Top 10 Schrittzähler Ohne Apl – Krokoměry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Omron

#ad

černá, Omron krokoměr Walking Style IV

#ad
Omron #ad - Paměť na 7 dní. Indikace každodenních kroků, vzdálenosti a spálených kalorií. Režim aerobiku: automaticky rozpozná rychlejší kroky a vykazuje je samostatně. 3d senzor pro nejvyšší přesnost měření. Režim akcí: samostatné měření individuálně definovaných aktivit.
ZnačkaOmron #ad
VýrobceOmron #ad
Výška2.24
Délka1.65
Hmotnost0.05
Šířka0.51
Číslo díluHJ-325-EBK_schwarz
ModelkaHJ-325-EBK

2. Gzvxuny

#ad

USB nabíjecí krokoměr pro chůzi s velkým displejem, krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu, 3D krokoměr s klipem a popruhem, přesný krokoměr sledujte kroky – bílý

#ad
Gzvxuny #ad - Přesné naměřené hodnoty – krokoměr gzvxuny používá pokrokovou 3d tříosovou technologii senzoru, takže je mnohem přesnější než většina krokoměrů. Nízká spotřeba energie – krokoměr automaticky přejde do klidového stavu, a automaticky se probudí a začne počítat vaše kroky, když se nepohybujete, když se opět pohybujete.

Pomocí klipů a řemínků můžete připnout do kapsy nebo boků, abyste mohli zavěsit krk nebo zasunout do kapsy nebo tašky. Neexistuje žádný komplikovanější postup, takže můžete svůj pokrok kdykoli a kdekoli zkontrolovat. Při plném nabití můžete pracovat až 5 měsíců, což je perfektní pro dlouhodobé cestování. Sledujte své každodenní kroky – krokoměr od gzvxuny se snadno ovládá a počítá vaše kroky, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů. Pokud nechcete komplikované nastavení, je to nejjednodušší krokoměr.

To je velká motivace pro ty, pro spuštění jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně. Vestavěný usb konektor a jednoduché nabíjení – tento krokoměr lze zcela jednoduše nabíjet každým usb adaptérem nebo počítačem bez nutnosti nabíjecího kabelu nebo nabíjecí stanice. Jednoduché a snadné ovládání – 3d krokoměr je jednoduchý krokoměr, ženy, který se snadno používá pro muže, děti a starší osoby. Velký lcd displej může zobrazit až 99 999 kroků.
ZnačkaGzvxuny #ad
VýrobceGzvxuny #ad

3. 3DActive

#ad

3DActive 3D-FitBudJednoduchý krokoměr se svorkou a šňůrkou, A420S modrý s klipem

#ad
3DActive #ad - Jednoduché a snadné použití – 3d krokoměr pouze pro kroky. Krokoměr automaticky spí, když se nepohybujete, a automaticky se probudí a počítá kroky, když se opět pohybujete. Přesné měření – disponuje pokrokovou 3d triosovou senzorovou technologií – mnohem přesnější než většina krokoměrů.

Jedná se o nejjednodušší krokoměr pro začátek, ženy, pokud nechcete komplikované nastavení. Několik možností nošení – sponky na tašce nebo bocích, dolů, že nabízí vynikající přesnost při čtení kroků v každé poloze – nahoru, abyste mohli nosit krk nebo zasunout do kapsy nebo tašky. Technologie 3d triosy senzorů je známá tím, plochých na boku nebo v každém úhlu. Sledujte své každodenní kroky – s jednoduchostí, ale efektivně počítejte své kroky, abyste mohli vidět svůj pokrok i na cestách, což vás motivuje k dosažení svého fitness cíle.

