Top 10 Logitech Tastatur Soft touch – Sady klávesnic a myší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logitech

#ad

Zkratky tlačítka, zpoždění bezdrátové připojení bezdrátové, Logitech MK295 Bezdrátová klávesnice Mouse sada s tichou touch technologií, optická vodítka, nano USB přijímač, Qwertz rozložení -Black

#ad
Logitech #ad - Robustní design: splash-odolný, pevná konstrukce a robustní klíče. Logitech mk295 je kompatibilní s Chrome OS a Windows na notebooku a PC. Plug-and-play: stačí kliknout na klávesnici a myš a dát ji přímo díky plug-and-play.

Absolutní komfort: klávesnice nabízí číselnou podložku a osm praktických klávesových zkratek pro snadnější řízení a efektivnější zadávání dat. Klávesnice je vybavena 10m Rozsah a USB přijímače. Zažijte plnou cvaknutí s 90% méně hlukem pro lepší koncentraci. Bezdrátové připojení: připojení kabelového vodiče na stole díky zpožděním bezdrátovému připojení 2, 4 GHz. Stabilní normy zajišťují přizpůsobitelnou výšku. Poznámka: klávesnice s německým rozložením Qwertz. Technologie tichého dotyku: logitech mk295, bezdrátová klávesnice myš s nejmodernějším optickým sledováním.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost1.27
Šířka23.62
Číslo dílu920-009794
Modelka920-009794
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

2. Logitech

#ad

Numpad, Logitech Bezdrátová klávesnice Signature K650 Comfort s opěrkou dlaní, německá QWERTZ – šedá, soft-Touch klávesnice, BLE Bluetooth/Logi Bolt USB přijímač, PC/Windows/Mac

#ad
Logitech #ad - Celodenní pohodlí: integrovaná soft-touch klávesnice s opěrkou dlaní a hluboce vypolstrovanými tlačítky, která se okamžitě cítíte povědomí a zprostředkují příjemný pocit při psaní. Atraktivní design, který se cítí dobře. Plastové díly značky signature k650 obsahují certifikovaný recyklovaný plast² grafit: 28%, šedobílá: 21 %.

Spojte se zcela podle svého přání: logitech klávesnice s bezdrátovým připojením přes BLE Bluetooth Low Energy nebo dodaným přijímačem Logi Bolt. Funguje na více platformách: bezdrátová logitech klávesnice signature K650 funguje s více operačními systémy – Windows, iPadOS, Linux, MacOS, Chrome OS, iOS a Android. Spolehlivá a bezproblémová: bezdrátová klávesnice od logitech s životností baterie až 36 měsíců "v závislosti na uživateli a počítačových podmínkách"; snadno se čistí a je chráněna proti stříkající vodě.

Lepší společně: větší produktivita a flexibilita, když se kombinuje myš K650 a M650 Logitech ; personalizace pomocí softwaru Logi Options+ od Windows 10 a MacOS 1015. S menším úsilím dosáhnete více: bezdrátová klávesnice v plné velikosti, ztlumení zvuku, pohodlný přístup ke klávesovým kombinacím; příkazy: mikro ztlumení, screenshot a webová navigace.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.96
Délka18
Hmotnost1.54
Šířka7.62
Číslo dílu920-010913
Modelka920-010913
Záruka2 roky výrobce

3. Logitech

#ad

BLE Bluetooth/Logi Bolt USB přijímač, soft-Touch klávesnice, Logitech Bezdrátová klávesnice Signature K650 Comfort s opěrkou dlaní, PC/Windows/Mac, Numpad, německá QWERTZ – bílá

#ad
Logitech #ad - S menším úsilím dosáhnete více: bezdrátová klávesnice v plné velikosti, ztlumení zvuku, pohodlný přístup ke klávesovým kombinacím; příkazy: mikro ztlumení, screenshot a webová navigace. Celodenní pohodlí: integrovaná soft-touch klávesnice s opěrkou dlaní a hluboce vypolstrovanými tlačítky, která se okamžitě cítíte povědomí a zprostředkují příjemný pocit při psaní.

