Top 10 Apple Homekit Deckenleuchte – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips Hue

#ad

Philips Hue White Ambiance GU10 Spot dvojité balení, Echo Dot, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, všechny odstíny bílé, stmívatelné, ovládání přes aplikaci

#ad
Philips Hue #ad - Kompletní bílé spektrum: vyberte si z nejrůznějších odstínů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste místnosti dodali požadovanou atmosféru. Patice gu10: hodí se do každého svítidla s paticí GU10, kompatibilní s Amazon Alexa, Apple HomeKit a Google Assistant.

Generace, echo Plus a Echo Show 2. Výrobek s označením eel: pro tento produkt je podle směrnice EU k dispozici značka energetické účinnosti pro žárovky obsažených v dodávaných. Jednoduché nastavení přes bluetooth: zašroubujte žárovky Hue, stáhněte si aplikaci Hue a ztlumte až 10 žárovek v místnosti nebo nastavte světelné scény.

Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí. Generace. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška2.28
Délka2.01
Hmotnost0.18
Šířka2.01
Číslo dílu8718699629298
Modelka929001953303
Záruka10letá záruka výrobce.

2. Philips Hue

#ad

Stmívatelná, ovládání přes aplikaci, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, všechny odstíny bílé, Echo Dot, Philips Hue Lampa White Ambiance GU10 v jednom balení

#ad
Philips Hue #ad - Kompletní bílé spektrum: vyberte si z nejrůznějších odstínů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste místnosti dodali požadovanou atmosféru. Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí.

Generace. Jednoduché nastavení přes bluetooth: zašroubujte žárovku Hue, stáhněte si aplikaci Hue a ztlumte až 10 žárovek v místnosti nebo nastavte světelné scény. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Patice gu10: hodí se do každého svítidla s paticí GU10, kompatibilní s Amazon Alexa, Apple HomeKit a Google Assistant.

Výrobek s označením eel: pro tento produkt je podle směrnice EU k dispozici značka energetické účinnosti pro žárovky obsažených v dodávaných. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška2.28
Délka2.01
Hmotnost0.22
Šířka2.01
Číslo dílu8718699628673
Modelka8718699628673
Záruka11letá záruka výrobce.

3. Philips Hue

#ad

Ovládání přes aplikaci, Philips Hue White Ambiance Aurelle panelové světlo bílé vč. stmívače 2200 lm, stmívatelné, kulaté, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, Echo Dot, všechny odstíny bílé

#ad
Philips Hue #ad - Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Generace. Personalizované osvětlení: vyberte si z nejrůznějších odstínů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste místnosti dodali požadovanou atmosféru.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Jednoduché nastavení přes bluetooth: umístěte panelové světlo s integrovaným osvětlovacím prostředkem, stáhněte si aplikaci a můžete své světlo ovládat chytře. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F.

Flexibilní ovládání světla: pro plynulé a pohodlné stmívání, použijte dodaný stmívací spínač jako vypínač světla nebo také jako odnímatelné dálkové ovládání. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge a zažijte plný zážitek z chytré domácnosti s mnoha funkcemi. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška15.55
Délka1.85
Hmotnost4.14
Šířka15.55
Číslo dílu929003099301
Modelka929003099301

4. Sentasi

#ad

Ploché, 24 W, stmívatelné s dálkovým ovládáním, kulaté, 3000 lm, 3000-6500 K, ložnici,, stropní svítidla pro obývací pokoj, Sentasi Stropní svítidlo LED stropní svítidlo, ultra tenké svítidlo

#ad
Sentasi #ad - Pokud máte dotazy k výrobku, kontaktujte nás prosím včas e-mailem. Nemusíte světlo znovu nastavovat dálkové ovládání si automaticky zapamatuje poslední nastavení; světlo prosím minimálně na 60 sekund vypněte, aby se funkce paměti projevila. Nainstalujte šrouby základny. Instalujte kryt Leuch.

