Top 10 Türgriffe Innentüren – Sady dveřních klik

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KLEHOPE

#ad

černé se používá pro dveřní kůlny, koupelnové kliky délka je 220 mm, KLEHOPE Rukojeť pro posuvné dveře, garáže, litinové dveřní kliky, skříně

#ad
KLEHOPE #ad - Velký prostor držáku: kliky dveří jsou bezpečné a snadno ovladatelné, design kliky dveří je velmi praktický, prostor držáku je dostatečně velký a instalace je jednoduchá a musí se upevnit pouze šrouby.

Upgrade a zesílení: nábytkové rukojeti mají celkovou délku 220 mm, maximální tloušťka rukojeti dosahuje 2 cm a vnější strana má antickou vrstvu laku, která nekoroduje potem a může zachovat zářivé barvy i po delší době. Vysoce kvalitní materiál: rukojeť pro posuvné dveře používá vysoce kvalitní litinu, ruční výrobu, silný a trvanlivý povrch je matný, což nevybledne a nerezaví.

Použití: kliky dveří lze použít v kancelářích, dveře skříně, vrata, velmi dobře se hodí pro dveře stodoly, hotelech atd. Bytech, plotové dveře a jiné posuvné dveře. Jedinečný design: jednoduchý design, retro a elegantní styl, zesiluje rustikální šarm vrat do stodoly, tmavě hnědá železná podlaha dveřní madlo se hodí ke každému dekorativnímu stylu.
ZnačkaKLEHOPE #ad
VýrobceKLEHOPE #ad
Výška0.04
Délka8.66
Hmotnost0.95
Šířka8.66

2. KNOBWELL

#ad

KNOBWELL Dveřní madlo pro vnitřní dveře, vpravo/vlevo, čtvercové, 2 kusy, bez otáčení

#ad
KNOBWELL #ad - Silná zinková slitina a hladká rovná páka, překračuje 250 000 cyklů. Tento typ nelze použít na obou stranách dveří. Standardní velikost: délka páčky 123 mm; průměr rozety: 65 mm.

Dummy funkce: jedinečná madlo bočních dveří bez západky bez zamykání. Doživotní záruka: vaše zkušenosti/zpětná vazba jsou vítány. Rozsah dodávky: 1 boční dveřní páka, 2 krátké šrouby na rukojeť a návod český jazyk nelze zaručit. Vhodné pro většinu dveří: vhodné pro dveře od 3, 5 cm do 4, 5 cm; oboustranné pro levé a pravé dveře. Vhodné pro dveře spíže nebo jiné dveře, které k otevření potřebují pouze jeden tah. Věřte v knobwell a my vám poskytneme 100% spokojenost. Chápeme, že většina zákazníků si dělá starosti s problémem nakupování online. Ne v německém jazyce.
ZnačkaKNOBWELL #ad
VýrobceKNOBWELL #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1.65
Šířka1

3. Kwikset

#ad

Kwikset Halifax páka do vany, leštěná chrom

#ad
Kwikset #ad - Designový styl a vynikající bezpečnost s tímto výrobkem řady Kwikset Signature. V ložnici nebo koupelně. Pro použití na vnitřních dveřích, u nichž je nutné soukromí, např. Má nastavitelný kroužek pro všechny běžné přípravy dveří. Certifikát ansi/BHMA 2. Splňuje požadavky ada/ansi a117. 1 a zaručuje přístup ke všem postiženým osobám.
ZnačkaKwikset #ad
VýrobceKwikset #ad
Výška3.7
Délka7.3
Hmotnost1.5
Šířka6.2
Číslo dílu91550-002
Modelka91550-002

4. KOTARBAU

#ad

KOTARBAU® Dveřní madlo 190 mm Kované železo Rukojeť Klika dveří Černá Dveřní klika Ocelová dveřní klika Držadlo Rukojeť Dveřní kování Dveřní kování Posuvné dveře Nábytková

#ad
KOTARBAU #ad - Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme lídrem ve výrobě řemeslných dílů. Kotarbau již léta spolupracuje s mnoha velkými i malými podniky. Rukojeť se vyznačuje masivní, odolnou konstrukcí. Estetika – výrobek je nejen masivní, kteří od výrobku očekávají nejen odolnost, ale také velmi esteticky provedený ve starožitném stylu.

