Top 10 Blumentopf 28 cm Durchmesser – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Premium LS 28 bílá vysoký lesk 16040

#ad
Lechuza #ad - Zavlažovacího systému, 5 x 26 cm zásobník vody: 2 l Objem rostlin: 7 l Vsadba pro rostliny: Ø 24 cm. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny lechuza classic ls, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny s ukazatelem hladiny vody a zapuštěným rámem rukojeti v barvě nádoby.

Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Ideální pro všechny pokojové rostliny. Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu.

Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení. K dostání v různých barvách a velikostech. Materiál: plast rozměry: Ø 28, vč.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška10.24
Délka11.02
Hmotnost4.63
Šířka11.02
Číslo dílu16040
Modelka16040

2. Decorasian

#ad

Decorasian Kulatý pletený květináč z mořské trávy se stabilní plastovou vložkou k osázení – 20 cm

#ad
Decorasian #ad - Květináče decorasian z mořské trávy se vyrábějí udržitelně z obnovitelných surovin. Vodní hyacintu se tento květináč hodí k vytvoření obzvlášť útulného, teplého klimatu a hodí se také k severskému stylu.

Květináče mají velikosti 16 × 14 cm, 26 × 24 cm, 20 × 17 cm, resp. Jako nádoba na květiny v domě a také na terasu nebo balkon. Květináče se hodí zejména jako okrasný květináč, ale také jako květináč. Hrnec by neměl být neustále vystaven povětrnostním vlivům. Při použití jako okrasný květináč může zachytit vytékající vodu.

34 × 31 cm. Přírodní materiál má přirozenou ochranu a lze jej bez problémů setřít. Díky plastové vložce lze květináč přímo osázet, resp. Díky přirozenému vzhledu slámy, resp. Perfektní pro každodenní použití jako koš na květiny v kuchyni, v koupelně, ložnici nebo také jako dekorace v celém domě.
ZnačkaDecorasian #ad
VýrobceDecorasian #ad
Hmotnost1.19
Číslo díluDA-T0006
ModelkaDA-T0006

3. elho

#ad

Elho Greenville kulatý 30 – květináč pro vnitřní a venkovní použití – samozavlažovací hrnec – 100% recyklovaný plast – Ø 29,5 × V 27,8 cm – černá/obývací černá

#ad
elho #ad - Včetně podložky | greenville je důkazem toho, že vzhled a účelnost mohou jít ruku v ruce. Květináč má atraktivní, štíhlý design a je opatřen podložkou. Dlouhá životnost | květináč je vyroben tak, tak i venku, že z něj budete mít radost obzvlášť dlouho.

Vysoce kvalitní plast | vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu – s větrnou energií a navíc 100% recyklovatelný. Jeho barva zůstává krásná jak uvnitř, je mrazuvzdorná a dobře snáší. To je skvělý pocit! věděli jste, že rostliny dělají radost, že se cítíte zdravěji a že vám dodají energii? Hodně zábavy s tím! Proto se najde vhodný květináč pro každou místnost a každou rostlinu.

Nemusíte si proto dělat starosti. Příroda v domě | s produktem elho si do domu přinesete přírodu. Mix & match | tento květináč je k dostání v různých barvách a velikostech, které můžete snadno vzájemně kombinovat. 3letá záruka.
Značkaelho #ad
VýrobceELHO #ad
Výška10.94
Délka11.61
Hmotnost1.96
Šířka11.61
Číslo dílu0462732943300
Modelka0462732943300
Záruka3letá záruka výrobce.

4. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Cottage 30 žula 15372

#ad
Lechuza #ad - Materiál: plast Rozměry: 29, vč. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cubecottage, 5 x 29, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody.

Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Robustní flechtový vzhled: povrch je klamně pravý vzhled pletiva přináší rustikální, terasu a balkon. K dostání v různých barvách a velikostech. 25, 5 x 25, 5 cm. Robustní, šarmantní venkovskou atmosféru na zahradu, snadná údržba a dlouhá životnost.

S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Zavlažovacího systému, 5 x 30 cm zásobník vody: 3 l Objem rostliny: 12 l Rostlinná vložka:. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost7.8
Šířka11.81
Číslo dílu15372
Modelka15372

5. elho

#ad

Elho Vibes Fold Rund 30 Pflanzentopf, 100% recyceltem Plastik, Ø 29.5 x H 27.2 cm, Blumentopf für Innen, Weiß/Seidenweiß

#ad
elho #ad - Langlebig | der topf ist so beschaffen, dass man besonders lange seine Freude daran haben wird. Das ist ein wunderbares gefühl! wussten sie, dass pflanzen glücklich machen, dass Sie sich gesünder fühlen und dass sie Ihnen einen Energieschub geben? Viel Spaß damit! Die 3-jährige garantie gewähren wir Ihnen nicht umsonst, das versprechen wir Ihnen.

