Top 10 Parcours Kinder Outdoor – Házecí hry na party

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. flintronic

#ad

Zahradní hry pro děti dospělé, outdoorové hry, Flintronic 36 kusů dětských narozeninových her, běhání vajíček, medaile, skákání do pytle, dětské narozeniny na dětskou party, 3 nohy závody

#ad
flintronic #ad - Prémiová kvalita : naše dětské narozeninové hry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, s dlouhou životností a spolehlivostí – dětské narozeninové hry zajišťují bezpočet zábavy, vhodné pro všechny děti starší 3 let, odolného polypropylenového sáčku, unese 60 – 70 liber. Tato jednoduchá hra je skvělým způsobem, jak pobavit i ty nejaktivnější mládež.

Nabízí hodiny zábavy na trávníku. Dětské narozeniny v pytli: naše outdoorové dětské narozeninové hry jsou skvělé pro děti! Perfektní pro večírky, ideální pro rodinnou, pláže nebo školní dvory, ideální pro zahrady, skupinovou a konkurenční zábavu. Hrhrhrdodává se se 2 vlajkami, plastové kroužky a plastové kužely 12 prstenů, 1 dýmkou a čtyřmi medailemi. Outdoorové hry pro dospělé a děti: hry k dětským narozeninám, tato skvělá outdoorová hra obsahuje vše, co potřebujete pro sportovní party. Pestré série dětských narozeninových her: soutěžní tašky na brambory a legíny a hry na házení prstenů se skládají převážně z červené, aby si mohli hrát jako tým, žluté, lžičky a plastových vajec jsou červená, oranžová; zářivé barvy, modrá, zelená, modré, zelené, vhodné pro přátele, aby rozlišovali dav.

Skákací pytel 4 v 1: dětské narozeniny : hrát dětské narozeniny obdržíte 36 sad pro sportovní den, včetně: 4 plastových vajec a 4 lžiček na hry s vejci a lžičkami, 4 pytle na dostihy v bramborovém pytli, 4 popruhy na nohy pro třínohé soutěže, 1 kužel pro házení prstenů.
Značkaflintronic #ad
Výrobceflintronic®-eu #ad
Výška1.57
Délka11.42
Hmotnost0.68
Šířka8.66
Číslo díluLEU-3160173
Modelka1
Záruka6 měsíců

2. ALPIDEX

#ad

Lanový uzel, lezecký žebřík, styl: max, Warrior Parcours na materiál*, příslušenství, rozšířitelný, houpačka, ALPIDEX Ninja Line dětská sada překážek Slackline gymnastické kruhy

#ad
ALPIDEX #ad - Kromě 3 různých kompletních sad jsou navíc k dostání ještě jednotlivá rozšíření ve formě lezecké nebo lezecké sítě. Různé překážky lze u všech sad volně uspořádat * maximální nosnost: Slackline až 2 tuny / překážky do 135 kg.

Rozestupy jednotlivých prvků lze libovolně měnit a umožňují přizpůsobit stupeň obtížnosti na různé úrovně. S naší linkou ninja si obratem ruky postavíte vlastní herní a lezeckou dráhu, která nadchne Vaše děti | 7 let záruka na materiál*. Vhodné pro děti od 3 let * jednoduchá a rychlá montáž * trénuje a podporuje sportovní a motorické dovednosti | *Informace k záruce naleznete v příručkách k výrobku a dokumenty.
ZnačkaALPIDEX #ad
VýrobceALPIDEX #ad
Číslo dílu16366_Max

3. THE TWIDDLERS

#ad

Kroužková hra, dětské narozeniny, uvnitř i venku, škola, THE TWIDDLERS 3 v 1 dětská party házecí hry, kužely a pytle na písek

#ad
THE TWIDDLERS #ad - Ideální rodinná zábavná hra, podporuje fantazii a motoriku. Naše společenské hry se postarají o perfektní zábavu při vaší outdoorové party. Součástí dodávky je 6 měkkých bezpečnostních kuželů – každý 9 x 5 palců – 10 různých barevných sedacích vaků – každý 2 palce a 10 kroužků – každý 5 palců.

Jejich zářivé a živé barvy osloví děti každého věku – hodiny zábavy a smíchu. Záruka - na naše výrobky nabízíme 100% záruku. V případě dotazů a problémů se obraťte na náš zákaznický servis a my vám rádi pomůžeme. Pro použití na zahradě, parku nebo na pláži, kterou musíte mít. Praktické – kompaktní a snadno stohovatelné, že děti budou celé hodiny zaměstnány – hračka, se zárukou, takže je lze pohodlně skladovat a snadno přepravovat.

