Top 10 Geburtstagskarte Mit Musik Für Kinder – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Magic Ants

#ad

Magic Ants 3D svatební oznámení, svatební oznámení, 3D pop-up svatební dar s obálkou, přání ke Dni svatého Valentýna, růžové třešňové květy, narozeninové přání, přání k lásce

#ad
Magic Ants #ad - Doplňky jsou vhodnou obálkou, exkluzivní poznámkovou kartu, krásnou nálepkou na obálku, na kterou můžete napsat svá srdečná přání a vzkazy. Když se blahopřání otevře, políbí se pár pod broskvovým stromem. Efekt překvapení na svatební přání – blahopřání k výročí pro ženu jsou ve složeném stavu ploché.

Vytváří zvláštní dotekový moment a přivede pocity k varu. Ručně vyrobený dárkový pop-up svatební přání – magic ants pohlednice pro ženu, svatební výročí jsou vyrobeny z vysoce kvalitního papírového materiálu. Svatební dary pop up love pozdrav – je to perfektní způsob, jak oslavit den svatého Valentýna, výročí. Příslušenství pro 3d přání ke dni svatého valentýna – 3d vyskakovací zvířecí karta měří 150 x 200 mm.

Vyrábí se technologií laserového řezání a má jemné zpracování a vysokou kvalitu. Magic ants narozeninové přání s vyskakovacím designem – naším původním záměrem designu je vytvořit skutečné emocionální spojení mezi lidmi tím, že se umění a technologie pro každou příležitost spojí do skutečně nezapomenutelných pohlednic. Lze jej použít také na svatební oznámení nebo dárek k narozeninám pro manžela mezi zamilovanými páry.
ZnačkaMagic Ants #ad
VýrobceMagic Ants #ad
Výška0.2
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluYMXLTA310EU

2. LIMAH

#ad

LIMAH® Pop Up 3D pohlednice/narozeninové přání, pozvánka, dárková kartička/motiv lišky/pro děti/oranžové/velké

#ad
LIMAH #ad - Dárková karta se dodává s vhodnou bílou obálkou v ochranné fólii. Plyšovou lišku lze také dobře kombinovat s touto kartou. Při odklopení karty se narovná velká 3rozměrná liška. S touto působivou kartou s překvapením dosáhnete wow efektu a darujete úsměv a kousek radosti.

Jedinečná a výjimečná liška v oranžové barvě pro chlapce a dívky. Tip: darujte poukaz nebo peněžní dárek v kombinaci s touto kartou PopUp. V případě dotazů, podnětů nebo návrhů nás můžete kontaktovat, budeme rádi, když vám můžeme dále pomoci. Karta nabízí dostatek místa na vnitřní straně pro osobní blahopřání nebo poselství.

Navíc je na vnitřní straně umístěn potisk Happy Birthday. Blahopřání je 15 cm x 20 cm velké. Na vnější straně je zobrazena liška s dortem a párty kloboukem. Toto blahopřání je určeno dětem a lze jej použít k následujícím příležitostem: -narozeniny - jako pozvánka k narozeninám - jako dekorace na narozeninové oslavě – jako dárková karta společně s poukazem.
ZnačkaLIMAH #ad
Výška0.12
Délka5.91
Hmotnost0.11
Šířka7.87
Číslo díluPUC1
ModelkaPUC1

3. papercrush

#ad

Papercrush® Pop-Up karta zápis do školy – speciální 3D blahopřání nebo peněžní dárek k začátku školy pro dívky a chlapce, ručně vyrobená karta k nástupu do školy se školním kornoutem na první den ve škole

#ad
papercrush #ad - Lze dodat – při velikosti 26 x 18 cm rozložené vám zůstane dostatek místa pro vaše blahopřání. Ručně vyrobeno – darujte malé umělecké dílo: všechny díly skládací karty byly vyříznuty laserem a složeny do této originální vyskakovací karty filigránskou ruční prací.

