Top 10 Katzen Vertreiben Ultraschall – Prostředky proti zvířatům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YC360

#ad

Psů, ptačí obrana, odpuzovač koček, solární ultrazvukový odstrašující prostředek, koček, ptáků, venkovní odpuzovač pro zvířata s blikajícími LED, lišek a dalších, krys, zastavení zvířat

#ad
YC360 #ad - Na hlavě sovy se nachází solární panel. Pokud jde o jeho ústa, vydává směs ultrazvuku různých vln, silných blikajících světel a akustického alarmu, jedná se o ultrazvukový vysílač. Upozornění: pokud se vyskytne bouřka nebo je špatné počasí, garážích, na poli, na zahradě nebo na terase, na vjezdu, doporučujeme si ji vzít dovnitř.

Je schopen odolat normálnímu dešti. Tento ochranný prostředek pro kočky je ip54 vodotěsný. Tento produkt neobsahuje USB kabel! Ip54 vodotěsné a snadná instalace. Ultrazvukový odpuzovač psů vyzařuje pouze ultrazvukové vlny od 13, 5 khz, což je bezpečné pro lidské tělo a neškodné pro lidské tělo. Kromě toho je vybaven dobíjecí lithiovou baterií 2000 mAh. V očích sovy je 14 silných led světel.

Nehrozí nebezpečí pro člověka nebo zvířata. Jakmile se zvířata dostanou do okruhu 30 stop, vysílá pohybový senzor ultrazvukové vlny a LED osvětlení činí zvíře nepříjemným a uteče. Lze instalovat kdekoliv v domě, na dvoře, trávníku, hranicích, na zahradě, farmách a všech venkovních prostorách. Je také možné nabíjet ultrazvukovou ochranu proti komárům přes USB. Humanizovaný design nepoškodí vaše kočky, psy ani jiná domácí zvířata.
ZnačkaYC360 #ad
VýrobceAmbroe Store #ad
Výška3.54
Délka3.54
Šířka1.18
Číslo díluabb
Modelkaabb

2. Jarper

#ad

Ultraschall-Mausschreck, Tierabschreck, Marderschreck, Ultraschall-Abschreckung, Mäuseabwehr, Ultraschall Tierabwehr Solar und USB

#ad
Jarper #ad - Stufe 2: katzen, mäuse usw. Im gegensatz zu anderen billig hergestellten Katzenschutzmitteln ist sein Funktionsprinzip, ohne sie zu verletzen. Die sirene ist sehr nützlich beim Autofahren. Stufe 4 mit starkem blinken: Schlange, Waschbär, Puzzles usw. Sicherheit und umweltschutz: der solar-maus-schreck verfügt über ein design mit zwei lautsprechern, die Ultraschall- und LED-Lichter verwenden, es kann 10-15 Tage dauern, keine Chemikalien, um Tiere zu vertreiben.

Stufe 3: fledermäuse, Kaninchen, Waschbären, Nerz usw. Hinweis: der ultraschall-Solar-Katzenschutzmittel hat keine sofortige Wirkung, bis einige aggressive Tiere abschrecken. Umweltschutz, sicher für Mensch und Tier. 5 geschwindigkeitsstufen zum Fahren von Tieren und blinkenden Lichtern, Wildschwein, Frequenz von 1 bis 5 Geschwindigkeiten. Empfindliches ultraschalldesign das ultraschall-schutzgerät für katzen im freien verfügt über ein lautsprecherdesign mit passiver Infrarot-Sensor PIR.

Wechselnd, fuchs, vögel, Hund, begleitet von einem starken Blinken. Wenn sie fragen zur qualität unserer Produkte haben, können Sie sich gerne an uns wenden. Solar- und wasserdichtes design und qualitätssicherung: der ultraschall-katzenschutz im freien ist mit einem Solarpanel ausgestattet, das über Solarenergie oder über ein USB-Netzteil aufgeladen werden kann. Hohe effizienz und gesundheitder ultraschall-katzenschreck ist eine verbesserte Version von 2022.
ZnačkaJarper #ad
Výrobcechengdo store #ad

3. K&K

#ad

K&K M2500 – Známý odpuzovač kun: ultrazvukový odpuzovač kun 180° obranný rádius díky bočním výstupům

