Top 10 Herren Business Tasche Leder – Tašky na přenosný počítač

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WENGER

#ad

Organizér, dámské, černá,, 27 l, pánské, WENGER Legacy ECO Business Case taška na laptop k zavěšení, aktovka, udržitelná, černá, kancelář, přihrádka na tablet do 10 palců, notebook do 17 palců, 612260

#ad
WENGER #ad - Komfortní vybavení: pracovní taška je vybavena nastavitelným polstrovaným ramenním popruhem. Praktické přihrádky: kromě polstrované přihrádky pro notebook až 17" a tablet do 10" je k dispozici přihrádka na příslušenství.

Nejvyšší kvalita: wenger je výrobcem hodinek, kvalitou, cestovních zavazadel a pracovních zavazadel. Oddělovací vložka v hlavní přihrádce zajišťuje, že můžete přehledně uložit své dokumenty a složky. Udržitelný design: díky hlavnímu vnějšímu materiálu z recyklovaných pet lahví spojuje moderní taška Messenger nejen styl a pohodlí, ale také udržitelnost. Kromě toho má taška polstrovanou rukojeť a popruh pro upevnění na rukojeť kufrů s kolečky.

Praktická a ekologická taška na laptop pro každodenní práci. Výcarský podnik se vyznačuje tradicí, přesností a řemeslným uměním a může se již ohlédnout za více než 125letou historií firmy. Rozsah dodávky a rozměry: taška na notebook wenger rozměry: 42 x 20 x 32 cm, 5letá záruka, vnější materiál: 100% recyklovaný polyester, model: Legacy Business Case, hmotnost: 1, barva: černá, 9 kg, úložný prostor: 27 l, číslo výrobku: 612260.
ZnačkaWENGER #ad
VýrobceWenger SA #ad
Výška12.6
Délka16.54
Hmotnost3.06
Šířka7.87
Číslo dílu612260
Modelka612260
Záruka5 let

2. KROSER

#ad

KROSER Taška na laptop 18 palců Prämie Business aktovka vhodná do 17,3 palců vodu odpuzující počítač taška přes rameno rozšířitelná taška přes rameno pro škola/cestování/ženy/muže černá

#ad
KROSER #ad - Komfortní a kompaktní design: odnímatelný a nastavitelný, polstrovaný ramenní popruh a robustní polyuretanové rukojeti zajišťují dlouhou komfort při nošení. Velká pohodlí: dobře pletený popruh na zavazadlo lze zcela jednoduše připevnit na zavazadlový vozík vašeho zavazadla, čímž se vaše cestování a služební cesty budou pohodlnější.

Multifunkční přihrádka: prostorné přihrádky nabízejí oddělené místo pro váš 17, peněženku, tužky, soubory, ipad, 3palcový počítač, notebook a všechny vaše předměty. Rozměry: 18 "x12, 5"; Hmotnost: 2. Rozšířená kapacita: díky rozšiřovacímu zipu se prostor v hlavní přihrádce výrazně rozšiřuje, takže je k dispozici více místa pro vaše oblečení a dokumenty.

Materiál: taška na laptop je vyrobena z ekologického plátěného polymateriálu, 5" / 9, 8" x 7, který je odolný a vodoodpudivý.88lbs. Polstrovaná přihrádka na notebook perfektně chrání váš notebook před nechtěnými nárazy a nárazy.
ZnačkaKROSER #ad
VýrobceKROSER #ad
Výška7.5
Délka18
Hmotnost1.76
Šířka12.8
Číslo díluDKL181
ModelkaDKL181

3. BERTASCHE

#ad

BERTASCHE Taška na notebook 17 palců / 17,3 palců / 15,6 palců taška na notebook taška přes rameno pro univerzální práci business, Tmavě šedá

#ad
BERTASCHE #ad - Ideální průvodce pro běžné každodenní použití a služební cesty v prémiové kvalitě. 3× možnosti nošení: díky odnímatelnému nastavitelnému ramennímu popruhu 69 cm – 134 cm a popruhu na kolečkách se taška používá nejen jako kabelka, ale také na kliku kufru. Výměnné oblečení, myš, nabíječky se nacházejí ve třech síťových kapsách hlavní kapsy.