Nejvyšší kvalita – naše skládací karty jsou vyrobeny z kvalitního italského papíru, který zajišťuje maximální stabilitu a trvanlivost. Překvapený efekt – až při otevření dárkové karty se rozvine miniaturní školní kornout a vzniká skvělý 3D efekt.

Ideální jako nápad na dárek pro první školní den dětí. Pozdrav můžete jednoduše složit a vložit do přiložené obálky. Pravidelné kontroly zaručují optimální kvalitu. Darujte radost – hledáte speciální kartičku, která bude vyhovovat této příležitosti? S tímto 3D blahopřáním budete mít zářící oči v bezpečí a budete mít na paměti.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.08
Délka5.12
Šířka7.09
Číslo díluPC08034
ModelkaPC08034

4. MOKIO

#ad

Jako poukaz nebo narozeninové přání pro fotbalové fanoušky, MOKIO® Pop-Up přání – fotbal – 3D dárková karta k narozeninám

#ad
MOKIO #ad - Prémiová skládací karta s kvalitně vytvořenou vnější stranou a detailním motivem. Darujte radost při zvláštních příležitostech! k doručení vašich přání k narozeninám, jako obal na peníze nebo poukázku na návštěvu stadionu – naše kvalitní pop-up přání je vždy skvělým překvapením, které přichází od srdce.

Speciální dárkový poukaz s 3d efektem překvapení při otevření. Dostatek místa pro vaše milá slova. Součástí dodávky je integrovaná poznámková karta, kterou lze popsat a vrátit zpět do dárkové karty. Krásné narozeninové přání je vyrobeno z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou.

Při otevření ručně vyrobeného blahopřání se na fotbalovém hřišti rozvine velký fotbalový míč, několik fotbalistů a fotbalová branka. Ať už pro syna, vnuka, otce nebo fotbalového fanouška – s naší neobvyklou dárkovou kartičkou na fotbal máte možnost jedinečným způsobem říci "Gratulujeme". Ručně vyrobená pop-up fotbalovÁ karta ve velkém formátu je v zavřeném stavu 20 x 15 cm velká.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška0.04
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluDDD-059
ModelkaDDD-059

5. LINPOPUP

#ad

Svatební dárky pro novomanžele, N34, svatební oznámení, skládací přání svatba 3D, Pop Up přání svatba, LINPOPUP, blahopřání, svatební oznámení, tančící novomanželé

#ad
LINPOPUP #ad - Objednáno od 29 eur bez poštovného. Originalita: lin – pop up přání, svatební oznámení, svatebnímu dni, svatební přání, blahopřání ke svatbě, svatební dar, novomanželé, tanec. Lin pop up blahopřání jsou ručně vyráběné 90% a vyrobené s německým standardem kvality za férového obchodu.

Garantujeme nejvyšší kvalitu karty! lin Pop Up karta je série 3D pohlednic "Greeting from Heart" od LIN ArtDesign. Ruční práce a velmi jemné detaily. ZÁruka: všechny lin pop up karty jsou vyrobeny z papíru z dobře spravovaných lesů kishu, fedrigoni. Dodávka: lin 3d karta, formát obálky: 11, 8 x 17, 5 x 17 cm, vložka, obálka a ochranné pouzdro. Karta je sklopná.

Exkluzivita: s efektem wow a jako kreativní blahopřání ke svatbě, svatbě peněžnímu daru nebo jako svatební pozvánka. Firma byla založena v roce 2009 v Německu. Paušální náklady na dopravu: 1, 3 cm; barva vnější strany: červená, barva: Formát karty: 11, 95 € bez ohledu na objednané množství!. Formát, barva vnitřní strany: barva skořápky na vejce. Zvláštnost: při otevření karty se novomanželé v srdci růže otočí o 360 stupňů.
ZnačkaLINPOPUP #ad
VýrobceLIN ArtDesign #ad
Výška0.01
Délka6.69
Hmotnost0.07
Šířka4.72
Číslo díluN34