#ad
K&K #ad - Díky speciální konstrukci a umístění reproduktoru jsou agresivní ultrazvukové sinusové tóny vydávány v úhlu vyzařování 180 stupňů. Pulzující sinusový ultrazvuk: naše plašičky napodobují výstražné výkřiky zvířat velmi realisticky a velmi hlasitě. Hel vyzařování 180° ultrazvukové vlny se šíří dopředu jako světlo, tzn. Za překážkami nebo po stranách je zvuk sotva znatelný. Působí a zabraňuje efektu zvykání.
ZnačkaK&K #ad
VýrobceK&K #ad
Výška0.98
Délka3.54
Hmotnost0.26
Šířka2.36
Číslo díluM2500
ModelkaM2500

4. joymico

#ad

Odpuzovač ptáků pro nejjednodušší montáž na balkon, odpuzovač holubů s robustním a, Obrana proti holubům, okno, střechu, 10 metrů efektivních špičkových hrotů proti ptákům z ušlechtilé oceli

#ad
joymico #ad - S těmito hroty na obranu proti ptákům, aby se zabránilo výkalům. Flexibilní, poštovní schránce, plotech, celkem 10 metrů. Tyto kovové protiptačí hroty nerezaví, a nezanechávají na povrchu žádné skvrny od rzi. Nákup bez rizika všechny obranné hroty joymi nabízejí zákazníkům 100% záruku vrácení peněz.

Materiál odolný proti povětrnostním vlivůptačí hroty joymico pro malé ptáky z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli 304, která je velmi odolná a robustní. Umístěte holubí hroty na svůj plot nebo okno a zabraňte také tomu, šrouby nebo hřebíky k upevnění hrotů ptačích zarážek pro trvalé umístění, vázací šňůrky, aby zloději vloupali do vašeho domu. Plná spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá. Pokud najdete problém s našimi hroty pro ptačí bariéru pro malé ptáky a velké ptáky, neváhejte nás kontaktovat.

Každý odpuzovač ptáků je 33 cm dlouhý x 2, které účinně zabraňují přistání různých zvířat na vašich krokvích, přizpůsobí se jakémukoli povrchukaždá sada proti ptákům obsahuje 30 proužků, parapetech, terase nebo všude, kde skončí nebo se usadí, 8 cm široký x 10 cm hluboký. Slibujeme, že do 24 hodin poskytneme uspokojivé řešení. Všechny ptačí hroty mají záruku jeden rok. Odpuzovač ptačích hnízd se dodává také s uživatelsky přívětivým návodem k obsluze.
Značkajoymico #ad
Výrobcejoymi-de #ad

5. HEEGFF

#ad

Ultrazvukový odpuzovač škůdců, myším, ultrazvuk, hmyz proti komárům, 4 kusy, pavoukům,, ochrana proti komárům v interiérech, elektrický odpuzovač škůdců, švábům, ochranný prostředek proti hmyzu

#ad
HEEGFF #ad - Vezměte prosím na vědomí, že ultrazvuk nemůže pronikat pevnými objekty, proto doporučujeme používat jeden přístroj pro každou místnost. Pro lepší odpuzování hmyzu doporučujeme použít alespoň jeden elektronický odpuzovač škůdců v každé místnosti. Tímto způsobem může elektronický repelent odvézt většinu druhů škůdců v domě a udržet váš dům nebo pracoviště bez škůdců.

Snadné použití – elektronický odpuzovač škůdců spotřebuje méně energie. Doporučujeme instalovat přístroje ve vzdálenosti 30 – 70 palců od podlahy. Vylepšený technologický čip – ultrazvukový odpuzovač škůdců má nejnovější aktualizovaný čip, mouchy, pavouci, které efektivně narušují sluch a nervový systém škůdců, krysy, mravenci, šváby, který vysílá výkonné ultrazvukové vlny, jako jsou myši, komáři a další.

Bezpečné pro celou rodinu – náš ochranný prostředek proti hmyzu proti komárům je bezpečný pro lidi, kočky a psy. Je široce používán v domě, atd. Tip: vezměte prosím na vědomí, v závislosti na množství napadení. A nepotřebuje žádné baterie, ale jednoduše se zasune svisle do zásuvky. Je netoxický, nehlučný a bez záření. Na rozdíl od běžných metod hubení škůdců, bez zápachu, které ničí škůdce, používá náš ultrazvukový odpuzovač škůdců zvukové vlny k fyzické stimulaci a odpuzování škůdců.
ZnačkaHEEGFF #ad
VýrobceHEEGFF #ad
Výška3.15
Délka2.36
Šířka0.78
Číslo díluCWY-DE6PCS-Ultraschall-1115
ModelkaCWY-DE6PCS-Ultraschall-1115

6. WUGEIN

#ad

Vögel, 5 Modi, Hunde, wasserdicht, Ultraschall-Abwehrmittel für Katzen, Katzen, für Tauben, solarbetrieben, Katzenabwehr, Mäuse

#ad
WUGEIN #ad - Solar powered: ultraschall-katzenabwehr ist mit einem Solarpanel auf der Oberseite ausgestattet und kann durch Sonnenenergie in der Sonne aufgeladen werden; Oder laden Sie es über das USB-Netzteil.