Spolehlivá a bezproblémová: bezdrátová klávesnice od logitech s životností baterie až 36 měsíců "v závislosti na uživateli a počítačových podmínkách"; snadno se čistí a je chráněna proti stříkající vodě. Plastové díly značky signature k650 obsahují certifikovaný recyklovaný plast² grafit: 28%, šedobílá: 21 %. Lepší společně: větší produktivita a flexibilita, když se kombinuje myš K650 a M650 Logitech ; personalizace pomocí softwaru Logi Options+ od Windows 10 a MacOS 1015.

Funguje na více platformách: bezdrátová logitech klávesnice signature K650 funguje s více operačními systémy – Windows, iPadOS, Linux, MacOS, Chrome OS, iOS a Android. Spojte se zcela podle svého přání: logitech klávesnice s bezdrátovým připojením přes BLE Bluetooth Low Energy nebo dodaným přijímačem Logi Bolt. Atraktivní design, který se cítí dobře.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.96
Délka18
Hmotnost1.54
Šířka7.62
Číslo dílu920-010967
Modelka920-010967
Záruka2 roky výrobce

4. Logitech

#ad

PC/Windows/Mac, anglický QWERTY – šedá, numpad, BLE Bluetooth/Logi Bolt USB přijímač, Logitech Signature K650 Comfort bezdrátová klávesnice s opěrkou dlaní, soft-Touch klávesnice

#ad
Logitech #ad - Atraktivní design, který se cítí dobře. S menším úsilím dosáhnete více: bezdrátová klávesnice v plné velikosti, pohodlný přístup ke klávesovým kombinacím; příkazy: mikro ztlumení, ztlumení zvuku, screenshot a webová navigace. Plastové díly značky signature k650 obsahují certifikovaný recyklovaný plast² grafit: 28%, šedobílá: 21 %.

Celodenní pohodlí: integrovaná soft-touch klávesnice s opěrkou dlaní a hluboce vypolstrovanými tlačítky, která se okamžitě cítíte povědomí a zprostředkují příjemný pocit při psaní. Funguje na více platformách: bezdrátová logitech klávesnice signature K650 funguje s více operačními systémy – Windows, iPadOS, MacOS, Chrome OS, Linux, iOS a Android. Spojte se zcela podle svého přání: logitech klávesnice s bezdrátovým připojením přes BLE Bluetooth Low Energy nebo dodaným přijímačem Logi Bolt.

Spolehlivá a bezproblémová: bezdrátová klávesnice od logitech s životností baterie až 36 měsíců "v závislosti na uživateli a počítačových podmínkách"; snadno se čistí a je chráněna proti stříkající vodě. Lepší společně: větší produktivita a flexibilita, když se kombinuje myš K650 a M650 Logitech ; personalizace pomocí softwaru Logi Options+ od Windows 10 a MacOS 1015.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.96
Délka18
Šířka7.62
Číslo dílu920-010918
Modelka920-010918
Záruka2 roky výrobce

5. Logitech

#ad

Schwarz, 2,4 GHz Unifying USB-Empfänger, Sondertasten, Für PC, Logitech MK540 Advanced Kabellose Tastatur und Maus Combo für Windows, 3 Jahre Batterielaufzeit, Laptop, Deutsches QWERTZ-Layout

#ad
Logitech #ad - Komfortabel: die elegante kabellose maus des Combos ist beidhändig bedienbar und verfügt über weiche Griffflächen aus Gummi sowie eine fortschrittliche Tracking-Technologie und Cursor-Steuerung. Kabellose freiheit: plug & play für tastatur und maus mit dem logitech Unifying USB-Empfänger - für eine zuverlässige, kabellose Verbindung von bis zu 30 m Entfernung vom PC oder Laptop 2.

Lange batterielaufzeit: das kabellose tastatur- und Maus-Set überzeugt durch eine lange Batterielaufzeit - die Tastatur funktioniert bis zu 36 Monate und die kabellose Maus bis zu 18 Monate 3. Individuelle steuerung: die computertastatur ist mit praktischen, die direkten Zugriff auf Medienwiedergabe, essenziellen Sondertasten ausgestattet, Taschenrechner & Batteriestandsanzeige ermöglichen.

