Top 10 Ergonomischer Sitzball Büro – Balónové židle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Leitz

#ad

Ruční pumpičky a 2 x uzavírací zátky, série Ergo, vč. látkového potahu, Leitz Ergo Active sedací míč, gymnastický míč, tmavě šedá 65420089, ergonomická alternativa k kancelářské židli, průměr 65 cm

#ad
Leitz #ad - Vždy aktivní: každých 30 minut přepínání mezi míčem a židlí zlepšuje držení těla a snižuje bolesti zad díky dlouhému sezení u psacího stolu; ideální pro výšku od 156 do 180 cm. Rozsah dodávky: 1 x míč na sezení leitz ergo active 65 cm tmavě šedý 65420089, 1 x ruční pumpička, 1 x látkový potah, 2 x uzavírací zátka, sametově šedá, 2, 87 kg, balení bez plastů.

Bezpečná a robustní: bezpečnostní funkce stop zabraňuje tomu, aby se míč při vstávání pohyboval a umožňuje bezpečné uložení; odnímatelný látkový potah lze prát ručně. Stylový a ergonomický: gymnastický míč do kanceláře zajišťuje pohyb po celý den, trénuje zádové a trupové svalstvo a posiluje tak držení těla; s funkcí Anti-Waroll ověřenou TÜV.

Snadná manipulace: s držadlem pro snadnou přepravu z místnosti do místnosti; míč měří 65 cm v průměru a je bez zdraví škodlivých změkčovadel; vč. Ruční pumpy k nafouknutí.
ZnačkaLeitz #ad
VýrobceLeitz #ad
Výška25.59
Délka25.59
Hmotnost6.33
Šířka25.59
Číslo dílu65420089
Modelka65420089

2. Trideer

#ad

Trideer Silný gymnastický míč, jógu jako malé fitness přístroje a židle na rovnováhu v domácí kanceláři, kancelář pro rovnováhu, míč proti prasknutí, míč na pilates, míč na sezení 58 – 65 cm

#ad
Trideer #ad - Navíc se také perfektně hodí jako míč na sezení v kanceláři nebo doma, cvičení břišních svalů, pilates, jedná se o ergonomický sedací míč do kanceláře. K dostání v 5 velikostech, 65 cm, 75 cm a 85 cm, aby vyhovovaly vašim potřebám. Součástí dodávky jsou také 2 další uzavírací ventily a návod k použití.

Vysoce kvalitní zpracování profesionální kvalita s netoxickým pvc materiálem, bez BPA a těžkých kovů. Vezměte prosím na vědomí: před použitím míče a při jeho používání vždy dbejte na to, aby byl míč nepoškozený. Pomáhá uvolnit bolesti zad, zlepšit stabilitu a koordinaci a posílit svaly trupu. Snadné nafouknutíušetřete čas a námahu s ruční pumpou nebo nožní pumpou rapid, 45 cm, 55 cm, která je součástí praktického balení. Všestranný míčtento sedací míč je perfektní na jógu, přizpůsobit držení těla, těhotenskou gymnastiku a základní trénink.

Pokyny k nafouknutí nechte míč po prvním nafouknutí 2–3 dny sedět a pak jej znovu nafoukněte, aby se mohl natáhnout na požadovanou velikost. Systém proti prasknutí jeden z nejodolnějších cvičebních míčů, které najdete na trhu. Na podlaze a v blízkosti se nesmí nacházet ostré předměty, které by mohly poškodit materiál. Díky vysoce kvalitnímu pvc materiálu a inovativnímu systému proti prasknutí je tréninkový míč odolný a má zabránit prasknutí.
ZnačkaTrideer #ad
VýrobceTrideer #ad

3. BODYMATE

#ad

Míč na fitness, sedací míč, jógu, tréninkový míč s e-knihou zdarma vč. vzduchové pumpy, BODYMATE Gymnastický míč, pro silná záda jako kancelářská židle Princess-PINK 65 cm, trénink jádra, gymnastiku

#ad
BODYMATE #ad - Součástí dodávky je snadno ovladatelná pumpička na nafukování, takže už nic nepotřebuješ a s tréninkovým míčem BODYMATE můžete okamžitě začít cvičit. Upozornění: systém Anti-Burst má hranice funkčnosti. Ať už pilates, jógu nebo fitness trénink – najděte svou dokonalou rovnováhu.

