Top 10 Karte Zur Taufe Mädchen – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MOKIO

#ad

MOKIO® Pop-Up pohlednice – anděl se svíčkou – 3D dárková karta k narození, přijímání, biřmování nebo biřmování, blahopřání nebo peněžní dárek pro dívky a chlapce, křtinám

#ad
MOKIO #ad - Kvalitní skládací karta je vyrobena z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou. Darujte radost při zvláštních příležitostech! k zaslání vašich milých blahopřání, jako poukázka nebo balení pro váš peněžní dar – tato kvalitní blahopřání je láskyplným překvapením, které vychází ze srdce.

Při otevření ručně vyrobené karty anděla strážného se rozvine přátelsky usmívající se anděl s velkými křídly a svíčkou v rukou. Pop-up karta ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká. Prémiová skládací karta s ušlechtilou třpytivou vnější stranou a motivem holubů jako kryt.

Speciální blahopřání s 3d efektem překvapení při otevření! ať už jako přání ke křtinám, biřmování nebo přání k narozeninám pro chlapce, přání k přijímání, dívky nebo kmotra – s naší pop-up dárkovou kartou můžete jedinečným způsobem říci "srdečné blahopřání".
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška5.91
Délka7.87
Šířka0.04
Číslo díluDDD-035
ModelkaDDD-035

2. MOKIO

#ad

MOKIO® Pop-Up květinové přání – japonské třešňové květy – 3D dárková karta k narozeninám, sakura strom květina karta, jako poukaz nebo k uzdravení

#ad
MOKIO #ad - Součástí dodávky je integrovaná vkládací kartička, kterou lze vytáhnout, popsat a opět zasunout zpět do blahopřání. Při otevření ručně vyrobené pop-up karty se rozvinou několik překrásných třešňových květů. Dostatek místa pro vaše milá slova.

Darujte radost při zvláštních příležitostech! s naší květinovou kartičkou můžete nezapomenutelným způsobem sdělit svá přání k narozeninám nebo milá slova ke Dni matek, výročí, výročí svatby nebo odchodu do důchodu – tato kvalitní dárková karta je vždy mimořádným překvapením, Valentýnu, které přijde od srdce. Speciální karta květin s 3d efektem překvapení při otevření. Pop-up kvĚtinovÁ karta ve velkém formátu je v zavřeném stavu velká 20 x 15 cm.

Kvalitní skládací přání je vyrobeno z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou. Prémiová blahopřání s kvalitní vnější stranou a detailním motivem. Ať už pro babičku, dceru, matku, sestru nebo nejlepší přítelkyni – s touto nápaditou pop-up kartičkou máte jedinečnou možnost popřát "srdečné blahopřání" nebo "dobré uzdravení".
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška0.04
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluDDD-079
ModelkaDDD-079

3. MOKIO

#ad

Květinové přání s obálkou, jako poukaz nebo k uzdravení, MOKIO® Pop-Up květinová pohlednice – květina s motýlem – 3D dárková karta k narozeninám

#ad
MOKIO #ad - Integrovaná poznámková karta je součástí dodávky, kterou lze popsat a vrátit zpět do dárkové karty. Dostatek místa pro vaše milostná slova. Prémiová skládací karta s vysoce kvalitní vnější stranou a květinovým motivem.

Speciální blahopřání s 3d efektem překvapení při otevření! ať už pro babičku, dceru, matku, sestru nebo nejlepší přítelkyni – s touto nápaditou dárkovou kartou máte jedinečnou možnost popřát "srdečné blahopřání" nebo "dobré uzdravení". Květinová karta pop-up ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká. Při otevření ručně vyrobené skládací karty se rozvine nádherná velká květina s motýlem.

Darujte radost při zvláštních příležitostech! s naší květinovou kartou můžete nezapomenutelným způsobem sdělit svá přání k narozeninám nebo vaše milá slova ke Dni matek, výročí, Valentýnu, svatbě nebo odchodu do důchodu – toto kvalitní blahopřání je vždy mimořádným překvapením, které pochází od srdce. Kvalitní blahopřání je vyrobeno z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška5.91
Délka7.87
Hmotnost0.11
Šířka0.04
Číslo díluDDD-043
ModelkaDDD-043

4. pamindo

#ad

Pamindo® Pohlednice ze dřeva s obálkou A6 ušlechtilé a kvalitní – dřevěné přání z bambusu jako přání ke dni svatého Valentýna, k výročí a ke Dni matek, blahopřání, speciální svatební přání – srdce

#ad
pamindo #ad - S papírem: máte na výběr. Pro popis pohlednic s obálkou můžete použít přiložený vkládací list nebo napsat své pozdravy a přání přímo na dřevo. Perfektní dárek ke svatbě nebo pro tvého milovaného člověka.

