Top 10 LED Leuchte Akku – Osvětlení pod kuchyňskou linku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SEBSON

#ad

LED lišta 15 W, SEBSON Podhledové LED svítidlo teplá bílá 90 cm, LED světelná lišta, 975 lm

#ad
SEBSON #ad - S vyzařovacím úhlem 120° je tato led světelná lišta velmi vhodná jako svítidlo pod kuchyňskou linku, nábytek nebo pracoviště. Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky. Jas této světelné lišty činí 975 lm a to při výkonu pouze 15 W, tím je tato lišta srovnatelná se 70W žárovkou. Tato led světelná lišta má s výkonem 3000 K příjemné teplé bílé světlo. Rozsah dodávky: 1x sebson LED světelná lišta.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška1.97
Délka35.43
Hmotnost0.91
Šířka0.51
Číslo díluUNDER_LED_90F
ModelkaUNDER_LED_90F

2. Litever

#ad

Litever PWM DC12/24 V 3 A rotierender stufenloser LED-Dimmschalter mit DC5521 Stecker und Buchse

#ad
Litever #ad - Ausgangsleistung: max. 72 w für 24 v DC. Maximaler ausgangsstrom: 3 a. Bitte beachten sie, 5 mm x 2, dass ihr netzteil-Ausgang und das Eingangsende Ihrer LED-Leuchten mit 5, 1 mm DC-Anschlüssen ausgestattet sind. Dc5521 stecker und buchse. Stufenloses dimmen von 0% bis 100%. 36 w für 12 v dc; max.
ZnačkaLitever #ad
VýrobceLitelfie #ad
Výška3.8
Délka10
Hmotnost0
Šířka10
Číslo díluLL-011
ModelkaLL-011

3. AIBOO

#ad

AIBOO LED osvětlení skříně s vypínačem, osvětlení vitríny, Ultra Slim DC, šatníku, osvětlení skříně do skříně, 12 V, 12 W, sada 6 ks LED podlinkových svítidel, teplá bílá

#ad
AIBOO #ad - Spora energie každé z aktualizovaných 2w led podhledových svítidel, které šetří proud, lze nahradit běžnými 25W žárovkami. Podhledové svítidlo do kuchyně LED nálepky jsou silně lepivé a nespadají snadno. Současně si nemusíte dělat starosti s poškozením nábytku.

Dostatečný jas s celkem 1200 lumenů každý 200 lumenů odpovídá jas našeho osvětlení vitríny teplá bílá vašim požadavkům na osvětlení v každodenním životě. Ovládání spínače s vypínačem můžete ovládat 6dílnou sadu led světel skříně, čímž se zabrání nepříjemnostem odpojit adaptér a světla vypnout. Iroké použití světla do skříně lze použít všude tam, vitrína, pracovní stůl, kde je preferujete: šatní skříň, skříně, schodiště, zásuvka, police, skříň, knihovna, pult, skříň na víno nebo dokonce na vaši chodbu.

Snadná instalace světla skříně 12 v lze jednoduše namontovat na skříň pomocí šroubů nebo 2stranných lepicích pásků. Zjistíte, že tato svítidla mohou ušetřit více než 90 % energie než halogenové žárovky. Bez komplikovaného ovládání můžete světla během instalace dobře umístit nad skříň. Je velmi jasné, aby osvětlilo místo, pro které používáte.
ZnačkaAIBOO #ad
VýrobceAIBOO #ad
Výška0.32
Délka2.36
Hmotnost1.06
Šířka2.36
ModelkaPKWW

4. kalb Material für Möbel

#ad

Kuchyňské svítidlo, vestavné svítidlo, LED kuchyňské svítidlo, výběr: 4dílná sada teplá bílá, sada vestavných svítidel