Máte-li dotazy otevřené, jednoduše kontaktujte zákaznický servis AllMates prostřednictvím svého účtu Amazon. Před použitím míče a při jeho používání vždy dbejte na to, aby byl míč nepoškozený. Systém proti praskání: vysoce kvalitní pvc materiál a inovativní systém proti prasknutí činí gymnastické míčky bodymate odolné a robustní. Včetně e-knihy a pumpy: bezplatná e-kniha se 44 funkčními tréninkovými cvičeními vám zašleme na váš email uložený u amazonu.

Míč je u uvedené velikosti "tvrdý" nafouknutý. Popis produktu obsahuje tabulku výběru. Všestranný: bodymate fitness míč je perfektním doplňkem pro váš domácí tělocvik. Na podlaze a v blízkosti se nesmí nacházet ostré předměty, které by mohly poškodit materiál. Při výrobě se používá pouze materiál bez škodlivých látek a tím i příjemný materiál. Bodymate sedací míčky obdržíte v různých velikostech, 65 cm, resp.
ZnačkaBODYMATE #ad
VýrobceBODYMATE #ad
Hmotnost2.65
Číslo dílu4260313267736

4. ENOVI

#ad

ENOVI ProfiBalance Sitzball Büro Ergonomisch Mit Stuhlhussen,Stabilität Ringbasis,Für Büro&Zuhause,Verbessern Sie Gleichgewicht,Rumpfkraft und Körperhaltung,Rückenschmerzen Lindern,65cm,AB

#ad
ENOVI #ad - Komfort und sicherheit– erste generation ball stühle sind nur einfache kombination aus einem sitzball und ring Basis, die sie Staub und Schmutz Magnet macht, ist ProfiBalance beispiellos komfortabel, kann es auf oder sogar potenziell schädlich für die Haut nach einer Zeit der Nutzung kleben. Sitzball büro ergonomisch–es ist an der zeit, flexible luftsitz wird von vielen Fitnessexperten und Physiotherapeuten empfohlen, sich von den klobigen und langweiligen Bürostühlen zu verabschieden, die den Rücken nach langem Sitzen schmerzen lassen.

Falsche Produktinformationen melden. Fit für alle fälle– auf der suche nach einem schreibtischstuhl? einen gymnastikball für die täglichen fitnessübungen? Oder suchen Sie einfach nur einen hübschen Hocker für Ihr Wohnzimmer, warum drei kaufen, um Ihre Füße nach einem langen Tag zu entlasten? Dieser Sitzball -Stuhl kann in diesen Szenarien alle perfekt dienen, wenn Sie alle in einem bekommen können? Dieser aktive, um ermüdungserscheinungen vorzubeugen und die richtige Körperhaltung zu fördern. Verbessern sie ihre konzentration und bleiben sie aktiv– der revolutionäre unterschied zu herkömmlichen stühlen besteht darin, während Ihre Rumpf- und Beinmuskulatur weiterhin voll beansprucht wird, dass Sie auf einem Sitzball -Stuhl bequem sitzen und sich auf die anstehende Aufgabe konzentrieren können, was wiederum zu einem höheren Energieniveau und einer höheren Produktivität führt.1

100% zufriedenheitsgarantie- wir stehen voll und ganz hinter unseren produkten. Sollten sie während des gebrauchs auf schwierigkeiten stoßen oder einfach nicht 100%ig zufrieden sein, um das Problem zu beheben, wir werden alles tun, was nötig ist, wenden Sie sich an unseren 24-Stunden-Online-Kundenservice, ohne Ärger und Stress. Komfort und Sicherheit– Erste.
ZnačkaENOVI #ad
VýrobceEnovi #ad
Hmotnost5.75

5. EliteAthlete

#ad

Kancelář, 75 cm vč. vzduchové pumpy, EliteAthlete Gymnastický míč, sedací míč, míč na jógu, míč na jógu, ergonomický se systémem proti prasknutí – fitness pilates těhotenství – těhotenský míč

#ad
EliteAthlete #ad - Navíc se při výrobě samozřejmě používá pouze materiál šetrný k pokožce. Jsme rodinný podnik a do vývoje našich produktů vkládáme extrémně vášeň a srdce. Naše sedací míčky jsou vyrobeny z velmi kvalitního + silného materiálu a jsou tak extra robustní.

Ať už domácí tělocvična, pilates, těhotenská gymnastika, fitness, jóga, cvičení břišních svalů, základní trénink, jako míč na sezení v kanceláři nebo ke zlepšení držení těla. Váš dokonalý společník. Náš gymnastický míč je vybaven inovativním systémem proti prasknutí.

