Top 10 Laptoptisch mit Rollen – Pracovní stanice pro počítače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Yaheetech

#ad

80 × 50 × 132 cm, PC stůl se 4 kolečky, Yaheetech Psací stůl s policí na tiskárnu, černý, počítačový stůl

#ad
Yaheetech #ad - Výsuvná přihrádka na klávesnici: pomocí kolejnice zjištěné na polici klávesnice lze odkládací plochu pro klávesnici snadno a hladce vysunout a zasunout, můžete získat velkou pracovní desku. Robustní materiál: všechny desky jsou vyrobeny z dřevotřískové desky a rám ze železa, což značně zaručuje stabilitu a dlouhou životnost stolu.

Velký úložný prostor: psací stůl se 4 patry zajišťují dostatečnou odkládací plochu a velkorysou pracovní desku. Moderní design: černá dřevotřísková deska a stříbrný železný rám ukazují vysoce kvalitní a moderní vzhled a bezpečně se optimálně přizpůsobí vašemu stylu vybavení v pracovně, čítárně, ložnici nebo kanceláři.

Tiskárna nebo fax na nejvyšší úrovni, počítač/notebook na desce stolu a také na desce klávesnice, knihy na třetí malé úrovni pod pracovní deskou a mainframe na nejspodnější. Bezpečnostní kolečka s brzdami: díky 4 kusům bezpečnostních koleček můžete stůl pohybovat kamkoli lehce a tiše, dvě z nich mají dokonce brzdy, aby byl stůl na požadovaném místě stabilně držen a upevněn.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška51.77
Délka31.5
Hmotnost37.37
Šířka19.88
Číslo díluYA-00097627

2. BONTEC

#ad

Psací stůl s kolečky, černý, stůl na postel do obývacího pokoje, stojan, max. 15 kg, výškově nastavitelný psací stůl/mobilní barový stolek se 4 kolečky, BONTEC 65 × 45 cm

#ad
BONTEC #ad - Snadná obsluha: náš přenosný odkládací stolek pro laptop lze nastavit v každé výšce. Kvalitní deska je vodotěsná, nepoškrábe a velmi snadno se čistí. Pohyblivý háček na psací stůl lze použít například k zavěšení sluchátek nebo tašky na laptop.

Ergonomický design: horní plošina 65 × 45 cm nabízí spoustu místa pro notebook. Několik funkcí: pomocí 4 koleček můžete barovým stolkem bez námahy přesunout na požadované místo. Je tak ideální pro profesionální prostředí, knihovny a lékařské situace. Konstrukce konstrukce ve tvaru "H" zajišťuje stabilitu stolu. Skvělý dárek pro někoho, jako jsou kanceláře, umělecká a hudební studia, kdo by měl prospěch z flexibilního pracoviště. Technické vlastnosti: naše deska stolu je vyrobena z ekologických materiálů.

Zdravý pracovní režim: výšku lze volně nastavit mezi 72 mm a 112 mm, s touto funkcí můžete při práci přepnout ze stání na sezení. Pro nastavení výšky směrem dolů stiskněte rukou páčku a současně na desku stolu. Pro nastavení výšky směrem nahoru stiskněte páčku rukou. Přitom pocítíte sílu vzduchové pružiny směrem nahoru uvnitř sloupku a pusťte regulátor v požadované výšce. Maximální nosnost stolu činí 15 kg.
ZnačkaBONTEC #ad
VýrobceBONTEC #ad
Výška44.29
Délka25.59
Hmotnost27.2
Šířka17.72
Číslo díluMWS03
ModelkaMWS03

3. Marsail

#ad

Výškově nastavitelný psací stůl s úložnou taškou, elektrický, Marsail Výškově nastavitelný psací stůl, přednastavení paměti s háčky na sluchátka,, stojící stolek pro domácí kancelář, počítačový stůl

#ad
Marsail #ad - Stabilita a flexibilita: použití výškově nastavitelného psacího stolu je jednoduchým řešením pro zabránění bolesti v bedrech a zádech. 5 let záruka: výškově nastavitelný psací stůl udrží váš život zdravější, protože během svého pracovního dne můžete střídavě stát a sedět. Podporuje až 80 kg: výškově nastavitelný psací stůl je dodáván s jasným a podrobným návodem pro rychlou instalaci, takže si můžete svůj ergonomický zážitek z kanceláře ihned užít.