Je připraven k použití přímo z obalu. Už žádné další komplikované programy, pro spuštění jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně. Extra velký ukazatel číslic – s celoplošným zobrazením můžete čísla jasně a jednoduše přečíst na první pohled. Baterie součástí dodávky – vychutnejte si vynikající výdrž baterie. Díky jednoduché funkci a designu jsou uživatelsky příjemné pro muže, děti a starší lidi, kteří chtějí sledovat své kroky a zůstat motivovaní k dosažení svého fitness cíle.
Značka3DActive #ad
Výrobce3DActive #ad
Výška1.5
Délka2.36
Hmotnost0.05
Šířka0.47
Číslo díluXO-3ZS8-G1TX
ModelkaA420S

4. AVTREK

#ad

Zahlen, Schrittzähler, Schwarz, Jumbo-Bildschirm, zum Anklippen, AVTREK Präziser 3D-Stepzähler zum Gehen, mit Zeitanzeige und LED-Hintergrundbeleuchtung

#ad
AVTREK #ad - Kein bluetooth, keine Notwendigkeit zum Aufladen und keine Notwendigkeit, keine App. Schraubendreher ist zum Öffnen der Batterietür enthalten. Kompakte größe und geringes Gewicht. Einfacher schrittzähler und einfach zu bedienen: ein einfacher Schrittzähler mit freundlicher Schnittstelle, eine App auf Ihr Smartphone zu laden.

Lange batterielebensdauer: die japanische maxell cr2032-batterie mit hoher Kapazität hat eine Lebensdauer von etwa einem Jahr basierend auf einer durchschnittlichen Nutzung von 8 Stunden pro Tag. Genaue zeit: mit dieser funktion müssen sie ihr telefon nicht zum Training tragen, drücken Sie einfach die Taste kurz, um die Zeit zu überprüfen 12 24 Stunden einstellbar. Der sensor verfügt über einen fortschrittlichen Fehlerkorrekturalgorithmus, Ihre täglichen Fitnessziele im Auge zu behalten.

Eine großartige Möglichkeit, genauer als die meisten Schrittzähler. Batteriewechsel ist einfach. Die led-hintergrundbeleuchtung funktioniert nur von 18 Uhr bis 6 Uhr. Präzise und praktisch: der schrittzähler verwendet einen sensor mit hoher zuverlässigkeit, tragen sie es um den hals, halten Sie es in Ihrer Tasche. Befestigen sie es an ihrem Bund oder Gürtel, der in den USA hergestellt wird. Eine helle led-hintergrundbeleuchtung: mit diesem schrittzähler können Sie Schritte oder Zeit nach Einbruch der Dunkelheit überprüfen.
ZnačkaAVTREK #ad
VýrobceAVTREK #ad
Výška0.67
Délka2.24
Hmotnost0.06
Šířka1.54

5. Gzvxuny

#ad

Pro ženy, přesný krokoměr, jednoduchý krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu, sledování kroků černý, krokoměr s velkým LCD displejem, muže, děti, 3D krokoměr Clip On

#ad
Gzvxuny #ad - Jednoduché resetování krokoměru jedním tlačítkem jednoduše stiskněte tlačítko reset vpravo nahoře na obrazovce po dobu 3 sekund, a automaticky se probudí a začne počítat vaše kroky, číslo na displeji krokoměru se vymaže a resetuje na nulu. 3d tříosá senzorová technologie je známá tím, že nabízí vynikající přesnost při čtení kroků v každé poloze – nahoru, dolů, naplocho na straně nebo v každém úhlu.

Je to skvělý motivátor pro ty, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů. Krokoměr automaticky přejde do režimu spánku, když se nepohybujete, když se opět pohybujete. Počítá efektivně vaše kroky a vy můžete snadno ukázat svůj pokrok ve svém fitness cíli. Může počítat až 99 999, čísla na něm jsou na první pohled jasná, aby plně splnil vaše požadavky. Sledujte své každodenní kroky krokoměr gzvxuny se snadno ovládá a počítá vaše kroky, abyste mohli vidět svůj pokrok na cestách.