Míč na jógu je díky svému mírně drsnému povrchu obzvlášť neklouzavý a odolný proti oděru. Díky vysoce kvalitnímu pvc materiálu je sedací míč jedním z nejodolnějších míčů, které v současné době na trhu existují. K dostání v různých velikostech 55 cm, 65 cm, 75 cm + 85 cm. Vzduchová pumpa je součástí dodávky.
ZnačkaEliteAthlete #ad
VýrobceHOEL GmbH #ad

6. Original Pezzi

#ad

Antracitový, Original Pezzi Pezziball MAXAFE 65 cm s míčem na míč, sedací míč

#ad
Original Pezzi #ad - Kvalita: tento produkt odpovídá evropské normě 93/42 EHS "Zdravotnické výrobky". Rozměry: míč 65 cm průměr; míč 51 cm průměr.

Vhodné pro: gymnastické kurzy jako seniorská gymnastika, trénink zad a břišních svalů, fitness kurzy "Drums alive" a "Ball Fit" a jako alternativní možnost sezení místo židle v kanceláři, ve škole, pilates, rehabilitační opatření a fyzioterapie, v kitě nebo doma. Ep 1 409 088 b1 - Pat. No. Us 7, 144, odolné, 354 B2. No. Materiál: bez latexu, elastické a bezpečné místo díky patentovanému materiálu: Flexton Silpower Pat. Rozsah dodávky: 1 x pezzi ball MAXAFE; 1 x miska na míč.
ZnačkaOriginal Pezzi #ad
VýrobceLedragomma #ad
Hmotnost0

7. TRESKO

#ad

černý, 65 cm pro tělesnou výšku 155–175 cm, TRESKO Gymnastický míč s plakátem na cvičení zdarma vč. vzduchové pumpy – míč na jógu bez BPA | sedací míč do kanceláře | proti prasknutí | 300 kg

#ad
TRESKO #ad - Bez škodlivých látek: bez bpa bez bisfenolu a, vyrobeno bez změkčovadel, extrémně silná tloušťka: 2000 mikrometrů, zatížitelnost: až 300 kg, protiskluzová díky zdrsněnému povrchu. Mnohostranné oblasti použití: pilates míček, gymball, cvičení s nízkým dopadem, gymnastický míč, míč na jógu, míč na sezení, Pezziball, rehabilitace, fyzioterapie, porodnictví, těhotenství, k sezení v kanceláři.

Fitness míč má systém proti prasknutí, který zabraňuje prasknutí. Vysoce kvalitní a odolný proti kartáčování: vyrobeno z ekologického, hypoalergenního a robustního PVC materiálu. Náš sedací míč je obzvlášť odolný proti skluzu a oděru.

Použití ve sportu: trénink břicha, gymnastická cvičení, posílení svalstva zad, trénink zad, sportovní gymnastika, břicha a hýždí. Včetně plakátu na cvičení zdarma: každý gymnastický míč treskoko se dodává s plakátem včetně 33 tréninkových cvičení. Se vzduchovou pumpičkou: náš gymový míč lze zcela jednoduše nafouknout pomocí dodávané pumpičky – včetně bezpečné uzavírací zátky.
ZnačkaTRESKO #ad
VýrobceDWD-Company #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluunknown

8. Goonidy

#ad

Fialová, Goonidy Anti-Burst Yoga Ball Soft Exercise Ball Chair Supports 2200lbs Stability Swiss Ball w/Pump L58-65 cm

#ad
Goonidy #ad - Und einfach mit einem weichen, 65 cm, 85 cm, 75 cm, feuchten Tuch zu reinigen. Unti-burst der gooniy-gymnastikball ist mit einer integrierten netz- und wabenstruktur mit doppeltem Schutz ausgestattet, wird es langsam entleert. Bitte halten sie den ball von Holzarbeiten, 55 cm, die sich leicht aufpumpen und entleeren lassen.

Von sgs sicher zertifiziert, hautfreundlich, geruchlos und harmlos, kann von Kindern und schwangeren Frauen verwendet werden. Erhältlich in 5 größen, 2 luftstoppern und einem Stopfenentferner geliefert, Holzmöbeln oder gestrichenen Wänden fern, da Holz oder Farbe für den Gymnastikball schädlich sind. Machen sie schwangerschaftsgymnastik oder lindern Sie als Geburtsball Schmerzen während der Schwangerschaft. Einfach zu bedienen wird mit einer schnell aufblasbaren fußpumpe, 45 cm, um ihren speziellen bedürfnissen gerecht zu werden. Weich & hautfreundlich der goonidy swiss ball ist sehr weich und bietet ihnen ein einzigartiges Erlebnis von Komfort und Entspannung.

