Top 10 Eier Zum Ausgraben – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. National Geographic

#ad

Skvělá exkluzivně v obchodě Amazon, dětská sada fosilií, pedagogická hračka, NATIONAL GEOGRAPHIC Mega Fossil Dig Kit – vykopávka 15 pravých prehistorických fosilií

#ad
National Geographic #ad - Nabízí hodiny vzdělávací zábavy a inspiruje celoživotní lásku k učení! prozkoumejte paleontologii – vykopávání neuvěřitelných pravých fosilií pomocí dodávaných nástrojů: dláto, štětec a lupa. Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty.

Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe. Je to perfektní mint aktivita pro děti! plná aktivita učení – tato mega vykopávací sada obsahuje vše, dláta, včetně vykopávkového kamene plného fosilií, co děti potřebují pro hodiny kopání a učení, štětce a lupy!.

Tato sada je vynikajícím stem dárkem pro chlapce a dívky! 16stránkový návod k učení – tento barevný, podrobný návod k učení ilustruje, jak vznikají fosilie a pomáhá mladým vědcům identifikovat každý objevený exemplář. Vykopejte skutečné fosílie – tyto skutečné fosílie jsou milióny let staré! ! Hledejte žraloky a rejnoky, brachiopody, Mosasaury a další.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.65
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERFOS
ModelkaNGSUPERFOS
ZárukaNo Warranty

2. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC – Velká náplň s drahokamy s 15 pravými drahokamy

#ad
National Geographic #ad - Objevte cenné poklady a nechte své dítě zažít dobrodružství kopání ve skutečném dolu s drahokamy. Najděte 15 fascinizujících drahokamů jako pyrit, obsidián, fluorit, křemen, ametyst, tygří oko, aventurin a další. Vše, abyste děti celé hodiny zaměstnali – s vykopávacím blokem, co potřebujete, dlátem, štětcem a lupou.16stránková barevná informační kniha ukazuje, jak se tvoří drahokamy a pomáhá mladým vědcům identifikovat kameny.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.61
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERGEM
ModelkaNGSUPERGEM
ZárukaNo Warranty

3. National Geographic

#ad

National Geographic | Sada senzorických experimentů | Senzorický hrací písek Sliz dětská modelína | Drahokamy pro děti | Skvělá interaktivní výuka a hračka pro odbourání stresu | pěstování krystalů

#ad
National Geographic #ad - Povzbuzuje přírodovědce děti k vědeckému myšlení: náš podrobný návod na učení je plný zajímavých, vědeckých faktů, díky nimž je tato sada ultimativní senzorickou objevitelskou sadou pro děti. Sada pro děti je vysoce kvalitní vzdělávací hračka, která dělá spoustu zábavy.

Sada pro děti s garantovanou spokojeností: sortiment national geographic mint nabízí dětem přírodní vědy. Sada pro výzkumníky pro trvalé hraní – opakovaně: písková, modelína a sliz jsou opakovaně použitelné a nabízejí každý den zábavu při interaktivním a kreativním hraní. Materiály v této experimentální krabičce nejen skvěle vypadají, ale jsou také fantastické.

Sada pro objevitele se senzorickou stimulací: hračka pro chlapce a dívky obsahuje vodoodpudivý a smyslový modelovací písek, modelovací hmota a sliz. Pokud nebudete spokojeni, dejte nám vědět, abychom to mohli napravit. Společné hraní: sada vědců obsahuje skvělé experimenty pro děti, které si mohou užívat s přáteli, rodinou nebo spolužáky.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost1.61
Šířka8.66
Číslo díluNGMEGAEARTH
ModelkaNGMEGAEARTH
ZárukaNo warranty provided.

4. National Geographic

#ad

Vědecké sady pro děti 8-12, NATIONAL GEOGRAPHIC Super drahokam vykopávací sada – 10 pravých drahokamů, krystaly, náhrobních nástrojů a zvětšovací sklo

#ad
National Geographic #ad - Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty. Vykopat 10 pravých drahokamů – tato sada drahokamů obsahuje 10 drahokamů, šedý achát, růženín, zelený aventurin, obsidián sněhové vločky, geod, zelený fluorit, které mohou děti vykopat: ametyst, pyrit, sodalit a tygří oko.