Lenovo, asus, acer Aspire, Dell atd. Prostorný úložný prostor: vodotěsná taška na notebook vnější rozměry: 45 x 33 x 13 cm; maximální rozměry: 45 x 33 x 16 cm nabízí dostatek úložného prostoru pro notebook do 17, výměnné oblečení, 2 x kroužkové pořadače A4 20 mm, 3 palců a příslušenství, malé dokumenty A4 a různé drobnosti. Přesný tvar: plostovaná přihrádka na notebook se hodí k většinou 17 – 17, HP, 3" laptopu/MacBooku např. Horní přední kapsa lze použít také jako malý sáček na praní.

Skvělá je možnost, jako taška přes rameno pro služební cesty, cestování letadlem, každodenní práci, studium. Perfektní a praktické rozdělení: 1 x první hlavní kapsa včetně 1 x přihrádky na notebook, 1 x přihrádka na iPad a 3 x síťované kapsy; 1 x druhá hlavní kapsa se zipem; 1 x přední kapsa plus 1 x taška na organizér; 1 x zadní kapsa se suchým zipem pro knihu nebo noviny. 2 x taška na počítače: první hlavní kapsa a druhá hlavní kapsa lze uložit notebook.
ZnačkaBERTASCHE #ad
Výška12.99
Délka17.72
Hmotnost2.07
Šířka5.12
Číslo díluMH171
ModelkaMH171

4. KROSER

#ad

Víceúčelová, KROSER Taška na laptop taška přes rameno business aktovka vodoodpudivá taška přes rameno rozšířitelná kapacita pro cesty/školy/muže/ženy-černá, Taška přes rameno, černá-17,3''

#ad
KROSER #ad - Profesionální & bezpečnost: rfid kapsy s funkcí ochrany identity chrání datum zašifrované na většině průkazů, kreditních karet a pasů. Rozšiřitelná kapacita: kulatý zip uprostřed tašky na laptop nabízí možnost rozšíření hlavní přihrádky tak, abyste měli více místa pro vaše oblečení a spisy.

Rozměry: 18 "x 12, 5"; hmotnost: 2, 5 "/ 9, 88 liber. Odnímatelný a nastavitelný polstrovaný ramenní popruh a robustní PU rukojeti zajišťují dlouhé pohodlí při nošení. Polstrovaná přihrádka na laptop poskytuje perfektní ochranu pro váš laptop před náhodnými nárazy a nárazy. Velké pohodlí: s dobře pleteným popruhem na zavazadla lze tašku na laptop zcela jednoduše připevnit na vozík vašeho zavazadla, což zpříjemní vaše cestování a služební cesty.

Multifunkční přihrádka: hlavní přihrádky nabízejí oddělené místo pro váš 17, lístek, 3" laptop, peněženku, karta, cestovní pas, ipad, notebooky a všechny vaše zboží. Praktická přední kapsa a přihrádka poskytují místo pro rychle přístupné předměty jako klíče, soubory, tužky, sluchátka, myš, nabíjecí kabel atd. Materiál: aktovka na laptop je vyrobena z ekologické polytkaniny z plachtoviny, 8" x 7, která má dlouhou životnost a odpuzuje vodu.
ZnačkaKROSER #ad
VýrobceKROSER #ad
Výška7.5
Délka18
Hmotnost2.4
Šířka12.8
Číslo díluDKL170GS

5. DOMISO

#ad

Tmavě šedá, DOMISO 17" vodotěsná taška na laptop aktovka pánská taška přes rameno taška na notebook Business pro 17-17. 3" Notebook/Dell/Lenovo/Acer/HP/MSI/ASUS

#ad
DOMISO #ad - Univerzální taška na laptop: vhodná pro většinu značek tabletů, jako jsou Apple / Asus / Acer / Dell / Microsoft / HP / Samsung / Lenovo / Huawei / Toshiba atd. Design 3 v 1: taška přes rameno + kapsa na dokumenty + taška na notebook, tato taška na notebook má odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh, který lze uložit i v tašce, když ji nepotřebujete.