Natur im haus | mit einem elho-produkt holen sie sich die natur ins haus. Die farbe bleibt schön und er kann auch durchaus was vertragen. Modernes design & rippenmuster | ein freundliches rundes Design mit moderner Rippung ist in verschiedenen verspielten Farben erhältlich.

Daher findet sich für jede Einrichtung und jede Pflanze der passende Topf. Mix & match | dieser topf ist in verschiedenen farben und größen erhältlich, die Sie leicht miteinander kombinieren können. Gerecyceltes plastik | hergestellt aus 100% recyceltem Plastik — mit Windenergie und zudem zu 100 % recycelbar.
Značkaelho #ad
VýrobceElho #ad
Výška10.71
Délka11.61
Hmotnost1.9
Šířka11.61
Číslo dílu2852703045100
Modelka2852703045100
Záruka3years.

6. BigDean

#ad

ø 28 × výška 20 cm, BigDean 3 × květináč s podtáckem, antracitová – květináč odolný vůči povětrnostním vlivům – odtok vody odolný vůči UV záření z nerozbitného plastu – vhodný pro vnitřní +, kulatý

#ad
BigDean #ad - Zde si doma najdou nejen květiny, rostliny a palmy, chilli, resp. Voda tak efektivně odtéká a chrání před hromaděním vody. Květináče jsou díky modernímu designu – v kombinaci s vašimi květinami nebo rostlinami – vždy poutají pozornost. Vysoce kvalitní materiály: díky použití stabilního a nárazuvzdorného pp plastu jsou naše květináče a podložky pod rostliny odolné proti povětrnostním vlivům, UV záření a mají dlouhou životnost.

Mnohostranně použitelné: květináče vytvářejí skvělou středomořskou atmosféru na zahradě, citróny, jak pěstovat květináče. Odtok vody: na dně květináčů jsou předem vyřezané otvory pro možnost odvodnění. Podrobnosti: vnější průměr květináče: cca 28 cm // výška květináče: cca 20 cm // vnější průměr podložky: cca 23 cm // barva: antracitová/tmavá antracitová // Rozsah dodávky: 3x květináč + 3 x podložka // rozměry detailů najdete na fotografiích // Důležité upozornění: skutečná barva je o něco tmavší, jak je vidět na fotografiích.

Střední vzhled: naše květináče přesvědčí svým kulatým designem a středomořským zakřiveným vzhledem, robustností a možností odvodnění. Nabízí vám bezpočet možností, ale také bylinky, rostliny aloe vera nebo olivovníky. Také v interiéru se postarají o skvělé barevné akcenty. V závislosti na výrobě je možné, že se otvory ještě musí otevřít.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu799859

7. Fox & Fern

#ad

Blumentopf Gross inkl. Wasserabfluss, Blumentopf 25cm Durchmesser, Pflanzentöpfe groß, Fox&Fern Übertopf M, Plant Pot, Blumentopf hoch 24cm, Übertöpfe für Zimmerpflanzen, Blumentopf weiß matt

#ad
Fox & Fern #ad - Suchen sie einfach amazon nach "fox&fern blumenständer" und verwenden Sie Rabattcode "AGOODFIT10" an der Kasse für 10% Rabatt auf Ihr individuelles Pflanzenset. Sparen sie jetzt beim Kauf Ihres modernen Sets aus Blumentopf und Pflanzeständer. Optimale kombination: dieser Übertopf/pflanzentopf passt perfekt zu unseren Fox&Fern Pflanzenständern Größe M, welche aus nachhaltigem Holz gearbeitet sind.

Zudem kann bei diesem blumentopf gross überschüssiges Wasser einfach abfließen dank dem Drainagestöpsel im Boden. Die teile dieser blumentopf Sets passen perfekt zusammen mit minimalem Montageaufwand, ganz ohne Kleber oder Verschrauben. Handgefertigt aus fiberstone: optisch identisch, sind diese Übertöpfe für Zimmerpflanzen ebenso hevorragend geeignet, jedoch 70% leichter als Keramik, wie als Pflanzentöpfe für draußen.