Světlo můžete nastavit také pomocí jednoho NastavNastavit nástěnný vypínač. Ivotnost až 40 000 hodin. Toto stropní svítidlo odpovídá běžné 170w žárovce a šetří více než 85 % nákladů na energii. Vysoce kvalitní led čip se 168 světlými led perlami jako osvětlovací těleso, které poskytuje 3000 lumenů při světelném výkonu 24 W. Dlouhá životnost až 40 000 hodin. Vysoká reprodukce barev cri > 82 zobrazte jasněji skutečné a originální barvy objektů a zajistěte živější a přesnější osvětlení. Nastavitelná teplota barvy a jas led stropní svítidlo stmívatelné s dálkovým ovládáním, nastavení úrovně jasu。 a 3 barevné teploty 3000 k – 6500 K teplá bílá 3000 K, s dálkovým ovládáním můžete nastavit jas od 10 % do 100 %, přírodní bílá 4500 k, studená bílá 6500 K.

Vysoce kvalitní poprodejní servis 3letá bezstarostná poprodejní služba. Moderní ultra tenké stropní svítidlo produktin parametry výkon: 24 w, 2× matice, vodotěsnost: ip40 Snadná instalace pomocný kovový drát se přidává na zadní stranu tělesa lampy, aby se zabránilo sklouznutí tělesa lampy během instalace.
ZnačkaSentasi #ad
VýrobceSentasi #ad
Výška0.98
Délka11.42
Hmotnost1.54
Šířka11.42
Číslo díluSKCL-300/T
ModelkaSKCL-300/T

5. MROOYI

#ad

Stropní lampa s teplou bílou studenou bílou pro obývací pokoj, ploché, ložnici,, ultra plochá stropní lampa s dálkovým ovládáním, 3000 lm, MROOYI 24 W LED stropní svítidlo, Ø 30 cm, stmívatelné

#ad
MROOYI #ad - Uložte si svá preferovaná nastavení, abyste zabránili častému zapnutí. Jemná atmosféra režimu nočního světla umožňuje dětem nebo starším lidem rychleji usnout. Stropní lampa má extrémně vysoký jas 3000 lm, 6 cm je tenké a perfektně bílé, s moderním designem, což je dostatečné pro osvětlení prostoru 30㎡.

Zesiluje atmosféru a rozjasňuje prostor, aby se světlo promítlo přes zadní stínidlo na strop, což z něj dělá perfektní dekorativní prvek. Pozoruhodný je řetízek, který vám umožní mít volné ruce, když stropní svítidlo zapojení kabeláže, aniž byste jej museli neustále držet nahoru. Jedinečný design zajišťuje, které je velmi příjemné pro oči. Tento podsvícený design se liší od běžných stropních světel. Instalace stropní lampy je jednodušší než kdy dříve a odráží naše uživatelsky přívětivé detaily :.

Vysoce účinný design propůjčuje této stropní lampě životnost více než 50 000 hodin 12 let se světlem až 12 hodin denně. Spora energie 90 % toto stropní svítidlo má úžasnou třídu účinnosti d, která šetří 90 % elektřiny, což šetří drahé účty za elektřinu. Ultra plochý design toto stropní svítidlo s tloušťkou pouhých 2, který se perfektně hodí do prostoru a nezabírá místo. Upozornění: dálkové ovládání vyžaduje 2 aa baterie, přírodní bílá 4000 K, které nejsou součástí dodávky.
ZnačkaMROOYI #ad
VýrobceMROOYI #ad
Výška1.02
Délka11.61
Hmotnost1.9
Šířka11.61
Číslo díluSKCL-300/T
ModelkaSKCL-300/T
Záruka2 roky záruka.

6. KingMile

#ad

RGB LED stropní svítidlo, ovládání aplikací a kompatibilita s Alexa/Google, Smart LED stropní svítidlo s dálkovým ovládáním, stmívatelné, KingMile 24 W LED stropní svítidlo, synchronizované s hudbou

#ad
KingMile #ad - Má také režim nočního světla, které vašemu prostoru dodají fascinující osvětlení. S pouze jednou aplikací "smart life" můžete pohodlně ovládat více stropních světel pomocí skupinového ovládání. Poté otevřete aplikaci "smart Life" nebo "Tuya Smart" pro navázání spojení.