Bezpečné pro domácí zvířata, což je nejen v souladu se standardy pro bezpečný vzduch, děti a dospělé po celý život. Díky vysoké pevnosti střední uhlíkové oceli může motor stále udržovat vysoký výkon při dlouhodobém používání. Protože byl elektrický psací stůl vyvinut speciálně pro produktivitu, lze podle úkolu měnit mezi sezením a stáním. Psací stůl se stojatým sezením má dětskou pojistku, funkci proti kolizi a funkci ochrany proti přehřátí. Ekologické a bezpečné: elektrický psací stůl s úložnou taškou je certifikován carb a má výrazně snížené emise formaldehydu a jiných voc, ale také bezpečnější a šetrné k pokožce pro každodenní použití.

Hightech šneková převodovka: de nastavitelný psací stůl je vyroben z high-tech šnekové převodovky, sbírání s nohama, navíc Marsail elektrický psací stůl vybaven robustní strukturou ve tvaru T, které uchopí dno, která je hlavní součástí motoru, může ho stabilně držet a nekývat se i na vysokých místech. Elektrický systém zvedáku: zvedací systém se stabilní ocelí. Tento elektrický, výškově nastavitelný psací stůl má dostatečnou zvedací sílu pro plně naložené kancelářské a hrací zařízení.
ZnačkaMarsail #ad
VýrobceMarsail #ad
Výška27.56
Délka23.62
Šířka39.37
Číslo díluTZESD6B-UK
ModelkaTZESD6B-EU

4. GreenForest

#ad

Psací stůl na počítač s 2 úrovněmi police, GreenForest Skládací stůl není nutná žádná montáž, notebook, béžový, velká velikost, skládací stůl pro malé prostory

#ad
GreenForest #ad - Rozměry: celková velikost: 82 x 63 x 82 cm včetně velikosti horní police. Robustní konstrukce: deska psacího stolu s dlouhou životností s vylepšenou ekologickou deskou P2, odolná proti poškrábání, žáruvzdorná a vodotěsná.

Podrobnosti o velikosti skládacího stolu můžete obdržet v rozloženém stavu nebo složené z rozměrového obrázku produktu. Není nutná montáž: předmontování, není nutná montáž, jednoduše ji vyjměte a otevřete, aby okamžitě fungovala. Multifunkční psací stůl: skládací psací stůl na počítač se vyznačuje jednoduchým a velkorysým designem, jedná se o velmi praktický a perfektní nábytek pro dekoraci vašeho rodinného studia nebo pracoviště.

Počítačový psací stůl s regálem: tento psací stůl je vybaven policí na ploše a nabízí spoustu úložného prostoru pro vaše malé předměty a maximalizuje vaše místo. Prostorově úsporný skládací stůl: malý psací stůl lze složit do rohu, 5 mm, po složení je šířka pouze 25, pokud jej nepoužíváte, snadno se skladuje a přepravuje. Kovové nohy ve tvaru x zlepšují stabilitu psacího stolu a zabraňují kývání.
ZnačkaGreenForest #ad
VýrobceGreenForest #ad
Výška32.28
Délka20.47
Hmotnost23.81
Šířka32.09
Číslo díluMEGAN-OAK
ModelkaMEGAN-OAK

5. JOISCOPE

#ad

Pro studium, pracovní stůl pro domácí kancelář, stolek pro laptop, ložnici, 120 × 60 ×, JOISCOPE Psací stolky, kancelář, počítačový stůl s USB zásuvkou, herní stůl, studijní stůl s dřevěnými regály

#ad
JOISCOPE #ad - Nečekejte déle a užívejte si to nyní. Otvory pro zásuvkové lišty a lišty zásuvek perfektně sedí, aniž by zabírala prostor na ploše. Snadná montáž latopůjčovský stůl se snadno srozumitelnými pokyny nevyžaduje velké úsilí na nastavení této tabulky.

Váš problém vždy vyřešíme. Je absolutně stabilní a má dlouhou životnost. Vhodná zásuvková lišta psací stůl se dodává se zásuvkovou lištou, takže zásuvkovou lištu lze uzamknout na zásuvku Desktop, s celkem 2 zásuvkami, 1 USB zdířkou a 1 zdířkou typu C. Robustní a dlouhá životnostpočítačový stůl joiscope od je vyroben z vysoce kvalitní oceli a dřevotřísky. Nastavitelné polstrování na spodní straně stolu udrží stůl stabilně na základní desce a zabrání poškrábání základní desky.