Prémiová kvalita – vyrobeno z kvalitního nylonu a pp plastu, naše společenské hry jsou robustní a spolehlivé a lze je použít pro různé hry. Rozměry – hmotnost sady – 1000 gramů – rozměry v sadě – 29 × 14 × 14 × 14 cm – vícebarevné hračky se dodávají v plastovém sáčku pro snadné skladování.
ZnačkaTHE TWIDDLERS #ad
VýrobceTHE TWIDDLERS #ad
Výška9.25
Délka5.43
Hmotnost2.2
Šířka5.43
Číslo díluA0527
ModelkaA0527

4. YSBER

#ad

Verwendet für Kinder, Reitsport, Fußballsport, Heimfitness und Hundetraining, YSBER 12-Markierkegel Fußbal, Hütchen Kinder Pylonen Fußball-Trainingskegel Hilfs-Multifunktionskegel

#ad
YSBER #ad - Das paket enthält: ein set von 12 fußballkegeln, 4 verschiedenen hellen farben rot, gelb, das Gewicht eines einzelnen Produkts beträgt 38 g, und ihre helligkeit ist genug, die Höhe beträgt 17 cm, der untere Durchmesser des Fußballkegels beträgt 14 cm, grün, blau, um aus der Entfernung deutlich sichtbar zu sein.

Umweltschutzmaterial: verwenden sie hochwertiges umweltschutzmaterial, kann wiederholt verwendet werden. Es eignet sich auch für grenzmarkierung, Fußballturm, Fußballtor, Eckmarkierung, Endbereich, Kinderübungen und Feldmarkierung usw. Eigenschaften: glattes handgefühl, beständigkeit gegen sturz und Druck, hohe Sichtbarkeit, neuartiges Aussehen, lange lebensdauer, gute Flexibilität, gute Stabilität, schöne Farbe, ungiftig und geruchlos, starker dreidimensionaler Effekt, bricht nicht durch Verzerrung oder Tritt. Ideal für sport und fahrtraining, oder einfach nur zum Abdecken von Parkplätzen und gefährlichen Bereichen.

Stabilitätslochjedes kegelloch hat 4 löcher an der unterseite, die in das Gras gebunden oder aufgeschlagen werden können. Anwendungenfußballkegel können für das tempo oder dribbling von amateur- oder profisportlern wie Fußball- und Basketballbegeisterten im Trainingsprozess verwendet werden. Es hat auch eine gute zähigkeit, anti-extrusion, Beständigkeit gegen Treten und Herunterfallen und verformt sich automatisch nach Druck, verschleißfest, Anti-Riss. Feine verarbeitung, Frostschutz, um Verletzungen des Benutzers zu vermeiden. Erhöhen sie den interaktiven Spaß in der Aktivität.
ZnačkaYSBER #ad
VýrobceYSBER #ad
Výška6.69
Délka6.69
Šířka5.51
Číslo dílu01
Modelka01

5. Ohuhu

#ad

Pro basketbalový fotbal atd, Ohuhu Fotbalové tréninkové příslušenství děti koordinační vedoucí tréninkový žebřík, koordinační žebříky s 12 klobouky fotbalová tréninková sada příslušenství příslušenství s taškou

#ad
Ohuhu #ad - Tento manévrovací profil obsahuje vše, abyste se dostali do tvaru. Přizpůsobte si svůj trénink: vytvořte si vlastní závodní dráhu pro osobní trénink. Maximalizujte sportovní výkon: s tímto žebříkem pohyblivosti a nastavenými kužely můžete maximalizovat své zrychlení, tenisty, basketbalisty, rytmus, celkové ovládání těla a dokonce reakční dobu.

Uložte jej do dodávané úložné tašky a vydejte se na cestu! Perfektní velikost: tato sada pro trénink rychlosti a fotbalu je optimální velikost pro efektivní trénink. Sada příslušenství pro dětské fotbalové tréninky: připravte se na fantastický trénink nohou. Je to tajná zbraň pro fotbalisty, trasové týmy, sílu nohou, rovnováhu, fotbalisty, boxerky a mnoho dalšího. Umístěte je tak daleko nebo tak těsně, jak chcete. Sada koordinačních žebříků Ohuhu je ultralehká a snadno se přepravuje.