Led stropní svítidlo vytváří jasné a krásné světlo a je ideální volbou pro vytvoření veselé a živé atmosféry v každém prostoru. Jednoduše si stáhněte aplikaci "smart life" a připojte ji k vaší Wi-Fi síti, abyste mohli své osvětlení kdykoli a kdekoli plně ovládat. Kromě toho můžete jas flexibilně přizpůsobit od 0 % do 100 % podle svých preferencí a vybrat si z celé řady živých RGB barev, jemné večerní čtení nebo módní atmosféru na party, neutrálním bílým a studeným bílým osvětlením. Je vhodná jak pro vnitřní, chodby, kuchyně a kanceláře.

Ploché led stropní svítidlo lze použít jako náladové a akcentové osvětlení a slouží nejen k osvětlení, ale také jako dekorativní svítidlo. Světlo se dvakrát rozbliká, že dálkové ovládání bylo úspěšně spárováno. Osvětlení můžete jednoduše zapnout a vypnout dálkovým ovládáním nebo aplikací a nastavit jas bez náročného zapojení. Stmívatelné led stropní svítidlo: ① toto 24w stropní svítidlo nabízí celou řadu teplot barev od 2800 k do 7000 k, který vytváří útulnou atmosféru ve vašem domě. 2.
ZnačkaKingMile #ad
Výrobce‎Lideka #ad
Hmotnost0.01
Číslo dílu24W Smart Deckenlampe
ModelkaLED Ceiling Lamp

7. MILFECH

#ad

Obývacího pokoje, stmívatelné s dálkovým ovládáním, MILFECH 24 W LED stropní svítidlo, kuchyně, dětského pokoje, Rgb +, do ložnice, 3000 K-6000 K, stropní lampa, IP54, RGB změna barvy 3200 lm, kulaté

#ad
MILFECH #ad - Instalace je dokončena. Pomocí dálkového ovládání může stropní lampa led měnit barvu automaticky uložit poslední nastavení; při použití síťového zdroje nebo nástěnného spínače zapněte světlo minimálně 30 s, která jste provedli před vypnutím světla, která si pamatuje nastavení, aby fungovala paměťová funkce.

Lze jednoduše instalovat, garáž, led stropní svítidlo s dálkovým ovládáním můžete instalovat ve většině místností, chodba, koupelna, jako je ložnice, dětský pokoj, pouze 3 kroky.1palcový štíhlý design – stropní svítidlo led 2 v 1 má 2, 5cm ultra tenký, zakřivený okrajový design, okolní světlo, čímž je opticky štíhlejší. Hlavní světlo 24 w + 3 w rgb podsvícení, podsvícení a hlavní světlo lze osvětlit samostatně nebo současně. Najděte nastavení, 3 barevné teploty, aby vyhovoval různým scénářům. Jedinečný 6barevný design podsvícení rgb lze použít jako scénické světlo nebo okolní světlo, teplotu barev LED stropního světla lze plynule nastavit od 3000 K do 6000 K a jas od 10 % do 100 %.

Stmívatelné a 6 rgb barev podsvícení – 100% stmívatelné, které odpovídá vašim potřebám. Paměťová funkce – stropní led lampy mají funkci ukládání světla, aniž byste je museli pokaždé znovu nastavovat. Lze jej použít v místnosti o rozloze 10 – 15 metrů čtverečních. Noční světlo – tato stmívatelná led stropní lampa má režim nočního světla při 10% jasu, děti, je pohodlnější pro starší lidi, neruší spánek, těhotné ženy nebo osoby s omezenou pohyblivostí.
ZnačkaMILFECH #ad
VýrobceMILFECH #ad
Výška0.98
Délka11.81
Hmotnost1.96
Šířka11.81
Číslo dílu62429512-01
Modelka62429512-01