Pro resetování jednoduše stiskněte tlačítko vpravo nahoře. Chytrý a přesný krokoměr má pokrokovou 3d tříosou technologii senzoru – mnohem přesnější než většina krokoměrů. Více možností nošení krokoměr gzvxuny se dodává s odnímatelnou sponou a popruhem na zavěšení a umožňuje vám jej připevnit na kapsu nebo boky, abyste jej mohli nosit na krku nebo uložit do kapsy nebo tašky. Již žádné komplikované programy, jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně pro spuštění. Extra velký displej krokoměr má velký displej, což je pro seniory velmi příjemné.
ZnačkaGzvxuny #ad
VýrobceGzvxuny #ad

6. Gzvxuny

#ad

Přesný krokoměr sledujte kroky modrá, krokoměr pro chůzi s velkým displejem, USB nabíjecí krokoměr, 3D krokoměr, jednoduchý krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu

#ad
Gzvxuny #ad - Jednoduché a snadné ovládání – 3d krokoměr je jednoduchý krokoměr, který se snadno používá pro muže, děti a starší osoby. Přesné naměřené hodnoty – krokoměr gzvxuny používá pokrokovou 3d tříosovou technologii senzoru, takže je mnohem přesnější než většina krokoměrů.

Neexistuje žádný komplikovanější postup, takže můžete svůj pokrok kdykoli a kdekoli zkontrolovat. Pomocí klipů a řemínků můžete připnout do kapsy nebo boků, abyste mohli zavěsit krk nebo zasunout do kapsy nebo tašky. Velký lcd displej může zobrazit až 99 999 kroků. Sledujte své každodenní kroky – krokoměr od gzvxuny se snadno ovládá a počítá vaše kroky, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů. To je velká motivace pro ty, pro spuštění jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně. Pokud nechcete komplikované nastavení, ženy, je to nejjednodušší krokoměr.

Nízká spotřeba energie – krokoměr automaticky přejde do klidového stavu, a automaticky se probudí a začne počítat vaše kroky, když se nepohybujete, když se opět pohybujete. Při plném nabití můžete pracovat až 5 měsíců, což je perfektní pro dlouhodobé cestování. Vestavěný usb konektor a jednoduché nabíjení – tento krokoměr lze zcela jednoduše nabíjet každým usb adaptérem nebo počítačem bez nutnosti nabíjecího kabelu nebo nabíjecí stanice.
ZnačkaGzvxuny #ad
VýrobceGzvxuny #ad
Hmotnost0.11

7. PULOX

#ad

Krokoměr Krokoměr PULOX PS-100 jednoduchý s 3D senzorem v zelené barvě

#ad
PULOX #ad - Tak můžete ideálně kontrolovat, kolik se pohybujete po celý den a získáte lepší povědomí o svém chování při pohybu. Chcete-li zkontrolovat, zda je krokoměr správně umístěn, postupujte 100 kroků a počítejte s ním.

Včetně baterie a popruhu. Přístroj automaticky zabraňuje počítání nesprávně provedených kroků. Pokud by odchylka byla větší a znovu umístěte krokoměr, počítejte znovu. Pulox 3d krokoměr s akcelerometrem pro počítání kroků a pro jednoduchou, rychlou kontrolu pohybu v každodenním životě. Noste jej při sportu, při nakupování nebo práci. Krokoměr motivuje k dalšímu pohybu tím, že ukládá vaše kroky a zprostředkuje tak přímý zážitek z úspěchu. Pokud krokoměr ukazuje výsledek +/- 10 kroků, funguje správně. Až 99 999 kroků, resetovací tlačítko pro reset.
ZnačkaPULOX #ad
VýrobcePulox #ad
Výška1.57
Délka2.36
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo dílu20173333
ModelkaPS-100

8. LEBEXY

#ad

Bez Bluetooth/aplikace/mobilu, ovládání, klip, vítěz testu krok/vzdálenost/kalorie/počítadlo, LEBEXY Krokoměr, 3D krokoměr s velkým displejem, jednoduchý krokoměr, fitness tracker

#ad
LEBEXY #ad - Přesnostmnohem přesnější než většina krokoměrů. Protokol paměti 7 dní na velkém, snadno čitelném displeji můžete zobrazit jasný přehled o výsledcích posledních sedmi dní. Velký displej krokoměr má velký displej, velmi příjemný pro seniory.

Porovnejte své výsledky a uvidíte zlepšení. Krokoměr může zvýšit vaši chuť při běhu nebo také pomoci při hubnutí. Krokoměr lebexy s technologií 3d senzoru chůze, takže žádné kroky nejsou nesprávně počítány a svůj krokoměr můžete umístit kdekoliv – na boku, v tašce nebo tašce s dodávanou silnou sponou a popruhem. Sledujte své každodenní kroky, kalorie, vzdálenost.