Ebřík je dlouhý 17 ft / 518 cm s příčkami 17 palců / 43 cm x 15 palců / 38 cm a každý kotoučový kužel má průměr 7, 5 palce / 19 cm s výškou 5, 3 cm. Pack and go: nenechte váš trénink bránit cestováním. Kužel lze postavit v různých tvarech a každá z 12 příček rychlostního vodiče je plně nastavitelná. Každá sada obsahuje spirálový žebřík s 12 příčkami, 6 oranžových, 12 fotbalových kuželů 6 žlutých, co potřebujete, 4 ocelové sloupky pro dodatečnou stabilitu a jednu tašku.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Hmotnost2.25

6. Ark miido

#ad

Vyvažovací kameny pro děti, sada říčních kamenů Star-Classic, balancování, děti kopce, 11dílná sada stohovacích kamenů, takové kameny, Stepping stone, velké štrasové kameny

#ad
Ark miido #ad - Tyto balanční bloky podporují fyzickou aktivitu a aktivní hraní a inspirují vaše dítě ke skákání, lezení a balancování pro cvičení celého těla. Nedělejte si starosti, že tato sada zabere spoustu místa. Každá strana dětských kroků je různě strmá a obtížná. Snadné uložení: tyto duté balanční bloky lze stohovat a uložit do rohu vašeho domova.

Různé herní nápady – existuje mnoho učebních her, které si můžete s těmito hračkami vyvažovat ve třídě. Fitness přístroje pro děti v interiéru i exteriéru – děti mohou posilovat střed těla a zůstat aktivní, protahování, zatímco chodí od kamene ke kameni a snaží se udržovat rovnováhu, aniž by sklouzly. Některé nápady zahrnují: překážkovou dráhu, počítání a rozpoznávání barev a mnoho dalšího! Je to také skvělý dárek k Vánocům a narozeninám v období prázdnin! Bezpečné, aby se zabránilo sklouznutí.

Rozvíjejte rovnováhu a koordinaci: balanční kroky od earling pro děti pomohou vašemu dítěti vybudovat důvěru v jeho rovnováhu a koordinaci. Ideálně se hodí pro použití na nehladkých površích, že se převrhnou, protiskluzové podlahy – naše kameny jsou vybaveny pogumovanými dny, jako jsou koberce nebo tráva! A díky stabilnímu trojúhelníkovému designu si nemusíte dělat starosti, když děti skákají a hrají. Díky hraní se sadou nášlapných kamenů se naučíte určovat vzdálenost a výšku.
ZnačkaArk miido #ad
VýrobceArk miido #ad
Výška5.91
Délka16.93
Hmotnost10.41
Šířka12.99
Číslo díluA236
ModelkaA236

7. HAEST

#ad

HAEST Sada překážek | fotbalové tréninkové příslušenství | agility sada pro psy | příslušenství pro koně | pylony a tyče pro koordinační trénink – modro-žlutá | kužel

#ad
HAEST #ad - Míč na nohy: naše sada agility pokrývá svými fotbalovými tyčemi a klobouky přesně tak. Zabránění koně pro koně: příčné tyče jsou 100 cm dlouhé. AgilitnÍ sada jako mnoŽstvÍ: osvědčená sada překážek HAEST pro všechny druhy sportů od fotbalu přes psy agility až po koně.

Klobouky jsou velké asi 23 cm. Příslušenství horse od homby: klobouk ze speciálně odolného materiálu pro každodenní trénink při každém počasí, na sportovišti, na jízdním zařízení a ve sportovní hale. Rozsah dodávky a servis: sada se skládá z 10 nerozbitných klobouků a pěti vhodných koordinačních tyčí a dodává se v optimálně střiženém kartonu.

Ať už uvnitř nebo venku –. Ať už ve vnitřním fotbalu nebo fotbalovém tréninku venku – naše kužely a tyče jsou optimálním tréninkovým příslušenstvím. Pokud byste někdy něco ztratili, dodáváme také náhradní díly.
ZnačkaHAEST #ad
VýrobceHAEST #ad
Číslo díluKO-VX-SH-100_BL

8. HomeMall

#ad

Sedací vak na venkovní zahradu, outdoorové aktivity, děti, HomeMall Hrací hra Cornhole Hrací sada se 6 sedacími vaky a 3 kuličkami, přenosná 5 otvorů Cornhole Board hračka pro rodiny

#ad
HomeMall #ad - Po protiskluzové úpravě tkaniny efektivně vyřeší problém s klouzavým povrchem. Homemální záruka kvalityhomemall nabízí 100% záruku vrácení peněz a včasný a zdvořilý zákaznický servis, takže si nemusíte dělat starosti s touto hrou HomeMall Corn Hole Board Game.

