrobceDekohelden24 #ad
Číslo dílu1000-gruen
Modelka1000-gruen

7. Dekohelden24

#ad

Zátky Zátky Modrá

#ad
Dekohelden24 #ad - Hochwertige Kronkorken. Bsp. Soßen, was man zu Hause auch abfüllen kann, lebensmittelechten Dichtung versehen. Selbstverständlich können Sie alles mit Kronkorken verschließen, Säfte etc. Sie sind mit einer angespritzten, z. Auch zum basteln, dekorieren oder verschenken bestens geeignet. Ein exklusiv für dekohelden24 hergestellter Artikel ! Weitere tolle dekoideen finden Sie unter der Eingabe " Dekohelden24 " im Amazon Suchfeld.
ZnačkaDekohelden24 #ad
VýrobceDekohelden24 #ad
Číslo dílu1000-blau
Modelka1000-blau

8. GASTRO BRENNECKE - SEIT 1984 -

#ad

Zátky na lahve 26 mm 1000 kusů červené příslušenství pivo vaření piva pivní lahve uzavření hobby sládek červená, 1000

#ad
GASTRO BRENNECKE - SEIT 1984 - #ad - Individuální možnosti úpravy: vyberte si z různých barev, které vašim lahvím dodají osobní nádech a učiní je atraktivní a atraktivní.

Vysoká kvalita: naše uzávěry jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zajišťují spolehlivé utěsnění vašich lahví. Mnohostranné použití: tyto zátky se hodí na běžné pivní lahve, limonády a mléčné láhve a jsou tak mnohostranně použitelné. Snadná manipulace: přitlačování a odstranění uzávěrů na korunky vyžaduje uzávěr uzávěru. Optimální ochrana: plastová vložka zajišťuje, že zátka na láhvi pevně a bezpečně sedí a chrání tak nápoj před vnějšími vlivy.
ZnačkaGASTRO BRENNECKE - SEIT 1984 - #ad
VýrobceGastro Brennecke #ad
Hmotnost1.48