Všechny výrobky kotarbau jsou opakovaně kontrolovány a hodí se pro použití v průmyslu i pro soukromé použití. Pičková kvalita – klika dveří je vyrobena z nejlepších materiálů. Výběr materiálu způsobuje, že kování dveří je odolné vůči povětrnostním faktorům. Zboží slouží jako rukojeť pro zavírání a otevírání např.

Použití – výrobek má velmi široké využití. Hostinců v rustikálním stylu. Starožitné dveřní kování z kovaného železa je výrobek pro zákazníky, ale také kladou důraz na jeho starožitný tvar. Důvěra značky – kotarbau je celoevropsky uznávaná značka a ručí za kvalitu, bezpečnost, ale především za přesnost. Velmi jednoduchá montáž. Lze jej použít na zásuvky, jako je plast, posuvné brány.
ZnačkaKOTARBAU #ad
VýrobceKOTARBAU #ad
Výška8.39
Délka1.54
Hmotnost0.4
Šířka2.13
Číslo dílu05907465904001
Modelka05907465904001

5. WINSOON

#ad

Für Tore, Schränke, WINSOON Schiebetürgriffe 30cm schwarze Beschläge mit bündigem Fingerzug, Garagen, groß, rustikal

#ad
WINSOON #ad - Einfach zu installieren -- alle notwendigen hardware ist im lieferumfang enthalten. Service -- 5 jahre garantie, 100% geld-zurück-garantie, 7 x 24 stunden kundenservice. Die hervorragende Oberfläche sorgt für eine angenehme Haptik. Wenn mit diesem türgriff etwas falsch ist, unser Kundenservice wird am besten versuchen, kontaktieren Sie uns bitte über Amazon E-Mail, Ihr Problem zu lösen.

Es kann innen- oder Außentüren verwendet werden. Türverkleidung-stärke – geeignet für 4, 5 cm bis 4, 5 cm dicke türen. Es ist eine perfekte Anwendung für Scheunentoren. Zweiseitiges design – dieses griff-set kann auf der innen- und außenseite der Tür verwendet werden, der innere bündige Zug und der äußere Zuggriff. Keine scharfen kanten, und es wird nicht Ihre Hände zerkratzen.

Bohren sie einfach zwei löcher in die tür zu installieren, die Tür zu meißeln, keine Notwendigkeit, Sie können die Installation in wenigen Minuten abschließen. Geeignet für scheunentore, Gartenhäuser, Schranktüren, Garagentore, Weinkeller usw. Hervorragende materialien und verarbeitung – hergestellt aus hochwertigem Metall und beschichtet mit hervorragendem Pulver. Die tür lässt sich überall leicht öffnen. Solide und gut verarbeitet, mit guter Rost- und Korrosionsbeständigkeit.
ZnačkaWINSOON #ad
VýrobceWINSOON #ad
Výška2.25
Délka12
Šířka2.6
Číslo díluGCM4987

6. Lager17 GmbH

#ad

Klika dveří klika dveří, L17/A02 ušlechtilá ocel renovační souprava pro pokojové a koupelnové dveře s lesklým lakem, Lager17 GmbH Sada dveřního kování 4 ks

#ad
Lager17 GmbH #ad - Koupelnová souprava se západkou. Délka štítku: 240 mm Šířka štítku: 50 mm. 3 x pokojová souprava dveří z ušlechtilé oceli, 1 x koupelnová souprava s lesklým lakem, s pružinou, norma BRD. Vhodné pro tloušťky dveří 37–47 mm.
ZnačkaLager17 GmbH #ad
VýrobceSüdmetall Beschläge GmbH #ad

7. Beschläge Hamburg

#ad

Matně poniklované, Beschläge Hamburg Dveřní kliky Emily 70-09 MMN Koupelnové WC – kliky dveří s dlouhou tabulkou WC pro koupelny a toalety — klika/klika dveří pro sanitární interiérové dveře

#ad
Beschläge Hamburg #ad - Pružinové pružiny, 2 x šrouby s červky, čočka pro nouzové otevření. Ochranného laku. Dveřní klika má obzvlášť krásné dlouhé štítky s charakteristickými drážkami, které se také při manipulaci opakují.