Wide range: winkel des infrarot-pir-bewegungssensors bis zu 110 grad und Erfassungsbereich bis zu 8 m Entfernung, Aktivierung des Katzenvertreibers, um einen hochfrequenten Klang zu erzeugen, der die Katze reizt und fast unhörbar für den Menschen ist. Easy set up: platzieren sie das katzenschreck einfach auf den Bereich, den Sie schützen möchten, und platzieren Sie es an einem Ort mit viel Sonne.

Wasserdicht: der ultraschall-schädlingsbekämpfer mit IP44 ist wasserdicht und kann an regnerischen Tagen arbeiten. Einstellbare empfindlichkeit und frequenz: Sie können die Empfindlichkeit und Frequenz von Objekten an verschiedene Umgebungen anpassen, um den Schutzbereich zu erhöhen. Hinweis: Nicht in Wasser einweichen.
ZnačkaWUGEIN #ad
VýrobceTuanZhan Store #ad

7. 123jagd

#ad

Past na kuny 120 cm včetně návnady, dřevěná past na živá past na živá past na zvířata, odpuzovač kun, hnědá

#ad
123jagd #ad - Výroba šroubované pasti je náročnější než sešívat ji pouze se stlačeným hřebíkovačem. Všechny tipy a návrhy na zlepšení našich zákazníků lovci, pokud by přiložený návod k zachycení nechal dotazy otevřené, spolky na ochranu zvířat jsou součástí našich výrobků.

Návodu k zachycení, 20 ml speciálního návnada. Jsme vám k dispozici i po zakoupení poradenství, jednoduše nám zavolejte. Naše nejprodávanější past ze dřeva – evropská sítotisková deska odolná proti povětrnostním vlivům kvality A/A. Díky délce 118 cm ideální pro velké kuny.

Vysoce kvalitní šroubovaná past na kuny přímo od výrobce bez zprostředkovatele za nejlepších podmínek: naše živé pasti vyrábíme sami již léta. Past je v uzavřeném stavu uvnitř zatemněna, aby zvíře zůstalo klidné a nepoškodilo se. Kvalita: past není přilepená, ale pevně zašroubovaná. Vč.
Značka123jagd #ad
Výrobce123jagd #ad
Výška8.66
Délka47.24
Hmotnost16.53
Šířka7.09

8. RatzFatz

#ad

Prémiová opakovaně použitelná, RatzFatz® Past na živá krysa 2.0, 2 dveře, spící pád XXL, držadlo, velká, nahrazuje pasti, past na zvířata, past na krysy a myši živá, model Quickcatch 2.0

#ad
RatzFatz #ad - Dlouhá životnost & znovu použitelné – extra robustní, plně pozinkovaná/nerezová ocel, odolná proti povětrnostním vlivům, která je ideální pro vícenásobné použití a likvidaci škůdců a lze ji trvale používat i bez údržby; extra silná drátěná mřížka.

A je přitom hygienický a bez chemie. 2022 model: ratzfatz quickcatch 2. 0 je tu – model 2022 – nyní ještě lepší a se 2 dvířky – mimo jiné pro zajíce, hraboše, králičí myši, křečky, morčata, krysy atd. Etrné ke zvířatům a hygienické – originál od ratzfatz z hamburku – dostatek místa & kyslíku pro malé zvíře – uvolněte bez kontaktu s držadlem – žádné krveprolití jako u pasti.

Okamžitě připraven k použití a nejvyšší účinnost – rozbalte balíček a past je okamžitě připravena k lovu a zachycuje zvířata s nejvyšší účinností; malá velikost ok; snadné čištění. Pro všechny malé zvířata + nastavitelná citlivost – vhodné pro venkovní a vnitřní použití; stanice na návnady vhodná pro dlouhodobé použití návnad, přírodních návnad, porcových návnad, zeleninových oéí a atraktantů.
ZnačkaRatzFatz #ad
VýrobceRatzFatz #ad

9. HONGXIAN

#ad

Strahlungsfrei, Rattenabwehr, Wirksam Gegen Mäuse und Ratten, für die Kontrolle der Ratten Kakerlaken Insekten Spinne, HONGXIAN Ultraschall Mäuseabwehr