6. Central 23

#ad

Veselé narozeninové přání – Ptáček mě přelákal, s vtipnými nálepkami, Central 23, vtipné blahopřání k narozeninám pro muže ženy ho vy

#ad
Central 23 #ad - Vzory se mohou změnit na základě vaší zpětné vazby – dejte nám tedy vědět, pokud vám něco chybí! Vnitřní plachta – s dostatkem místa pro vaše vlastní osobní poselství – zajistěte, aby to bylo hezké. Přibalili jsme také podvodník s vtipnými tipy, které vám pomohou psát! Přání k narozeninám – narozeniny jsou perfektním důvodem k oslavě! kromě toho jsou perfektním důvodem, proč rozesmát své oblíbené lidi.

Chceme se neustále zlepšovat a poskytovat vám ty nejlepší nálepky pro vaši kartu. Velikost – tato karta má rozměry 145 x 145 mm a dodává se s obálkou o velikosti 150 x 150 mm v recyklovatelném plastovém sáčku. Vysoká kvalita – vyrobeno ve spojeném království a vytištěno na kartonu o tloušťce 300 g/m² drzé a roztomilé vzory.

Proč jim tedy neukážete svou náklonnost touto vtipnou a bláznivou narozeninovou pohlednicí? Včetně vtipných nálepek – aby byla oslava ještě více zábavy a vy můžete svou zprávu vytvořit obzvlášť krásně a osobně. Karta je dodávána s vysoce kvalitní obálkou a je vyrobena z udržitelných materiálů, aby se minimalizovalo dopad na životní prostředí.
ZnačkaCentral 23 #ad
Výška0.2
Délka6.1
Šířka6.1
Číslo díluCE901

7. papercrush

#ad

Nostalgické 3D vánoční přání s křesťanským motivem pro ženy a děti, ručně vyrobený vánoční sochor s narozením Ježíše v Betlémě, papercrush® Pop-Up přání vánoční betlém

#ad
papercrush #ad - Pěstujeme stromy – koupí karty papercrush podpoříš opětovné zalesňování lesů na Madagaskaru. Efekt překvapení – při otevření dárkové karty se rozvinou vánoční betlém a vytvoří skvělý 3d efekt. S touto ručně vyrobenou vánoční pohlednicí si budete pamatovat.

Ruční výroba – darujte malé umělecké dílo: náboženská betlém byla řezána laserem a sestavena do této originální pop-up vánoční pohlednice v nejjemnější ruční práci. Lze jej snadno popsat a opět zasunout zpět do vánoční skládací karty. S poznámkovou kartou – abyste měli dostatek místa na vánoční pozdravy, je do 3D karty integrován praktický zásuvný list.

Nostalgický a mimořádný nápad na dárek k vánocům pro všechny: ženy, děti, muže, prarodiče, kolegy a sousedy. Smysluplné vánoce – k vánocům chceš jako blahopřání darovat křesťanskou betlém s ježíšem a anděly? Ať už tvoje žena, přítelkyně, babička, manžel, dědeček nebo vaše děti: oči budou zářit jasněji než hvězda Betlému. Již jsme zasadili více než 200 000 mangrovových stromů.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.08
Délka4.92
Šířka6.69
Číslo díluPC06029
ModelkaPC06029

8. Papierdrachen

#ad

Papierdrachen 32 kartiček s potvrzením s pozitivními mantry – kartičky s dárkovou krabičkou | motivační karty – zvládání stresu pomocí karet k lásce – nápad na dárek pro děti – duha

#ad
Papierdrachen #ad - U nás najdete ještě mnoho dalších výrobků se stejným designem – umělecké tisky, pohlednice, sešity, zápisníky a týdenní plánovací kalendář – tak si vytvoříte krásné nastavení.