Upgrade zu der logitech mk850 combo: die mk850 bietet bluetooth/USB, eine gepolsterte Handballenauflage, geformte Maus, hyperschnelles Scrollen und individuelle Anpassungen - für mehr Produktivität. Kompatibilität: die logitech maus-tastatur-Kombination ist mit Windows 10 oder höher, Windows 8, Windows 7 und Chrome OS kompatibel. Präzises tippen: die tastatur in standardgröße bietet eine geringe Geräuschentwicklung, ein spritzwassergeschütztes Design 1 und verstellbare, eine Handballenauflage, ausklappbare Füße.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.94
Délka17.99
Hmotnost1.83
Šířka7.6
Číslo dílu920-008675
Modelka920-008675
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

6. Logitech

#ad

Skandinávská QWERTY – šedá, Logitech Signature K650 Comfort bezdrátová klávesnice s opěrkou dlaní

#ad
Logitech #ad - S menším úsilím dosáhnete většího: bezdrátová klávesnice full size, pohodlný přístup ke klávesovým kombinacím; příkazy: Mikrovypnutí zvuku, vypnutí zvuku, screenshot a navigace na webu. Spolehlivá a bezproblémová: bezdrátová klávesnice od logitech s životností baterie až 36 měsíců "v závislosti na uživateli a počítačových podmínkách"; snadno se čistí a chrání proti stříkající vodě.

Spojte se zcela podle vašeho přání: logitech klávesnice s bezdrátovým konektivitou přes BLE Bluetooth Low Energy nebo dodaný Logi Bolt přijímač. Sympatický design, který se cítí dobře. Plastové díly v signature k650 obsahují certifikovaný recyklovaný plast² grafit: 28 %, šedobílá: 21 %. Lepší společně: větší produktivita a flexibilita, pokud jsou kombinovány K650 a M650 Logitech myši; personalizace přes Logi Options+ software od Windows 10 a MacOS 1015.

Celodenní pohodlí: integrovaná soft-touch klávesnice s podložkou dlaně a hluboce polstrovanými tlačítky, které se okamžitě cítí seznámeny a poskytují příjemný pocit při psaní. Funguje na více platformách: bezdrátová logitech klávesnice signature K650 funguje s více operačními systémy – Windows, MacOS, Linux, iPadOS, Chrome OS, iOS a Android.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška2.7
Délka10
Hmotnost2.06
Šířka2
Číslo dílu920-010951
Modelka920-010951
Záruka2 roky výrobce

7. Logitech

#ad

Ochrana proti stříkající vodě, USB přípojka, opěrka dlaní, německé rozložení QWERTZ – černá, Linux a Chrome, PC/notebook, Logitech K280e Pro kabelová Business klávesnice pro Windows

#ad
Logitech #ad - Moderní, elegantní profil: zaměstnanci oceňují rafinovaný design klávesnice a cítí se dobře na svém moderním pracovišti.

Doporučujeme také: naše logitech k280e for business pro spolehlivé bezdrátové spojení, přehledný psací stůl a přídavná myš v plné velikosti s gumovou rukojetí. Plochá tlačítka: tlačítka umožňují tichou a pohodlnou práci. Opěrka dlaní: velká podložka klávesnice od Logitech umožňuje i dlouhodobě vysoký komfort při práci. Kryt chráněný proti stříkající vodě: Optimální ochrana hardwaru klávesnice v každodenním životě. Rozsah dodávky: kabelová klávesnice K280e od Logitech.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška7.19
Délka18.07
Hmotnost2.27
Šířka0.8
Číslo dílu920-008669
Modelka920-008669
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

8. Logitech

#ad

Numpad, Logitech Bezdrátová klávesnice Signature K650 Comfort s opěrkou dlaní, italský QWERTY – bílá, BLE Bluetooth/Logi Bolt USB přijímač, klávesnice Soft-Touch, PC/Windows/Mac

#ad
Logitech #ad - Funguje na více platformách: bezdrátová klávesnice logitech signature K650 funguje s více operačními systémy – Windows, Chrome OS, Linux, MacOS, iPadOS, iOS a Android. Lepší společně: větší produktivita a flexibilita, když se kombinují myš K650 a M650 Logitech – personalizace pomocí softwaru Logi Options+ od Windows 10 a MacOS 1015.

Plastové díly signature k650 obsahují certifikovaný recyklovaný plast² grafit: 28%, šedobílá: 21%. Spolehlivá a bezproblémová: bezdrátová klávesnice od logitech s životností baterie až 36 měsíců "v závislosti na uživateli a podmínkách počítače"; snadno se čistí a chrání před stříkající vodou. Celodenní pohodlí: integrovaná měkká dotyková klávesnice s opěrkou dlaní a hluboce polstrovanými tlačítky, které se okamžitě cítí známé a poskytují příjemný pocit při psaní.