Identifikujte každý předmět – obsažena barevná identifikační karta, děti snadno rozeznají drahokamy ve své nové kolekci. Podporuje radost objevitelů, inspiruje lásku k pozemské vědě. Kopání s dodávanými nástroji – děti používají nástroje jako opravdoví geologové: nástroj na vykopávání, kartáč na kopání a zvětšovací sklo pro detailní pohled na krásu kamenů.

Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe. Začněte sbírat kameny – super vykopávací sada drahokamů je nejzábavnějším vstupem do sbírek hornin. List obsahuje fascinující fakta o každém drahokamu v pohřební cihly.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška9.76
Délka6.26
Hmotnost0.99
Šířka2.4
Číslo díluNGGEM10
ModelkaNGGEM10
ZárukaJsme hrdí na to, že vyrábíme výrobky nejvyšší kvality, které jsou podporovány výjimečným servisem.

5. Kosmos

#ad

Experimentovací sada s kladivem a dlátem, KOSMOS 657994 rytířský poklad, pro děti od 7 do 10 let, pro fanoušky středověku a malé archeology, vykopejte třpytivé mince a hrací kameny

#ad
Kosmos #ad - Experimentální sada obsahuje kladivo, dláto a houbičku – jednoduše navlhčete sádru a hned můžete začít hledat poklad.

Napínavá zábava při vykopávkách od kosmos pro všechny malé fanoušky rytířů a středověku od 7 let. Barevný návod vysvětluje nejlepší techniku při vykopávání a prozrazuje napínavé znalosti o rytířích, dracích a práci archeologa. Eká středověký poklad! malí objevitelé zde vykopávají dvě kovové mince, medailon, různé hrací kameny a dračí zub. Z odkrytého zubu a přiložené šňůry vzniká skvělý řetízek s dračími zuby a středověká hra dovedností vyzývá dnešní děti.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu657994
Modelka657994
ZárukaZákonná záruka

6. Kosmos

#ad

Kosmos 657901 Sada na vykopávání minerálů, kladivem a dlátem, experimentální sada pro děti od 7 let na téma geologie, 5 fascinujících ozdobných kamenů, vykopejte pravé minerály sami

#ad
Kosmos #ad - Hravý a vzrušující experimentální box od Kosmos pro děti od 7 let. Co se skrývá v sádrovém bloku? klapal, kopat, škrábat a divit, jaké vzrušující poklady přírody se v nich skrývají.

Obrázkový návod přitom ukazuje krok za krokem, jak se dostanete ke svým pokladům a poskytuje vědět, které stojí za to vědět o minerálech. Zde děti hledají poklad a poznávají pestrý svět minerálů. Třpytivý křišťál, svítící růženín, aventurin, ametyst a červený jaspis lze odhalit kladivem a dlátem. Tato vykopávací sada nabízí geologii na dotek. Vykopávejte, vyčistěte, dokumentujte – zde děti pracují jako správní vědci.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.2
Šířka5.12
Číslo dílu657901
Modelka657901
ZárukaZákonná záruka

7. Kosmos

#ad

Dárek, KOSMOS 658021 Experimentální sada T-REX v noci pro děti od 7 let, vykopávky, fosilie, dinosaury, pravěk, hluboko ukrytá v sádrovém bloku, suvenýr

#ad
Kosmos #ad - S kladivem a dlátem, pracujte jako prvotní výzkumník a následně všechny nálezy správně přiřaďte a postavte. Barevný návod přehledně vysvětluje všechny pohyby a obsahuje vzrušující doplňující informace o dinosaurech a fosiliích. Pro vlastní vykopávání nebo jako progamový bod pro příští dětskou narozeninovou oslavu. Skvělá experimentální sada od kosmos. Hluboce ukrytá v sádrovém bloku čeká na objev kostka T-Rex s 11 jednotlivými částmi. Pro děti od 7 let.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.22
Šířka5.12
Číslo dílu658021
Modelka658021
ZárukaZákonná záruka