8. Pmgud

#ad

24 W, kulatá, intenzita světla 3000–6000 K, LED barevná atmosféra, RGB podsvícení, Pmgud LED stropní svítidlo, 6 barev barev s dálkovým ovládáním, stmívatelné, lampa do ložnice,, LED stropní svítidlo

#ad
Pmgud #ad - Při použití síťového zdroje nebo nástěnného spínače nechte světlo svítit minimálně po dobu 30 sekund, aby se funkce paměti projevila. Paměťová funkce: dálkové ovládání může automaticky uložit poslední nastavení, aniž by bylo nutné jej pokaždé znovu nastavovat. 6 barev podsvícení rgb: stropní světla lze přeměnit na modrou, fialovou atd.

Ervenou, které vašemu životu dodají romantickou atmosféru. Ochrana proti prachu a hmyzu: držák lampy je vyztužen obvodovými těsněními, takže hmyz a prach se nemohou dostat dovnitř stropního svítidla, což vám ušetří demontáž a čištění. Pouze 3 kroky k dokončení instalace. 6 rgb barevných režimů pro vaši náladu. Flexibilní jas světla: pomocí dálkového ovládání můžete stropní led světla stmívat na různé stupně a nastavit světla na teplou bílou, které lze použít jako okolní světlo a okolní světlo, neutrální bílou a studenou bílou.

Ip54 vodotěsné – stmívatelné led stropní svítidlo má index ochrany proti stříkající vodě ip54. Přední světla jsou stmívatelná stropní svítidla a 24W CCT barevná teplota a náladová světla se provádějí současně. Stropní led svítidlo můžete instalovat s dálkovým ovládáním na většině míst, koupelna, obývací pokoj, kuchyň, chodba, jako je ložnice, garáž, dětský pokoj, sklep atd. Současné osvětlení: rgb světlo a hlavní světlo stropního svítidla pmgud lze zapnout současně.
ZnačkaPmgud #ad
VýrobceDongguan Linjing Electrical Appliances Technology Co., Ltd. #ad
Výška13.43
Délka1.26
Hmotnost1.96
Šířka12.48
Číslo dílu62429512-01
Modelka62429512-01

9. EGLO

#ad

EGLO Stropní lampa Pastore, lampa do obývacího pokoje z kovu a látky v bílé, hnědé a šedé, textilní stropní svítidlo se 3 kulatými stínidly, objímka E27

#ad
EGLO #ad - Díky bílým difuzorům je zajištěno příjemné rozložení světla. Díky jednoduchému designu harmonizuje svítidlo s téměř jakýmkoli stylem, ať už vintage, moderní, retro nebo industriální styl.

Rozměry: výška: 25, 5 cm, Šířka: 49, délka: 61 cm, 5 cm. Tři spojená stínítka z látky dodají vašim místnostem útulnou atmosféru, jídelně, ať už v obývacím pokoji, ložnici, chodbě nebo kuchyni. Rovky nejsou součástí dodávky; žárovky jsou pod eglo 11932 k dostání samostatně; vhodné pro každou žárovku s objímkou E27, maximální výkon na objímku 60 W; stmívatelné podle použitého světelného zdroje.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška10.04
Délka24.02
Hmotnost3.12
Šířka10.04
Číslo dílu97479
Modelka97479
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. Philips Hue

#ad

Philips Hue White Amb. Enrave stropní svítidlo M černé 2400 lm vč. stmívače, 1 kus balení 1 ks

#ad
Philips Hue #ad - Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Generace.

Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. Personalizované osvětlení: vyberte si z nejrůznějších odstínů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste vytvořili vhodné světlo kdykoliv během dne. Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Chytré ovládání světla: hue enrave se hodí do každého moderního interiéru a lze ji jednoduše ovládat přes Bluetooth přes aplikaci Hue. Inteligentní bluetooth osvětlení od philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška3.31
Délka15
Hmotnost5.71
Šířka15
Číslo dílu915005996701
Modelka915005996701