Odpovídající design, který se cítí dobře. S menším úsilím dosáhnete více: bezdrátová klávesnice ve plné velikosti, pohodlný přístup ke klávesovým kombinacím; příkazy: mikro ztlumení, zrušení zvuku, screenshot a navigace na webu. Spojte se zcela podle svých představ: logitech klávesnice s bezdrátovou konektivitou přes BLE Bluetooth Low Energy nebo dodaný přijímač Logi Bolt.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.96
Délka18
Šířka7.62
Číslo dílu920-010969
Modelka920-010969

9. Logitech

#ad

US QWERTY – šedá, PC/Windows/Mac, soft-Touch klávesnice, Numpad, BLE Bluetooth/Logi Bolt USB přijímač, Logitech Bezdrátová klávesnice Signature K650 Comfort s opěrkou dlaní

#ad
Logitech #ad - Funguje na více platformách: bezdrátová logitech klávesnice signature K650 funguje s více operačními systémy – Windows, Linux, MacOS, iPadOS, Chrome OS, iOS a Android. S menším úsilím dosáhnete více: bezdrátová klávesnice v plné velikosti, pohodlný přístup ke klávesovým kombinacím; příkazy: mikro ztlumení, ztlumení zvuku, screenshot a webová navigace.

Celodenní pohodlí: integrovaná soft-touch klávesnice s opěrkou dlaní a hluboce vypolstrovanými tlačítky, která se okamžitě cítíte povědomí a zprostředkují příjemný pocit při psaní. Lepší společně: větší produktivita a flexibilita, když se kombinuje myš K650 a M650 Logitech ; personalizace pomocí softwaru Logi Options+ od Windows 10 a MacOS 1015. Spolehlivá a bezproblémová: bezdrátová klávesnice od logitech s životností baterie až 36 měsíců "v závislosti na uživateli a počítačových podmínkách"; snadno se čistí a je chráněna proti stříkající vodě.

Atraktivní design, který se cítí dobře. Spojte se zcela podle svého přání: logitech klávesnice s bezdrátovým připojením přes BLE Bluetooth Low Energy nebo dodaným přijímačem Logi Bolt. Plastové díly značky signature k650 obsahují certifikovaný recyklovaný plast² grafit: 28%, šedobílá: 21 %.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.96
Délka18
Hmotnost1.56
Šířka7.62
Číslo dílu920-010945
Modelka920-010945
Záruka1

10. Logitech

#ad

PC/Windows/Mac, Logitech Bezdrátová klávesnice Signature K650 Comfort s opěrkou dlaní, soft-Touch klávesnice, BLE Bluetooth/Logi Bolt USB přijímač, anglický QWERTY – bílá, Numpad

#ad
Logitech #ad - Spolehlivá a bezproblémová: bezdrátová klávesnice od logitech s životností baterie až 36 měsíců "v závislosti na uživateli a počítačových podmínkách"; snadno se čistí a je chráněna proti stříkající vodě. Funguje na více platformách: bezdrátová logitech klávesnice signature K650 funguje s více operačními systémy – Windows, iPadOS, MacOS, Linux, Chrome OS, iOS a Android.

Atraktivní design, který se cítí dobře. Lepší společně: větší produktivita a flexibilita, když se kombinuje myš K650 a M650 Logitech ; personalizace pomocí softwaru Logi Options+ od Windows 10 a MacOS 1015. Celodenní pohodlí: integrovaná soft-touch klávesnice s opěrkou dlaní a hluboce vypolstrovanými tlačítky, která se okamžitě cítíte povědomí a zprostředkují příjemný pocit při psaní.

S menším úsilím dosáhnete více: bezdrátová klávesnice v plné velikosti, ztlumení zvuku, pohodlný přístup ke klávesovým kombinacím; příkazy: mikro ztlumení, screenshot a webová navigace. Spojte se zcela podle svého přání: logitech klávesnice s bezdrátovým připojením přes BLE Bluetooth Low Energy nebo dodaným přijímačem Logi Bolt. Plastové díly značky signature k650 obsahují certifikovaný recyklovaný plast² grafit: 28%, šedobílá: 21 %.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.96
Délka18
Šířka7.62
Číslo dílu920-010972
Modelka920-010972