Natur fÜr zuhause: verleihen sie ihren pflanzen ein upgrade mit diesem pflanztopf. Lebenslange garantie: dank der hohen qualität unserer Produkte ist eine endlose Lebensdauer garantiert. Dieser blumentopf in weiß ist dazu noch UV- und frostresistent. Bertopf im minimlistischem look: dieser blumentopf 25cm Durchmesser besticht durch sein hochwertiges Design und seinem matten Finish.
ZnačkaFox & Fern #ad
VýrobceFox & Fern #ad
Výška10.1
Délka10
Hmotnost3.4
Šířka10
Číslo dílu8719327037362
Modelka8719327037362

8. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Color 28 břidlicově šedá 13204

#ad
Lechuza #ad - Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný.

S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. Matný barevný povrch: hedvábně matný povrch je nenáročný na údržbu a stylově vystavuje rostlinám. Vše v jednom: 1x květináč classico color, 0 l zásobník vody: 2, vč.

Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. K dostání v různých barvách a velikostech. Zavlažovacího systému a ukazatele hladiny vody, 5 x 26 cm Objem rostliny: 9, substrát pro rostliny Lechuza-PON jako drenážní vrstva. Materiál: plast rozměry: 28, 5 x 28, 0 l.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška10.24
Délka11.02
Hmotnost3.97
Šířka11.02
Číslo dílu13204
Modelka13204

9. GUGUGO

#ad

Übertopf für Innen, GUGUGO Blumentopf Übertöpfe Pflanztopf, Graffiti Gesicht Pflanzgefäße, Einzigartige Sukkulenten Pflanzgefäß für Home Decorations ø 14 cm, Blumentöpfe mit Entwässerungsloch

#ad
GUGUGO #ad - Pflanzen sind nicht im Lieferumfang enthalten. Es wird jedoch empfohlen, ihn als Deko-Topf zu verwenden und in ihn Anzuchttöpfe zu stellen, um seine Lebensdauer zu verlängern. Sobald sie ihre erfinderische pflanze ihrer Wahl hineinlegen, Farn, Kakteen, die wie Haare aussehen wie Perlen, verwandelt sich dieser niedliche Blumentopf in ein atemberaubendes Kunstwerk.

Größe: 14 cm durchmesser x 13 cm Höhe. Robust und doch leichtrobust, stifte, da in harz gegossen. Hochwertige ÜbertopfÜbertopf mit einer wasserabweisenden oberfläche, einem größeren Ablaufloch und abnehmbarem Gummistopfen an der Unterseite. Einmal mit schmutz gefüllt, wird es helfen, wie Stäbchen, die Blumentöpfe schön zu beschweren. Bitte geben sie uns die Chance, es gemeinsam mit Ihnen noch fantastischer zu machen.

Bunte gesicht-blumentöpfe für Topfpflanzen & Rankpflanzen. Auch gut zum Halten anderer Dinge, Pinsel. Eine schöne markegugugo ist eine designorientierte marke. Wunderschöne geschenkeeine wunderschöne ergänzung für ihren schreibtisch, Muttertag, fensterbank, und als ästhetisches Raumdekor auf der Veranda. Sie werden von ihrem perfekten Profil begeistert sein und von Hand bemalt. Handbemalter blumentopfdie leuchtenden farben des blumentopf werden Ihnen den Tag verschönern.
ZnačkaGUGUGO #ad
VýrobceGUGUGO #ad
Výška6.3
Délka6.77
Šířka6.69

10. Scheurich

#ad

Scheurich Květináč z keramiky, 13 l vol., průměr 28 cm, barva: Modré džíny, výška 25 cm

#ad
Scheurich #ad - Rozměry: průměr nahoře vnitřní: 26, nahoře vnější: 28 cm, výška: 25 cm, 6 cm, hmotnost: cca 3690 g. Perfect fit: všechny květináče scheurich jsou perfektně sladěny s běžnými velikostmi kontejnerů na rostliny a jsou obzvláště odolné proti rozbití hran. Vyrobeno v německu – vyrobeno v Německu. Scheurich záruka: 100% vodotěsná. Květináč z keramiky v rovném tvaru s jemným drážkovým vzhledem pro obývací prostor.
ZnačkaScheurich #ad
VýrobceScheurich #ad
Výška9.84
Délka11.02
Hmotnost8.14
Šířka11.02
Číslo dílu65539
Modelka828