Vysoká kvalita: naše kvalitní dřevěné karty vyrábíme láskyplnou ruční prací z neošetřeného bambusu. Sada blahopřání: premium dárková karta ve formátu a6 je dodávána včetně červeného vloženého papíru a dárkové obálky. Stabilní a robustní: dárkové karty, které přinášejí radost i po mnoha letech.

Díky detailnímu designu srdce je svatební přání obzvlášť ušlechtilým dárkem. Různé motivy: dřevěné karty jsou k dostání v různých designech a velikostech, takže u nás najdete vhodnou bambusovou kartu pro každou příležitost. Stabilní pohlednice z bambusového dřeva se neohýbá a na rozdíl od běžných pohlednic se nemůže pomačkat.
Značkapamindo #ad
Výrobcepamindo products GmbH #ad
Výška0.24
Délka5.87
Šířka4.29
Číslo díluBSGRBAK200.HH6
ModelkaBSGRBAK200.HH6

5. Joli Coon

#ad

Skládací přání s obálkou a voskovou pečetí – blahopřání ke křtinám, vše láska, Joli Coon Ke křtinám

#ad
Joli Coon #ad - V naší manufaktuře jsme strávili tak dlouho, dokud to nebylo možné kvalitativně a tak ti slibujeme: Tato karta splňuje to, co si přeješ. Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psaný a vyražený v horké fólii z růžového zlata, vytištěný na designovém papíře 350 g a k tomu je k dispozici prémiová dopisní obálka s pravou pečetí vosku.

Protože příroda k nám patří, stejně jako my k ní, sáhneš zde k výrobku, který je kompletně klimaticky neutrálně vyroben. Naše přání ke křtinám je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduchou, ale ušlechtilou kartičku. Vše, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Pokud byste byli nespokojeni, co v JoliCoon bereme do ruky, najdeme řešení.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška0.01
Délka7.09
Šířka4.92
Číslo díluJC-Grau-KK-Taufe

6. Diese-Klappkarten

#ad

Přání ke křtu, přijímání, biřmování, křtiny pro chlapce nebo dívky s holubičkou 3D Pop Up přání C04, blahopřání ke křtu

#ad
Diese-Klappkarten #ad - Uvnitř je blahopřání prázdné a máte dostatek místa pro vaše poselství. Udělejte někomu mimořádnou radost touto dárkovou kartou. Jednotlivé díly jsou vyříznuty laserem a pak ručně sestaveny. Máme již více než 20 000 spokojených zákazníků, přesvědčte se sami o našich láskyplných produktech.

Jste kmotr a potřebujete ještě kmotřenský dárek ke křtinám? Pak je tato karta ideální. Karta má v zavřeném stavu rozměry 12 cm x 18 cm. Poté jednoduše vložte kartičku do obálky a dárek je hotový. Fér obchod a kvalita – karty se vyrábějí za spravedlivých podmínek v rodinném podniku. Vhodné také jako blahopřání k biřmování, přijímání a biřmování. Kartu dostanete přímo s vhodnou obálkou a ochranným celofánovým obalem.

Darujte úsměv – toto zvláštní blahopřání ke křtinám je univerzálně použitelné bez textu na kartičce. Lze ji použít jako dárek pro hosty nebo peněžní dárek při křtu, např. Malá umělecká díla vytvoříme s láskou a s velkou zručností je sestavujeme k tomuto skvělému překvapení. Zvláštní dárek – ať už pro chlapce nebo dívku: tato skvělá pohlednice ke křtinám s létající holubicí jako pop-up zaručeně upoutá pozornost. Svým nákupem tento projekt podpoříš.
ZnačkaDiese-Klappkarten #ad
VýrobceDiese Klappkarten #ad
Výška0.01
Délka7.09
Šířka4.72
Číslo díluC04_up_int_new
ModelkaC04_up_int_new

7. papercrush

#ad

Papercrush® Rozbalovací přání květiny "Sedmikráska s motýlem" – 3D květinové přání pro ženu, matku a přítelkyni narozeninové přání, uzdravení, peněžní dárek k narozeninám & poukaz na zahradu

#ad
papercrush #ad - Ideální jako dárek pro vaši ženu, přítelkyni, kolegyni, maminku nebo babičku. S poznámkovou kartou – abyste měli dostatek místa pro vaše blahopřání, je do 3D karty integrován praktický vkládací list.