8. Kosmos

#ad

Vykopávací sada pro děti od 7 let, geologie, KOSMOS 657888 Experimentální sada pirátského pokladu, dárek, sádrový blok, hledač pokladů, nálezy, suvenýr

#ad
Kosmos #ad - Jakmile je kořist nalezena, hledači pokladů se naučí pomocí obrázků a krátkých textů, jak z nálezů vytvoří skvělý přívěsek na klíče. Barevný návod přesně ukazuje, jak systematicky postupovat jako archeolog při vykopávání a prozrazuje navíc zajímavá fakta o pirátech a jejich pokladech.

Kde je pirátský poklad? hluboko pohřbeni v pevném sádrovém bloku najdou dobrodružné děti skryté mince, barevné kameny, zatloukat, perly a dokonce přívěsek s lebkou! Kopat, škrábat nebo omítky navlhčit několika kapkami vody? Jednoduše vyzkoušejte a vrstvu po vrstvě vyzvedněte kořist kladivem a dlátem na světlo. Napínavá a pestrá kosmická vykopávací sada pro děti od 7 let – ať už samostatně nebo jako úkol pro příští dětskou narozeninovou oslavu.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.24
Šířka5.12
Číslo dílu657888
Modelka657888
ZárukaZákonná záruka

9. Lehoo Castle

#ad

Lehoo Castle Sada na vykopávání pro děti, minerály, sada na vykopávání drahokamů s 12 geologickými kameny, vykopávací sada pro chlapce a dívky

#ad
Lehoo Castle #ad - Stem dÁrek pro dĚti od 5 let: vykopejte skály a vykopejte 12 pravých drahokamů, abyste našli fosilní překvapení. Koncentrace a kultivace: objevování a vytváření problémů spočívá v povaze dítěte. Naše sady pro vědecké experimenty přimějí vaše dítě k tomu, aby bylo s touto hrobovou sadou trpělivé a opatrné, aby se zabránilo poškození drahokamů.

Je to skvělý způsob, jak zlepšit vztah rodičů a dětí. Objevte drahokamy a krystaly: naše těžební sada pro děti s drahokamem obsahuje velký náhrobní kámen a vykopávací nástroje, pomocí kterých mohou malí geologové vykopat a najít pravé kameny. Interaktivní čas pro vás a vaše dítě: trávte svůj čas se svými malými a pomozte jim dokončit vědecké vykopávací drahokamy, objevit tajemství pravých drahokamů a probudit jejich přání po objevování.

Vezměte si naši vykopávací sadu drahokamů pro děti a proměňte se z vašeho potížistu malým archeologem. Skutečné geologické dobrodružství pro děti: naše kameny a drahokamy vytvářejí prostředí, ve kterém mohou děti simulovat skutečného horníka, jak se drahokamy tvoří a těží a pomáhá mladým vědcům identifikovat každý exemplář, který vykopává autentické drahokamy, které jsou pohřbeny v náhrobním kameni, objevují pravé drahokamy a vystavují je. Plnobarevný výukový průvodce ilustruje, jakmile je objeven.
ZnačkaLehoo Castle #ad
VýrobceLehoo Castle #ad
Výška7.48
Délka6.3
Šířka2.76
Číslo dílu568-1
Modelka568-1
ZárukaNevhodné pro děti do 3 let

10. Kosmos

#ad

Kosmos 630485, Zářivý pterosaur v noci

#ad
Kosmos #ad - Vykopat cool přísavky kladivem a dlátem ze sádrového bloku. Kostra v noci svítí dohromady má rozpětí křídel cca 46 cm. Od 7 let. Díky podstavci bude saurus středem pozornosti.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKosmos #ad
Výška8.31
Délka5.24
Hmotnost0.44
Šířka2.28
Číslo dílu630485
Modelka630485