Pokud jste dosáhli svého cíle kroku, čísla na něm jsou na první pohled jasná, existují akustické a vizuální pokyny. Bez bluetooth a mobilního telefonu a aplikacejednoduché nastavení, můžete trávit čas cvičením, místo učení nových technik. Dlouhá životnost baterie dodávaná baterie vydrží až 9 měsíců. To je nejlepší způsob, jak udržet vysokou motivaci pro vás.
ZnačkaLEBEXY #ad
VýrobceLEBEXY #ad
Hmotnost0.11
ZárukaMalý

9. Gzvxuny

#ad

USB nabíjecí krokoměr, jednoduchý krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu, krokoměr pro chůzi s velkým displejem, přesný krokoměr sledujte kroky černý, 3D krokoměr

#ad
Gzvxuny #ad - To je velká motivace pro ty, pro spuštění jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně. Při plném nabití můžete pracovat až 5 měsíců, což je perfektní pro dlouhodobé cestování. Pomocí klipů a řemínků můžete připnout do kapsy nebo boků, abyste mohli zavěsit krk nebo zasunout do kapsy nebo tašky.

Vestavěný usb konektor a jednoduché nabíjení – tento krokoměr lze zcela jednoduše nabíjet každým usb adaptérem nebo počítačem bez nutnosti nabíjecího kabelu nebo nabíjecí stanice. Pokud nechcete komplikované nastavení, který se snadno používá pro muže, ženy, je to nejjednodušší krokoměr. Jednoduché a snadné ovládání – 3d krokoměr je jednoduchý krokoměr, děti a starší osoby. Sledujte své každodenní kroky – krokoměr od gzvxuny se snadno ovládá a počítá vaše kroky, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů.

Neexistuje žádný komplikovanější postup, takže můžete svůj pokrok kdykoli a kdekoli zkontrolovat. Přesné naměřené hodnoty – krokoměr gzvxuny používá pokrokovou 3d tříosovou technologii senzoru, takže je mnohem přesnější než většina krokoměrů. Velký lcd displej může zobrazit až 99 999 kroků. Nízká spotřeba energie – krokoměr automaticky přejde do klidového stavu, když se nepohybujete, a automaticky se probudí a začne počítat vaše kroky, když se opět pohybujete.
ZnačkaGzvxuny #ad
VýrobceGzvxuny #ad
Hmotnost0.11

10. Kaimeilai

#ad

Běh, sportovní chůze, běh, krokoměr, krokoměr, běh, s klipem, pro dámy, outdoor, fitness, přenosný, Kaimeilai 3D digitální krokoměr, sportovní příslušenství, pány, krokoměr

#ad
Kaimeilai #ad - Oblast platnosti: 3d krokoměr s klipem, s elektronikou a lanem, když jdete domů, můžete si sednout na pohovku a pak spojit krokoměr, vzdálenost počítače, abyste viděli ujetou vzdálenost. Snadné ovládání: přenosný krokoměr se snadno používá, kroky a vzdálenost, můžete stisknout libovolné tlačítko pro probuzení krokoměru; jakmile rozpozná trénink, začne počítat kalorie, aby vám pomohl změřit množství absolvovaných tréninkových jednotek.

Snadné nošení: malá velikost, snadno se umístí kamkoli. Tento krokoměr lze zasunout do kapsy, nízká hmotnost, upevnit na boky nebo tkaničky a zasunout do tašky, tašky nebo batohu.

Přenosný krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu, materiál dodává pocit pohodlí, mini řetěz krokoměru, když se ho dotknete. Pokud máte problém, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Vysoce kvalitní materiály: vyrobeno z importovaných ekologických abs materiálů. Trvalé používání. Slibujeme vám uspokojivá řešení do 24 hodin. After ales: děkujeme za váš nákup.
ZnačkaKaimeilai #ad
VýrobceKaimeilai #ad
Číslo díluKML-062808
ModelkaKML-062808