Pěstujeme stromy – koupí karty papercrush podpoříš opětovné zalesnění lesů na Madagaskaru. Ručně vyrobeno – darujte malé umělecké dílo: krásné květy a barevný motýl byly střiženy laserem a složeny do této originální vyskakovací karty filigránskou ruční prací. Překvapivý efekt – při otevření dárkové karty se rozvine květinová louka a vzniká skvělý 3D efekt.

Darujte radost – blahopřání sedmikrásky se hodí zejména jako blahopřání k narozeninám, na přání Nového roku nebo jednoduše poděkovat. Lze jej zcela vytáhnout, popsat a opět zasunout do pohlednice. S tímto nápadem na dárek uděláte velké překvapení. Zasadili jsme více než 200 000 mangrovových stromů.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.04
Délka6.89
Šířka4.72
Číslo díluPC06027

8. KE

#ad

KE, Prémiové blahopřání k narození se zlatou fólií, formát DIN B6, včetně obálky, motiv: anděl 17,1 x 11,7 cm

#ad
KE #ad - Rozsah dodávky – pohlednice k narození včetně bílé obálky. Výroba – hrdě vyrobeno v Německu. Kvalita – brilantní tisk na stabilním kartonu 210 g/m². Produkt - kvalitní blahopřání k narození ve formátu DIN B6 176 x 125 mm. Možnosti použití – ideální pro blahopřání k narození, přání k novému dítěti, ať už k narození chlapce nebo dívky. Certifikováno FSC.
ZnačkaKE #ad
VýrobceKE #ad
Výška0.08
Délka4.92
Hmotnost0.01
Šířka6.93
Číslo dílu31-1073
Modelka31-1073

9. papercrush

#ad

Dětská karta s čápem, blahopřání k narození chlapce – ručně vyrobená dárková karta, blahopřání k dítěti, papercrush® Pop-Up přání narození dítěte – 3D přání k narození nebo peněžní dárek

#ad
papercrush #ad - Nejvyšší kvalita – naše skládací karty jsou vyrobeny z kvalitního italského papíru, který zajišťuje maximální stabilitu a trvanlivost. Vhodné jako dárek – při velikosti 30 × 15 cm v rozloženém stavu máte dostatek místa pro vaše blahopřání.

It's a boy – gratuluji nově upečeným rodičům novorozeného chlapce tímto zvláštním dětským menu. Pravidelné kontroly zaručují optimální kvalitu. Ručně vyrobeno – darujte malé umělecké dílo: Čáp a baby byly řezány laserem a láskyplnou ruční prací sestaveny do této originální vyskakovací karty.

Originální nápad na dárek pro nezapomenutelný okamžik v životě, se kterým budete dlouho vzpomínat. Blahopřání můžete jednoduše opět složit a zasunout do přiložené obálky. Efekt překvapení – zářivé oči jsou si jisti: zvenku udělá blahopřání nenápadný dojem, při otevření blahopřání se pak rozvine roztomilý dětský čáp a vytvoří skvělý 3D efekt.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.1
Délka6
Šířka6
Číslo díluCG06
ModelkaCG06

10. papercrush

#ad

Ručně vyrobená dárková kartička, dětská karta s čápem, papercrush® Pop-Up pohlednice narození dítěte, 3D přání k narození nebo peněžní dárek, blahopřání k dítěti, blahopřání k narození dcery

#ad
papercrush #ad - Ten lze kompletně vytáhnout, popsat a opět zasunout zpět do blahopřání – a hodí se jako obal na poukaz. Pravidelné kontroly zaručují optimální kvalitu. Originální nápad na dárek pro nezapomenutelný okamžik v životě, se kterým budete dlouho vzpomínat.

Efekt překvapení – svítící oči jsou si jisti: zvenku udělá blahopřání nenápadný dojem, při otevření blahopřání se pak rozvine dětský orch a vytvoří skvělý 3D efekt. Ručně vyrobeno – darujte malé umělecké dílo: Čáp a baby byly řezány laserem a láskyplnou ruční prací sestaveny do této originální vyskakovací karty.

It's a girl – gratuluji nově vytvořeným rodičům novorozených dívek tímto zvláštním dětským kartičkem. S poznámkovou kartou – abyste měli dostatek místa pro vaše blahopřání, je do 3d karty integrován praktický zásuvný list. Nejvyšší kvalita – naše skládací karty jsou vyrobeny z kvalitního italského papíru, který zajišťuje maximální stabilitu a trvanlivost.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.1
Délka6
Šířka6
Číslo díluCG05
ModelkaAK3-AT1-GL-M-X