Dají se dobře integrovat do všedního dne a kromě toho přinášejí do dětského pokoje více rozmanitosti. Je jedno, v kitě, zda doma, ve škole nebo na cestách. Pozitivní minimální sada: hravě se posiluje sebevědomí dětí. Celkový koncept: doplňte toto zboží nejlépe našimi koncepčními produkty. Nápad na dárek: použijte pohlednice k narozeninám, jako stylový doplněk k dárku, jako motivační karty nebo milá slova prostě tak. Ideální pro dekoraci: každá karta je individuálně navržena. Vysoce kvalitní tisk s matným povrchem pro příjemnější omak – s UV lakem.
ZnačkaPapierdrachen #ad
VýrobcePapierdrachen #ad
Číslo dílu260-003-001
Modelka260-003-001

9. Hallmark

#ad

Hallmark Harry Potter Geburtstagskarte Karte des Rumtreibers

#ad
Hallmark #ad - Der deckel verfügt über eine karte des Rumtreibers und ist mit Glitzer und Goldfolie akzentuiert. Dass sie heute nichts Gutes haben werden. Have a truly magical birthday. ".

Die grußkarten von Hallmark werden mit Papier aus nachhaltig bewirtschafteten Wäldern hergestellt. ". Die karte misst 12, 7 x 18, 3 cm und wird mit einem passenden Umschlag geliefert. Gedruckt auf hochwertigem Papier. Wünschen sie ihrem harry potter liebenden freund oder Familienmitglied – ob es sich um ein Slytherin oder ein Gryffindor handelt – alles Gute zum Geburtstag mit einer magischen Geburtstagskarte. Karte entfaltet sich wie eine karte und lautet: ". Aufschrift: "You must solemnly swear". Mit einem spektakulären design und festlichem Spruch ist dies der perfekte Weg, um Ihren Kollegen, Familienmitglied oder Freund jede Mugle, wirklich an ihrem Geburtstag zu feiern.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark Marketing Company, LLC (Office) #ad
Výška0.01
Délka7.2
Hmotnost0
Šířka5
Číslo dílu5RZB2102
Modelka5RZB2102

10. GREETING ART

#ad

3D vyskakovací pohlednice, narozeninové přání Pop Up děti 1 rok, Som dcera, svatební přání, přání k narozeninám pro děti, přání k 1. výročí, narozeniny, GREETING ART 3d narozeninové přání

#ad
GREETING ART #ad - Obálka: 8, 3 x 6, 3 palce a blahopřání: 7, 9 x 5, 3 palců, 9 palce. Vyberte si tento kreativní dárek k narozeninám pro vaši dívku, novorozence, miminko a tak dále. Přejeme někomu nezapomenutelné narozeniny s touto zvláštní narozeninovou pohlednicí.

Narozeninám pop up přání : tato pop-up pohlednice k 1. Zákaznický servis: neustále hledáme vysoce kvalitní produkty a zavázali jsme se nabídnout zákazníkům dobrý zážitek z nákupu. Narozeninám ukazuje krásný 3d pop up design. Narozeninám" s balónky a dárkovou krabičkou. K 1. Přání k narozeninám je skvělá vzpomínka, syna, ohromí každého, kdo ji obdrží. Pokud máte problémy s nákupem, kontaktujte nás prosím ihned a my vám vrátíme peníze nebo náhradu.

Velká vzpomínka: tato šťastná 1. Používáme špičkovou technologii řezání, které lze kombinovat s elegantním, že každý detail bude bezchybně vystřižen a perfektně se hodí k vysoce kvalitní pop-up kartě. Může se ukázat s funkcemi "Všechno nejlepší k 1. Narozeninové přání je šité na míru pro zprostředkování narozeninových pozdravů, abychom zajistili, sladkým a komplikovaným designem detailů. Určitě byste to milovali a v tomto veselém čase zanechali hluboký dojem.
ZnačkaGREETING ART #ad
VýrobceGREETING ART #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluGREETING ART741520
ModelkaGREETING ART741520