#ad
kalb Material für Möbel #ad - Rozšiřitelné: pomocí externího spínače z našeho programu lze světla ovládat mnoha způsoby, spínat a stmívat. Design: plochý a prostorově úsporný kryt. Rozměry: 196 x 60 x 5 mm d x š x v / hliníkový plný materiál. UpozornĚnÍ: v této nabídce není zahrnuta možnost spínání. Světelná práce: podle výběru k dispozici v teplé bílé 3000 k nebo neutrální bílé 4000 k/technologie LED COB - vysoká světelná účinnost.
Značkakalb Material für Möbel #ad
Výrobcekalb Material für Möbel #ad
Výška0.2
Délka7.72
Šířka2.36
Číslo díluKA20857_WW4

5. B.K.Licht

#ad

LED lišta s vypínačem, vč. zástrčkového kabelu, teplá bílá barva světla, 57,5 x 4,9 x 1,3 cm,, kuchyňská lampa, LED světelná lišta kuchyně, podhledové svítidlo kuchyně, osvětlení skříně, B.K.Licht

#ad
B.K.Licht #ad - Nadčasový design v bílo-stříbrné: tato led podhledová lampa je směsí materiálů z lehkého plastu a kvalitního kovu v bílo-stříbrné barvě a hodí se bez problémů do každé moderní kuchyně nebo pracoviště.

Integrovaný vypínač pro přímé ovládání: pohodlně přístupný spínač přímo na osvětlení spodní skříňky umožňuje jednoduchou a rychlou obsluhu. Výkonné a teplé osvětlení: toto svítidlo je vybaveno energeticky účinnou 10w led deskou, vytváří světelný tok 1100 lumenů a vyzařuje příjemné, teplé bílé světlo s 3 000 kelviny, ideální pro pracovní plochy a kuchyňské prostory. Praktický kabel pro jednoduché napájení: led světelná lišta se dodává s kabelem pro zásuvku, což umožňuje nekomplikovanou a flexibilní instalaci bez nutnosti pevné kabeláže.

Tíhlé rozměry: s rozměry 575 × 49 × 13 mm se led světelná lišta perfektně hodí pro montáž pod skříněmi v kuchyních nebo na pracovní stoly pro osvětlení důležitých pracovních prostor, aniž by zabíral mnoho místa.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška0.51
Délka22.64
Hmotnost0.62
Šířka1.93
Číslo díluBKL1167
ModelkaBKL1167

6. BRILONER

#ad

Rozšířitelná LED lišta, 88,5 cm, neutrální bílé světlo, BRILONER, Podhledové svítidlo do kuchyně LED, osvětlení skříně, 1100 lm, podhledová lampa 10 W

#ad
BRILONER #ad - Jednoduchá montáž díky dodávanému upevňovacímu materiálu. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Rozměry svítidla: 885x22x30 mm DxŠxV. Vyrobeno z plastu, 5 cm. Moderní led kuchyňské podhledové svítidlo v bílé barvě s délkou 88, nábytkové svítidlo nebo lampa na pracovní stůl.

Mnohostranně použitelné, například jako pracovní osvětlení kuchyně, proto velmi lehké a proto se snadno montuje. Tuto sadu připravenou k připojení lze kromě použití v kuchyni nebo kuchyňské lince použít také jako kuchyňské svítidlo pro běžnou nástěnnou skříňku/závěsnou skříňku také jako osvětlení pod skříňku. Ideální jako dodatečné osvětlení v kuchyni díky 4000 kelvinům.

Díky světlu dochází k jasnému osvětlení pracovní plochy, aniž by však oslňovalo. Tato led světelná lišta je velmi energeticky úsporná díky moderní led technologii spotřeba 10 w. Výkonné 1100 lumenů této kuchyňské lampy se ideálně hodí pro práci, resp. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti E. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Pro snadné zapnutí a vypnutí se spínač nachází přímo na začátku kuchyňské lampy.
ZnačkaBRILONER #ad
VýrobceBriloner Leuchten #ad
Výška1.18
Délka0.87
Hmotnost0.63
Šířka34.84
Číslo dílu2379-106
Modelka2379-106

7. OxyLED

#ad

Sada světel do kuchyně, na, kuchyňské LED světlo s magnetickými proužky, USB světlo do skříně, LED osvětlení skříně, spodní skříňka, OxyLED Detektor pohybu uvnitř, 6000 K, LED pohybové čidlo, 3 kusy