Taška na laptop jako bedna s pokladem: 1× hlavní kapsa včetně 1× přihrádky na notebook, 1× odkládací přihrádka; 2× přední kapsa plus 1 × kapsa na organizér; 1× zadní kapsaJe jednoduchá, 1× přihrádka na iPad, ale může splnit všechny vaše potřeby. Kvalitní zip byl důkladně testován na maximální odolnost a bezpečnost, aby vaše cennosti byly bezpečně uloženy. Vnitřní vybavení je vyrobeno z vysoce kvalitního epe a netkané textilie, která byla plně testována, aby se zabránilo poškození vlivem nárazů a vlhkosti.

Je ideálním žebříkem pro běžné každodenní použití s vysokou kvalitou. Měkká rukojeť pouzdra umožňuje pohodlné nošení vašeho notebooku po dlouhou dobu. Vnější rozměry: 460 x 335 x 57 mm / 17, 24 palců, 3 palců notebooky / 18, 80 x 2, vhodné pro nejoblíbenější 17–17, 19 x 2, 11 x 13, 24 palců, 72 x 12, vnitřní rozměry: 450 x 325 x 57 mm / Tablets.
ZnačkaDOMISO #ad
VýrobceDOMISO #ad
Výška2.24
Délka18.11
Šířka13.19
Číslo díluLP213-17B_DE
ModelkaLP213-17B_DE

6. DOMISO

#ad

Tmavě šedá, DOMISO Multifunkční taška přes rameno pro laptop

#ad
DOMISO #ad - Kvalitní zip byl důkladně testován na maximální odolnost a bezpečnost, aby byly vaše cennosti bezpečně uloženy. Je ideálním vedoucím pro běžné každodenní použití ve vysoké kvalitě. Je jednoduchá, 1 x přihrádka na iPad, ale může splnit všechny vaše potřeby.

Taška na laptop jako bedna na poklad: 1 x hlavní kapsa včetně 1 x přihrádky na notebook, 1 x odkládací přihrádka; 2 x přední kapsa plus 1 x organizér taška; 1 x zadní kapsa. Měkká rukojeť pouzdra vám umožní pohodlně nosit váš laptop po dlouhou dobu. Design 3 v 1: taška přes rameno + taška na spisy + taška na notebook, tato taška na notebook má odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh, který lze uložit i v tašce, když ji nepotřebujete. Vnitřní vybavení je vyrobeno z vysoce kvalitní epe a netkané textilie, která byla plně testována, aby se zabránilo poškození nárazy a vlhkostí.

Vnější rozměry: 390 x 285 x 57 mm / 14, 24", 83 x 2, 24 palců, 35 x 11, vhodné pro nejoblíbenější notebooky / 15, 96 x 10, 22 x 2, vnitřní rozměry: 380 x 275 x 57 mm / tablety. Univerzální pouzdro na laptop: vhodné pro většinu značek tabletů, jako jsou Apple / Dell / Asus / Microsoft / Huawei / HP / Lenovo / Samsung / Acer / Toshiba atd.
ZnačkaDOMISO #ad
VýrobceDOMISO #ad
Výška2.24
Délka15.35
Hmotnost1.52
Šířka11.22
Číslo díluLP213-14B_DE
ModelkaLP213-14B_DE

7. Augus

#ad

One_Size,, Augus Aktentasche aus Leder für Herren Business Reise Messenger Bag 15,6 Zoll Laptop Tasche, braun

#ad
Augus #ad - Produktdesign: abnehmbarer, verstellbarer Schultergurt und Rückenhülse, um über Trolley-Koffer zu passen. Die tasche hat ein großes Fassungsvermögen, Vorder- und Rückseite und Innentaschen. 2. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, including fit, age ratings, labeling or instructions.

Kapazität: die laptop-polsterung passt auf laptops mit einer größe von 35, 6 - 39, 6 cm. Material: 1. Die hardware: wir verwenden die einmalige Formgebung und nicht spleißende Verarbeitung, wir können sicherstellen, dass sie für lange Zeit haltbar ist. 4. Leder: diese herren-aktentasche ist aus 100 % vollnarbenleder.