100% spokojenostjoiscope nabízí profesionální zákaznický servis před a po něm. Instalace je pro každého jednoduchá. Nastavitelný skladovací regálskladovací regál joiscope lze podle přání nainstalovat na levou nebo pravou stranu, horní regál má dva stupně nastavení, oboustranný úložný regál a stůl s háčky na sluchátka, takže je vše snadno přístupné a organizované.
ZnačkaJOISCOPE #ad
VýrobceJOISCOPE #ad
Výška29.53
Délka23.62
Šířka47.24
Číslo díluYJ-EU-ELE-DNZC47-C6-EU
ZárukaLifetime warranty against manufacturers defects.

6. FEZIBO

#ad

120 x 60 cm Stehtisch mit Ablage, FEZIBO Höhenverstellbarer Elektrischer Stehtisch mit Doppelschublade, Sitz-Steh-Schreibtisch mit Verbindungsplatte, Schwarzer Rahmen/Rustikal Braun Oberfläche

#ad
FEZIBO #ad - Anti-kollisions-technologie: der höhenverstellbare Schreibtisch wird durch einen Sensor, der Hindernisse im Bewegungsweg des Schreibtisches erkennt, vor Stößen und Kratzern geschützt. Elektrisches hebesystem: motorisierter hebemechanismus bietet glattere höhenverstellung, dieser Schreibtisch verfügt über 3 voreingestellte Tasten, damit Sie Ihre gewünschte Höhe von 69cm bis 117cm mit einer Geschwindigkeit von 2cm/Sekunde mit geringem Lärm unter 50dB während der Arbeit einstellen können.

Geräumiger arbeitsplatz: die doppelte schubladenverstellung macht Ihren Schreibtisch sauber und aufgeräumt. Die ausführliche anleitung ermöglicht eine schnelle Montage dieses höhenverstellbaren Schreibtisches und das einfache Werkzeug wird mitgeliefert. Entworfen für das arbeiten von zu hause aus: der perfekte höhenverstellbare schreibtisch für unabhängige und mobile Mitarbeiter, damit sie aktiv, gesund und produktiv bleiben, während sie von zu Hause aus arbeiten.

Stellen sie ihren schreibtisch genau auf Ihre Körpergröße ein und bringen Sie gesunde Bewegung in Ihren Alltag. Sie können ihren kopf und nacken während der Arbeit leicht erhöht halten, um Ihre Gesundheit bei längerer Arbeit nicht zu beeinträchtigen. Solide konstruktion: ein stahlrahmen in industriequalität in kombination mit einer soliden Tischplatte ermöglicht eine Tragfähigkeit von 70 kg und hilft somit dabei, Ihren idealen Arbeitsplatz einzurichten.
ZnačkaFEZIBO #ad
VýrobceFEZIBO #ad
Výška27.1
Délka24
Hmotnost44.09
Šířka48
Číslo díluFEZIBO
ModelkaEU-Y-SDE-48G-DD

7. Dripex

#ad

Dripex Počítačový stůl s kolečky psací stůl ve tvaru Z, Home Office 70 x 60 x 79 cm tmavě hnědý, mobilní stolek na laptop s regály pro malé prostory

#ad
Dripex #ad - Udržitelný a stabilní počítačový stůl dripex je vyroben z kvalitního dřeva + pevného ocelového rámu, aby byl váš psací stůl robustní a stabilní. Nohy jsou z kovu a povrchové desky jsou z MDF středně hustá dřevovláknitá deska.

Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Pozor: nelze dodat do Monaka. Multifunkční. Prostorné pracoviště. Tento počítačový stůl lze snadno sestavit s návodem pro většinu lidí. Celkové rozměry: 70 × 60 × 79 cm; rozměry hlavního psacího stolu: 70 × 40 cm, maximální nosnost 70 kg; rozměry horního psacího stolu: 70 × 20 cm, maximální nosnost 40 kg. Dripex počítačový stůl malý, ale prakticky se hodí všude.

Perfektní jako počítačový stůl, obývacím pokoji, psací stůl, stůl na učení ve vaší pracovně, ložnici, psací stůl, učebně. Módní a stabilní design ve tvaru z nabízí spoustu místa pro knihy, rostliny nebo tiskárnu atd. Zatímco hladká horní strana nabízí perfektní platformu pro váš notebook a příslušenství. Zisk prostoru. Jednoduchá montáž.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad
Výška31.1
Délka27.56
Hmotnost24.25
Šířka23.62
ModelkaY

8. AuAg

#ad

Do školy, vintage, malý psací stůl, 120 × 60 cm, počítačový stůl, kancelářský stůl, stabilní stolek na laptop,, hnědý s úložnou taškou, AuAg Psací stůl, kancelářský stůl pro domácí kancelář, PC stůl

#ad
AuAg #ad - Elegantní vzhled náš psací stůl má klasickou rustikální barvu v hnědé barvě a kovový rám s černým práškovým nástřikem. Kvalitní a dlouhá životnost stolní deska a kovový rám mají speciální ochrannou vrstvu, nekývá se na podlaze nebo koberci. Perfektní kancelářské prostory velký psací stůl je 120 × 60 cm, klávesnice a myši, bez problémů podporuje více přístrojů a monitorů, není příliš malý nebo příliš malý, poskytuje dostatek místa pro studium a práci.