#ad
OxyLED #ad - Dlouhý výkon: 600mah baterie rozjasní vaše tmavé rohy po dobu 6 hodin podhledového kuchyňského led světla na jedno plné nabití. 3dílné balení, půdě, aby osvětlilo každý tmavý roh ve vašem průchodu, sklepě, ložnici, a zajišťuje, ultra jasné, garážovém skleníku a dalších věcech, čistá bílá: led osvětlení skříně s 10 smd 2835 led diodami je dostatečně jasné, že ve tmě nezakopnete.

Standardní doba nabíjení činí 3 měsíce, takže jej můžete snadno nabíjet pomocí jakékoli národní standardní USB nabíječky, pokud světlo do šatníku zaznamená 6 – 10 krát/den. Nejsou nutné žádné nářadí, šrouby nebo matice. Umístěte světlo skříně na čisté a hladké místo a můžete začít. Světlo do skříně s detektorem pohybu se dodává s micro USB datovým kabelem, nabíječky mobilního telefonu nebo USB portu Vašeho počítače. Lepicí proužek s magnetickými políčky se snadno připevní na tělo lampy a uvolní se. Multifunkční : led osvětlení skříně má kvalitní hliníkové slitiny, útočném sklepa, skladovacích prostorech, ve skleníku, kůlnách, které má lepší výkon odvádění tepla, ve stodolě, lékárničce, sklepě, schránce, skříni, dětském pokoji, a je mnohem odolnější a stylové než levné plastové osvětlení skříně, takže je perfektní volbou pro použití v podkroví, v garáži, v autě, ve stodolě, kosmetickém zrcátku.

Vysoká citlivost: tento detektor pohybu uvnitř se automaticky rozsvítí do 10 stop, spolehlivý výkon a vysoká citlivost, automatické vypnutí po 15–20 sekundách bez detekce pohybu. Kabinet light shell je z kvalitní hliníkové slitiny kovu, nerezaví a snadno se čistí.
ZnačkaOxyLED #ad
VýrobceOxyLED #ad
Výška1.57
Délka8.27
Hmotnost0.25
Šířka4.13
Číslo díluB07K79FKTS
ModelkaB07K79FKTS

8. SOAIY

#ad

650 lm, SOAIY LED podhledové svítidlo, stmívatelné, 7 W, světelná lišta, neoslňující, 40 cm, jednoduchá montáž, 3 barvy světla, studená bílá/teplá bílá/neutrální bílá, kuchyňské svítidlo, 2 m přívodní

#ad
SOAIY #ad - Jednoduchá montáž pomocí magnetu jednoduchá montáž díky dodávanému upevňovacímu materiálu. Osvětlení skříně si pamatuje naposledy nastavenou intenzitu světla a barvu světla. 3 alternativní barevné režimyk dispozici 3 barvy světla studená bílá, neoslňující osvětlení.

Vyberte si požadovanou barvu světla, teplá bílá, neutrální bílá, která je vhodná pro různé světelné situace. Univerzální použití lišta se velmi dobře hodí k obecnému vnitřnímu osvětlení, lampa na pracovní stůl a osvětlení nábytku v obytném prostoru, vhodné také jako kempinkové světlo, speciálně jako pracovní osvětlení kuchyně, jako svítidlo pod skříňku, pro 3D tiskárny. Usb síťového zdrojecelkový přívodní kabel: 2 m; délka kabelu od lampy až po multifunkční spínač: 126 cm.