Der reißverschluss: wir verwenden nur YKK-Reißverschlüsse, um Qualität und Zuverlässigkeit zu gewährleisten. 3. Maße: 39 cm x 12 cm x 31 cm; nettogewicht: 1, ein exquisites geschenk für Ihren Vater, 69 kg; paket: die aktentasche ist exquisit in einem Stoffbeutel mit der Marke Augus verpackt, Ihren Freund und Ihren Partner. Das futter besteht aus weichem Baumwolltuch.
ZnačkaAugus #ad
Výška12
Délka25.5
Hmotnost3.73
Šířka5
Číslo dílu.
Modelka.

8. Augus

#ad

Augus Aktovka z pravé kůže pro muže, Hnědá, taška na notebook, vhodná pro notebooky s úhlopříčkou 15,6 palců 39,6 cm

#ad
Augus #ad - Velikost 17. Vhodné pro krátkou obchodní cestu nebo krátkou dovolenou. Odnímatelný ramenní popruh. Pokud nejste s naším produktem z jakéhokoli důvodu spokojeni, slibujeme 100 %. Vyrobeno ze 100% pravé kůže. 5" d x 5, 5" š x 12" h. Tři kapsy se zipem vpředu, tři kapsy se zipem na špičce a jedna tajná kapsa se zipem uprostřed.
ZnačkaAugus #ad
VýrobceAugus #ad
Výška12
Délka17.5
Hmotnost2.65
Šířka5.5
Číslo dílu43235-166013
Modelka43235-166013

9. Kenneth Cole REACTION

#ad

Kenneth Cole REACTION Unisex Out Of The Bag' Manhattan Colombian Leather Rfid 15. 6" Laptop Briefcase Taška na kurýry

#ad
Kenneth Cole REACTION #ad - Organizér na přední straně obsahuje celou řadu Business Essentials. Za přihrádkou má třívrstvý anténový rozdělovač. Přední kapsa roztahuje záhyb a má nezbytnou polstrovanou přihrádku na počítač pro notebooky s velikostí obrazovky do 39, 1 cm. Rozměry: 41, 5 cm x 12, 9 x 30, 7–16, 5 cm a 6 libry. Na vnější straně a kapsy na zip vzadu. Odnímatelný, nastavitelný a polstrovaný ramenní popruh.
ZnačkaKenneth Cole REACTION #ad
VýrobceHeritage-Kenneth Cole Luggage #ad
Výška12
Délka16.5
Hmotnost3.2
Šířka5
Číslo dílu524461
Modelka524461

10. canvaslife

#ad

Praktische, wasserdichte vielseitige Laptop-Schultertasche 15-15,6 Zoll A-2, canvaslife Laptop-Aktentasche

#ad
canvaslife #ad - Multifunktionales fach: geräumige fächer bieten getrennten Platz für Ihren Computer, Akten, Geldbörse, iPad, Stifte, Notizbücher und alle Ihre Gegenstände. Maße des laptopfachs: 38, 5 cm x 26, 5 cm.

Die multifunktionale laptop-aktentasche von canvaslife ist leicht und einfach zu tragen. Die weiche, flauschige innenseite bietet Ihrem Gerät guten Schutz vor Kratzern, Stößen, Stößen oder versehentlichem Herunterfallen. Der gepäckgurt hinter der Laptoptasche hilft Ihnen, mit Ihrem Laptop leicht zu reisen. Kompatibel mit macbook Pro 40, 9 cm × 9 cm. Wasserfest: das wasserdichte Gewebe kann Ihr Gerät effektiv vor Wasser und Regen schützen. X 2, 1 cm – 39, 5 cm. Außenmaße 40 cm × 27, 6 cm laptops laptop-größe nicht größer als: 38, 5 x 26, 6 cm und 38, 5 cm x 2, 5 cm. Leicht und einfach zu tragen mit verstellbarem, abnehmbarem Schultergurt.
Značkacanvaslife #ad
Výška3
Délka2
Hmotnost1.37
Šířka2
Modelka1001