Velmi doporučujeme pro osoby s minimem místa. K čištění musíte pouze umýt vodou a uschnout na vzduchu. Psací stůl home office lze použít jako počítačový stůl, piknikový stůl v pracovně, kuchyni, dětském pokoji, obývacím pokoji, hrací stůl, pracovní stůl, ložnici, kanceláři nebo v přírodě a na jiné scény atd.

S úložnou taškou a háčkemdále je psací stůl vybaven úložnou taškou a háčkem, abyste mohli mít svá sluchátka, usb a připojovací kabely nebo kancelářské materiály uspořádané a po ruce, aby byl psací stůl uklizený. Vysoce kvalitní materiály výrazně prodlužují životnost počítačového stolu. Povrch psacího stolu je voděodolný a hladký, může chránit vaši pokožku. Tak se psací stůl optimálně začlení do vašeho stylu zařízení a propůjčí vašemu bytu rustikální nádech.
ZnačkaAuAg #ad
VýrobceAuAg #ad
Výška29.53
Délka23.62
Hmotnost32.76
Šířka47.24

9. SoBuy

#ad

Konferenční stolek s kolečky, SoBuy Servírovací stolek FWT83-PF ve tvaru L se 2 přihrádkami, pracovní stůl, š cca: 133 × 69 × 30 cm, rohový psací stůl, průmyslový design

#ad
SoBuy #ad - Hmotnost: cca : 14, konstrukce: kov, 7 kg; zatížitelnost: do 100 kg; materiál: pbe1, černě lakovaný; rozměry výrobku: Š × cca 133 × 69 × 30 cm viz obrázek; rozměry balíku: 89 × 20 × 38 cm.

Tři kola jsou vybavena brzdami, takže je můžete pevně zaklapnout. Speciálně vyvinutý regál, se kterým se dá pohybovat, vytváří různou konfiguraci servírovacího stolku ve tvaru L a rovného servírovacího stolku. Stolek, vybavený 6 flexibilními kolečky, jde tam, kam chcete. Tento servírovací stolek má dostatečně velkou stolní desku a dvě malé otevřené police ve spodní části. Pohovkový stolek je vyroben z kvalitního kovu a PBE1, je absolutně solidní, stabilní, robustní a s dlouhou životností.
ZnačkaSoBuy #ad
VýrobceSoBuy #ad
Výška27.17
Délka52.36
Hmotnost32.41
Šířka11.81
Číslo dílu0
ModelkaFWT83-PF

10. Dripex

#ad

Noční stolek, výškově nastavitelný, ložnice, Dripex Psací stůl, servírovací stolek s kolečky, stolek na kávu, konferenční stolek, obývací pokoj, stolek na laptop, bílý, ze dřeva

#ad
Dripex #ad - Velikost povrchu je 80 x 40 cm. Tento rolovací počítačový stůl je vhodný pro většinu postelí a židlí. Všestranný. Odnímatelný stůl. Snadná instalace. Tento počítačový stůl lze pomocí dvou šroubů snadno nastavit výšku od 68 do 89 cm.

Tento počítačový stůl je vybaven 4 otočnými a uzamykatelnými kolečky, se kterými se snadno pohybují a drží stůl na místě bez kývání. Servírovací stolek se perfektně hodí do ložnice, vedle psacího stolu a na pohovce jako další malé pracovní místo, obývacího pokoje, jako PC stůl / stolek na laptop do domácí kanceláře. S dřevěnou deskou mdf je servírovací stolek odolný proti poškrábání, vodotěsný a snadno se čistí.

Výškově nastavitelná. Vysoce kvalitní materiál. Ideální pro použití na pohovce, čtení, na podlaze nebo na jiném místě, posteli, když používáte notebook, psaní, jíst nebo kreslit. Vhodnou výšku psacího stolu můžete nastavit podle svých potřeb. Pomocí snadno srozumitelného návodu lze mobilní psací stůl zcela jednoduše a rychle sestavit. Návod je absolutně jednoduchý – s obrázky v kroku.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad
Výška35.04
Délka31.5
Hmotnost22.05
Šířka15.75
Číslo dílu1
ModelkaD-9