Plynule stmívatelná + paměťová funkce podlinková lampa vám umožňuje nastavit libovolný jas a nabízí flexibilní zážitek z osvětlení. Design usb portu vč. Vyšší flexibilita díky silnému magnetickému designu, upevněte svítidlo jednoduše pomocí magnetu na požadované místo. Ideální pro použití v kuchyni, obytném voze nebo na pracovišti. Dodává se také s usb síťovým zdrojem, jednoduché napájení přes usb připojení USB síťový zdroj, USB zásuvka počítače, dílně, powerbanka.
ZnačkaSOAIY #ad
VýrobceSOAIY #ad
Výška1.34
Délka17.01
Hmotnost0.49
Šířka2.52
Číslo díluBL032-40F
ModelkaBL032-40F

9. Oktaplex lighting

#ad

Oktaplex lighting LED svítidlo do kuchyně | Riga 13 W světlo pod skříňku s vypínačem | teplá bílá 3000 K rozšířitelné | délka: 84 cm

#ad
Oktaplex lighting #ad - Snadná montáž. Led osvětlení spodní skříňky je energeticky úsporné a neoslňuje s opalizovaným difuzérem. Perfektní osvětlení, pro kuchyň, obývací pokoj, teplá bílá, police, led podhledové svítidlo, vysoce kvalitní pracovní LED osvětlení s 1170 lumeny, 3000 kelvinů, dílnu atd.

Barevně stálý a s dlouhou životností index reprodukce barev ra > 80 – barvy vypadají téměř stejně realisticky jako při přirozeném světle – vysoce kvalitní LED osvětlení místnosti s životností více než 25 000 hodin. Led svítidlo připravené k zapojení se montuje pomocí svorek v úhlu 90° I Pro jednu světelnou hlasitost můžete zapnout až 12 LED žárovek za sebou – jednoduše a jednoduše.

Rozsah dodávky: podhledové svítidlo 84 x 2, 10 cm propojovací kabel c7 na c8, spojovací kus, montážní svorky, 4 x 3, 8 m napájecí kabel s euro zástrčkou a konektorem c7, 1, 6 cm DxŠxH bílé, spodní skříňka a montáž na stěnu. Led světelná lišta s vypínačem pro přímé a nepřímé osvětlení ve skříních a pod skříněmi, nábytek a ve všech místnostech.
ZnačkaOktaplex lighting #ad
VýrobceETAPLEX #ad
Výška1.42
Délka32.99
Hmotnost0.65
Šířka1.18
Číslo dílu17014.3K
Modelka17014.3K

10. AIBOO

#ad

LED podlinková světla s dálkovým ovládáním, osvětlení vitríny, kuchyňské lampy, sada LED podhledových svítidel, AIBOO LED osvětlení skříně, 4dílná kompletní sada, přírodní bílá 4000 K, včetně

#ad
AIBOO #ad - Paralelní světlo: dodává se se 4cestným rozbočovačem, led osvětlení vitríny je zapojeno pouze paralelně. Sada osvětlení skříně se dodává s magickými 2strannými lepicími pásky, vylepšená světla do skříně se dají instalovat snadněji a rychleji, nebo se šroubem, šetří čas a super pohodlně.

4000 k přirozené světlo, které zajišťuje dostatečný jas. Snadná instalace: tato nová, které chrání nábytek a snadno se instalují, pokud potřebujete světla našroubovat na skříň. Rf dálkové ovládání a stmívatelné: osvětlení skříně s dálkovým ovládáním. Funkce stmívání od 0 do 100 % lze nastavit jas osvětlení. Osvětlení lze ovládat pomocí našeho dálkového ovládání, které je součástí dodávky, takže máte volné ruce.

Cir>80 & 90% úspora energie: 4 led osvětlení skříně jsou nastavitelné sady režimu stmívání. Index podání barev je přes 80, osvětlení skříně LED vypadá pohodlněji. Iroké použití: led osvětlení vitríny je perfektní pro každou místnost ve vašem domě, koupelny, skříně, kanceláře, spíže, včetně kuchyně, šatníku, garáže a ložnice.12 v, 180 lumenů, 90% úspora energie. Našroubujte nebo nalepte dálkové ovládání na místo, kde je to nejpohodlnější.
ZnačkaAIBOO #ad
VýrobceAIBOO #ad
Výška0.31
Délka2.37
Hmotnost0.99
Šířka2.36
ModelkaPKNW
Záruka24 měsíců bezplatná náhrada.