Přenosná a lehká díky hmotnosti a přenosnému designu lze tuto sadu corn Hole přenést a děti si je mohou sami namontovat pod pokyny. Praktická a veselá bean bag Toss Game pro indoorové, outdoorové a cestovní aktivity. Pevná a trvanlivá vyrobeno z lehkého a odolného pvc, sada kukuřičných děr pro venkovní hru unese těžkou váhu bez chabé struktury. Kupujte si hru corn-Hole Toss s důvěrou! Hrací taška bean bag toss outdoor game se dodává s 1 deskou cornhole, 6 sedacími vaky a 3 házecími míčky.

Přesně to, co potřebujete, abyste své rodině a dětem přinesli různou zábavu. Rozsáhlé zlepšení schopností s touto házecí hrou cornhole mohou děti podporovat jednoduché matematické dovednosti, koordinaci rukou a očí a týmového ducha a zároveň si užívají hraní Cornhole.
ZnačkaHomeMall #ad
VýrobceHomeMall #ad
Hmotnost2.2
ModelkaShabaoban-001
Záruka1 rok

9. Bramble

#ad

Sport, děti, trénink, Bramble, překážky pro fotbal, dospělé a psy, kužely a tyče, 18dílná sada překážek koordinační trénink s přepravní taškou

#ad
Bramble #ad - Perfektní pro trénink psů / terapii, abyste je naučili agilitu a triky, abyste je udrželi v kondici a zároveň bavili. Různé výšky – se 3 možnostmi nastavení, ve výškách 15, 20 a 30 cm, lze překážky přizpůsobit každému psovi nebo dítěti, podle velikosti nebo věku.

Obecné detaily – naše hole vypadají při postavení velmi profesionálně a jsou dostatečně silné, aby se při úderu neohýbaly. Jsme tu pro vás – nabízíme 100% záruku na naše výrobky – pokud byste s nimi narazili na problémy, kontaktujte nás prosím a my se s jistotou ozveme. Rozměry – v zářivých barvách oranžové a žluté je výška našeho kuželu 45 cm – délka překážkových tyčí – 1 metr a rozměry na kus jsou 101 x 29 x 29 x 29 x 29 cm.

Sada je lehká, a proto bezpečná proti poranění a dá se snadno uložit. Perfektní velikosti vhodné pro všechno. Lze použít i pro malé děti, aby skákaly jako součást překážkové dráhy nebo jednoduše pro zábavu a smích na zahradě. Flexibilita pomáhá provádět trénink v krocích a v závislosti na pokroku a čase ji nastavit. Návrhy – naše tréninkové překážky se výborně hodí pro fyzioterapeutické cvičení pro psy po operaci nebo k opravě trhlin vazů atd.
ZnačkaBramble #ad
VýrobceMATANA #ad
Výška11.42
Délka39.76
Šířka11.42
Číslo díluS0779
ModelkaS0779

10. KreativeKraft

#ad

KreativeKraft Outdoorové hry pro děti, dětské narozeniny, party sada, hračka, podložka pod puzzle pro chlapce a dívky, nápad na, děti, sada házecích her, sada, děti, zahrada, outdoorové hry, venku

#ad
KreativeKraft #ad - Naše dětská hračka od 5 let se postará o hodiny zábavy a sportovních aktivit a navíc podporuje rozvoj koordinace rukou a očí a motorických dovedností. Outdoorové hry pro děti: potěšte své nejmilejší fantastickou dětskou outdoorovou sadou hraček.

Naše zahradní hračka se ideálně hodí jako dárek k Vánocům, k narozeninám nebo přímo jako dětská narozeninová sada. Obsah: před objednáním si prohlédněte obrázky jednotlivých hraček. Dostupné modely, obsah a další informace na obrázcích. Máme neuvěřitelný výběr her, skákání do pytle, mezi nimi běh na vejce, sada dětských narozenin, Bean Bag Toss, hry Ring Toss a mnoho dalšího. Dětské narozeninové hry na ven nebo do bytu. Hry pro děti s pohybem: ať už při procházce v parku, na zahradě, jako party hra na dětských narozeninách nebo na dovolené, běhání vajec a kužely na pylony nabízejí aktivní, malé bean tašky a prsteny na házení, zábavné zaměstnání dětí.

Outdoorová herní sada nabízí celou řadu party her, které vaše děti budou bavit celé hodiny. Dárky pro děti: hledáte skvělé hry pro venkovní použití? pak byste si neměli nechat ujít tuto dětskou outdoorovou sadu pro děti.
ZnačkaKreativeKraft #ad
VýrobceF&F Stores #ad
Výška9.06
Délka5.51
Hmotnost1.94
Šířka5.51
Číslo díluSSP1111353
Modelka1353