Funkce podle rozměru: pružinová pružina zajišťuje, pohodlná a s dlouhou životností, že klika dveří nemůže viset – spolehlivá, vč. Přesný design: renovační souprava má zámek wc/koupelny. Vzdálenost od středu čtyřhranu druku činí 78 mm – běžný standardní rozměr v Německu. Pohled každé dveře do koupelny: sada dlouhých štítků se skládá z podélných štítků, klik dveří a upevňovacího materiálu pro dveře.

Rozsah dodávky: 2 x kvalitní dveřní kliky délka: 125 mm, 4 x upevňovací šrouby a 1 x čtyřhran 8 x 8 mm, 2 x podélné štítky 45 x 235 x 8 mm, WC zamykání s roubíkem, vč. Tlačítka jsou pevně spojena se štítkem. Nadčasová a elegantní: tato sada dveřních tlačítek ze zamaku/hliníku patří ke klasikám Art déco.
ZnačkaBeschläge Hamburg #ad
VýrobceBeschläge Hamburg #ad
Výška0
Délka9.25
Hmotnost1.74
Šířka1.77

8. Livfodrm

#ad

Vintage, madla posuvných dveří pro dřevěné skříně, Livfodrm Rukojeť dveří do stodoly černá, zahradní kůlna, 2 kusy posuvných dveří, litina, vnitřní dveře, madla posuvných vrat

#ad
Livfodrm #ad - Můžete si také koupit kratší nebo delší šrouby, aby se vešly tenčí nebo silnější dveře. Odolný materiál: madlo posuvných dveří, těžká a poměrně robustní, dobře zpracovaná konstrukce, antická černá barva, odolná proti rzi a korozi, vydrží mnoho let.

Krásná textura a příjemný na dotek. Tolik druhů dveří, kovové brány, dveře skříně, vrata, zahradní vrata, francouzské dveře, garážová vrata, dřevěné dveře, které můžete použít. Perfektní velikost se hodí k většině nastavení nábytku. Snadná instalace: kliky dveří se dodávají se standardním montážním materiálem a lze je instalovat na kuchyňské dveře, skříně, zásuvky, skříně atd.

Iroké použití: rukojeť pro starožitné dveře, dveře do stodoly, posuvné dveře atd. Starožitné rukojeti vrat do stodoly: klasický vzhled s hrubým kovovým povrchem propůjčí vašim dveřím vintage vzhled – propůjčí vašemu prostoru nostalgický a klasický ráz. Velikost: celková délka 7 palců 18 cm, detaily jsou uvedeny na obrázku.
ZnačkaLivfodrm #ad
VýrobceLivfodrm #ad
Výška2.17
Délka7.17
Hmotnost0.7
Šířka1.65

9. Haeusler-Shop

#ad

Nerezové dveřní kování model Hit II dlouhý štítek BB klika dveří klika dveří

#ad
Haeusler-Shop #ad - Uloženo pevně otočně s vratnou pružinou. Povrch: leštěný – matný satinovaný. Viditelně sešroubované. Ušlechtilá ocel dveřní kování Model: Hit II dlouhý štítek. Sada s podélným štítkem na vnitřní dveře.
ZnačkaHaeusler-Shop #ad
VýrobceHaeusler-Shop #ad
Číslo díluHit II Langschild BB

10. FH Türbeschlag Sets

#ad

SN-TEC ocelové dveře/FH dveře kompletní sada kování oboustranný stisk tlačítka + zámek FH DIN levý/vpravo past a západka uprostřed + profilová cylindrická vložka

#ad
FH Türbeschlag Sets #ad - 1x bks profilová cylindrická vložka s nebezpečnou funkcí B 8812, stavební délka: 31/35 se 3 klíči. Rozsah dodávky: 1x kování, 1x zámek, 1x profilová cylindrická vložka. 1x bks západkový zámek rozměr trnu: 65 mm vzdálenost: 72 mm ořech 9 mm, manžeta: 24 x 235 směr: vlevo/vpravo. 1 x fh dveřní kování s oboustrannými kliky pro tloušťku dveří 40-60 mm. Kompletní sada pro přestavbu FH nebo ocelových dveří od 40 do 60 mm.
ZnačkaFH Türbeschlag Sets #ad
VýrobceSN-TEC® #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost2.2
Šířka0