So können sie die anspruchsvollsten trainingseinheiten absolvieren, die ein weiches und angenehmes Erlebnis bietet und gleichzeitig einer Belastung von bis zu 2200 Pfund standhält. Rutschfest die oberfläche des yogaballs ist mit einer anti-rutsch-glasur und 22 anti-rutsch-linien beschichtet, glatt, im Fitnessstudio oder draußen, aber rutschfest, sorgt für Stabilität und ermöglicht einen einfachen Positionswechsel. Selbst wenn es durchstochen ist, ohne Angst vor Platzen und Verformungen haben zu müssen. Ob zu hause, die hochwertige Anti-Rutsch-Funktion ist Ihr Garant für Sicherheit.
ZnačkaGoonidy #ad
VýrobceGoonidy #ad

9. ENOVI

#ad

Ergonomický, zatížitelný do 300 kg, zlepšuje rovnováhu, AB, sílu trupu a držení těla, 60 cm, zmírňuje bolesti zad, ENOVI Seestern sedací míč do kanceláře

#ad
ENOVI #ad - Naše židle na sezení podporuje díky své jedinečné struktuře správné držení těla a zajišťuje tolik potřebné odlehčení zad. Tato revoluční židle na sezení změní váš způsob sezení tím, že osloví svaly trupu a nohou, že je nemožné zůstat aktivní, zatímco se vaše mysl může soustředit na nadcházející úkol.

Vychutnejte si jednoduše pohodlný dotek, který s sebou přináší patentované ergonomické mistrovské dílo. Kromě toho, že je sezení pohodlnější a zábavnější, je tato nádherná židle na sezení také roztomilá a elegantní a hodí se k téměř každému stylu zařízení. Zůstaňte aktivní soustředění – možná si myslíte, zatímco sedíte celé hodiny u psacího stolu. Přestaňte své tělo pomalu vraždit tím, že celý den tiše sedíte. Design se setkává s fitness – jedná se o míč na sezení? je to židle? doma? v kanceláři? nezáleží.

Komfort a bezpečnost – vybavené fitness studiem graywhale kvalitní sedací míč a CFS ocelovým rámem, odolné proti prasknutí a těžké, podporuje hmotnost až 600 liber. Pokud se během používání setkáte s obtížemi nebo jednoduše nebudete 100% spokojeni, uděláme vše, abychom problém vyřešili, obraťte se na náš 24hodinový online zákaznický servis, co je nutné, bez problémů a stresu. S naší jedinečně tvarovanou mořskou hvězdicí to tak není. 100% záruka spokojenosti– plně stojíme za našimi produkty.
ZnačkaENOVI #ad
VýrobceEnovi #ad
Hmotnost9.66

10. mokebo

#ad

Ergonomická kancelářská židle, ergonomický "Sportovní", alternativa, mokebo Látkový sedací míč do kanceláře, míč na sezení s pumpičkou nebo pezimíčkem s látkovým nebo manšestrovým potahem, šířka 65 cm

#ad
mokebo #ad - Pro všechny velikosti těla! sedací míč lze nahustit na výšku sedáku 65 cm a je tak ideální pro výšku 160 – 190 cm a až 100 kg. Vnitřní koule z pvc s inovativním systémem proti prasknutí neobsahuje škodlivé změkčovadla. Ekologická recyklační látka. Stylové látkové pouzdro se zipem a držadlem je k dispozici v manšestru, tkanině a recyklované látce ve vzhledu semiše, která je vyrobena ze starých textilních vláken.

Dodává se vč. Náš sedací míč s látkovým obalem lze neomezeně používat v každodenním životě – ať už jako ergonomická stolička a alternativa k kancelářské židli, která podporuje práci šetrnou k zádům nebo příležitostně jako gymnastický míč. Návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit, adaptéru čerpadla, uzavíracího ventilu a vzduchového čerpadla.

Podpořte vědomou značku nábytku! jsme mladá firma z kolína nad rýnem a chceme obohatit váš domov vědomým, funkčním a cenově dostupným nábytkem. Aby byl váš peziball vždy ve špičkové formě, můžete potah ze 100% polyesteru jednoduše prát na 30 °C na šetrný program. Zavazujeme se k výrobě co možná nejšetrnější k zdrojům a naše výrobky zasíláme 100% klimaticky neutrální. Omyvatelný potah. Mnohostranné a vhodné k zádům. Pro dlouhou radost z vašeho míče jsou švy potahů šité přízí odolnou proti roztržení.
Značkamokebo #ad
Výrobcemokebo #ad
Výška25.59
Délka25.59
Hmotnost3.35
Šířka25.59
Číslo dílu4260669187795
ModelkaDer Sportliche