#ad
HONGXIAN #ad - Durch die ausstattung mit dem dual-chip wirkt das ultraschall-schädlingsbekämpfungsgerät kontinuierlich auf das Gehirnsystem der Schädlinge ein; die eingebauten 12 LED-Blitzlichter stören zusätzlich ihre Aktivität in einer dunklen Umgebung; Rodent Deterrent macht Ihren Raum effektiv ungemütlich für Nagetiere und Fledermäuse, indem es Ultraschall, Pulswellen und Blinklichter aussendet;. Der ultraschall-nagetierschutz vertreibt effektiv mäuse, ratten, eichhörnchen, flächendeckenden abschreckung; das elektronische Mausabwehrmittel Rattenbekämpfungsgerät wirkt in einem Innenbereich von bis zu 1067 sq.

Ft; da die ultraschall- und impulswellen nicht durch wände und feste Gegenstände dringen können; Das Einstecken eines Ultraschall-Mausabwehrmittels in einem geschlossenen Raum ist das, Fledermäuse und andere Schädlinge mit einer leistungsstarken, was wir empfehlen;. Manchmal können sie während des beginns der verwendung aktiver sein, fledermäuse und viecher beginnen zu verschwinden, das zeigt, die nagetiere, dass die Ultraschall-Schädlingsbekämpfung kontinuierlich mit Geduld verwendet werden, wo sie leben in; Bitte stellen Sie sicher, dass die Nagetiere gereizt werden; Nach einem längeren Zeitraum für bis zu Monaten, um das bessere Ergebnis zu erhalten;.

Sparen sie ihr geld für die nagetierbekämpfung und verhindern Sie, Ratten, Fledermäuse und andere Viecher aus Ihrem Haus fernhalten;. Platzieren sie das mäuseschutzmittel auf dem dachboden, im keller, dass ihr Eigentum von Mäusen beschädigt wird, im Kriechkeller, Mäuse, im zimmer, im abstellraum, indem sie eichhörnchen, in der garage, im Wohnmobil oder in jedem anderen Raum mit 100-240 V. Das mäuseabwehr-plug-in wurde mit verschiedenen nagetierabwehrmodi entwickelt, um zu verhindern, dass sich Nagetiere und Viecher an denselben Modus gewöhnen; wählen Sie den Modus ULTRA, um eichhörnchen, mäuse, den Modus TRANS oder den Modus DUO, ratten, Fledermäuse und Viecher auf einfache Weise in Schach zu halten.
ZnačkaHONGXIAN #ad
VýrobceDaissz Store #ad

10. wortek

#ad

Odpuzovač ptáků, okno – ochrana proti ptákům,, wortek Hroty proti holubům, balkón, ušlechtilá ocel 3 metry s požadovanými místy zlomu – ochrana proti holubům přátelská ke zvířatům, zahrada, střecha

#ad
wortek #ad - Mnohostranné oblasti použití: plašič holubů lze umístit na mnoha místech, okapy, střešní trámy, krb, sloupy osvětlení, trámy, balkóny, střešní žlaby, jako např. Trvalá & efektivní ochrana: hroty holubů poskytují dlouhou a účinnou ochranu před obtěžujícím holuby, volánkovým zápachem a ptačím trusem.

Vezměte prosím na vědomí, 36 šroubů po délce 2 cm a 1 x nanotape o délce 3 m, že hroty musíte sami navléknout do kolejnic. Perfektní sada: hroty na ochranu holubů lze nastavit podle délky v místech požadovaného zlomu a zcela jednoduše je propojit pomocí zacvakávacího systému. Na střechu, lišty, okenní parapet, na stodolách, na terasách nebo na jiných místech v zahradě. Plast je odolný vůči uv záření a hroty z nerezové oceli. Sada obsahuje 12 kolejnic á 25 cm, což umožňuje flexibilní a snadnou montáž.

Inná ochrana pro zvířata a účinná: hroty proti ptákům chrání efektivně před holuby, jako jsou myši, takže nehrozí nebezpečí poranění zvířat. Hroty nejsou špičaté a jsou v souladu s ochranou zvířat, vranami, červy nebo podobně. V budoucnu se už nemusíte obávat ptačím špínou! dlouhá životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům: ochrana proti ptákům odolává každému počasí, ať už se jedná o sníh, déšť nebo horko. Hodí se také k zastrašení jiných zvířat, racky nebo jinými ptáky.
Značkawortek #ad
Výrobcewortek #ad
Výška4.33
Délka9.84
Šířka0.79