Top 10 Anzuchtslampe für Gemüsepflanzen – Osvětlení rostlin

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Spider Farmer

#ad

Květiny, zeleninu, Spider Farmer LED Grow lampa SF1000D LED plné spektrum lampa pro rostliny se Samsung LM301B diodami 100 W kryt 60 x 60 cm Grow Light lampa pro růst stanu pro pokojové rostliny

#ad
Spider Farmer #ad - Nízké provozní náklady: energetická účinnost s 2, jako jsou rajčata, mnohem lepší než falešná 1000w led světla pro růst růstu. Jako sluneční svit podporuje fotosyntézu rostlin, růst, 5000 K, kvetení a sklizeň. Spider farmer sf1000d je energeticky účinnější a šetří účetnictví.

Zlepšení výtěžnosti o 50 % a dosahuje max. Abyste mohli s důvěrou růst. Spider farmer led grow light nabízí 3 roky zákaznického servisního střediska US/CA/UK/DE. Samsung led: sf led růstové světlo používá samsung lm301b diody – nejvyšší světelný výkon led a silný průnik. Plug & play: není nutná žádná montáž. Vhodné pro malé růstové stany, do skříně, bazalka, sukulenty, spotřebuje pouze 100 W, 7 umol/J, hydroponii, orchideje, růže, papriky, rozmarýn. Perfektní pro 90 x 90 cm veg footprint, květina Footprint je 60 x 60 cm.

Perfektní pro klíčení, modrého, 660 nm, zvyšuje růst rostlin, 760 nm. Bezpečnější a spolehlivější: žádný hluk ventilátoru, speciální ochranné kryty pro kabely, velkoplošný masivní hliníkový chladič, vodotěsná led deska, o 50 % delší životnost ve srovnání s jinými značkovými světly. Led žárovka pro pěstování rostlin: spider farmer sf1000d led lampa pro pěstování rostlin se skládá z bílého, červeného a infračerveného světla 3000 K, zkracuje růstový cyklus. Ihned po vybalení je vaše led světlo připraveno k použití.
ZnačkaSpider Farmer #ad
VýrobceSpider Farmer-DE #ad
Hmotnost3.22
Číslo díluSpider Farmer-SF1000D
ModelkaSpider Farmer-SF1000D

2. Garpsen

#ad

40 LED světel pro rostliny s časovačem automatické zapnutí a vypnutí 6/12/16H, 5 stupňů jasu 460 nm/660 nm/3000 K, Garpsen LED lampa pro rostliny s plným spektrem pro pokojové rostliny

#ad
Garpsen #ad - Bezpečnost a profesionální servis --garpsen světla na pěstování rostlin, neváhejte se zeptat prostřednictvím e-mailu Amazon, slibuje 12měsíční záruku a 30denní záruku vrácení peněz. Full spectrum & cost-effective na rozdíl od bílého světla nebo červeného/modrého růstového světla je toto 2hlavé světlo vybaveno 9 červenými + 4 modrými LED diodami pro každou světelnou trubici, spektrum je bohatší, energeticky úsporné, dokáže použít tradiční 50 W.

Podpopodpopodpopodpopodpopodpopodpofáze výsevu rostlin. Ps ps nanahranahranahranahrapoužití, je ideální pro všechny druhy pokojových rostlin ve všech fázích růstu, ideální pro malé rostliny. Vylepšený časovač 6/12/16 h většina světel na rostlinách se zabudovanými regulátory nepřekračuje časově řízené 12 hodin, naše byla aktualizována tak, aby rostliny lépe rostly. Nastavte čas časování 6h/12h/16h, aby překročila 12 h, což je přátelštější k rostlinám milujícím světlo, nemusíte ručně zapínat a vypínat světlo. 3 režimy osvětlení a 5 stupňů stmívatelné 16hodinová led světla pro růst obsahují červené/modré/teplé bílé led diody, teplé bílé světlo a smíšené světlo a 5 nastavení jasu od 20 % do 100 %, můžete si vybrat 3 barevné režimy červené + modré světlo, které efektivně doplňují nedostatek přirozeného slunečního světla a růst rostlin ve všech fázích.

Pokud máte jakékoliv dotazy, odpovíme na vaše dotazy do 12 hodin. Iroké pole osvětlení a snadná obsluharostlinné světlo pro pokojové rostliny má 360° flexibilní husí krk z ušlechtilé oceli, může rozšířit oblast osvětlení a snadno přizpůsobit úhlovou vzdálenost mezi světlem a rostlinami. Provoz přes usb nebo ac power plug usb síťový zdroj součástí dodávky, je přenosný a pohodlný pro použití doma nebo v kanceláři.
ZnačkaGarpsen #ad
Výška1.42
Délka13.46
Hmotnost1.01
Šířka5.12
Číslo díluBL-J20A
ModelkaBL-J20A

3. Spider Farmer

#ad

Spider Farmer Growbox kompletní sada SF1000 Grow Light stmívatelná LED lampa pro pěstování rostlin plné spektrum Samsung LM301H EVO Diodes GrowStan Kit kompletní sada 70 x 70 x 160 cm Hydroponics

#ad
Spider Farmer #ad - Led lampa grow nabízí 3 roky zákaznického servisu s místním střediskem údržby v DE. Efektivní ventilační systém: tichý a výkonný 10cm inline ventilátor a uhlíkový filtr rc412 z austrálie a kombinace flexibilní hliníkové trubky; velmi snadná instalace a používání; zajišťuje silný proud vzduchu a dobrou cirkulaci vzduchu, odstraňuje všechny nežádoucí zápachy; nebudete cítit nic jiného než čerstvý vzduch.

Ideální také pro kontrolu vlhkosti. Nakupujte s důvěrou: kupte si vysoce kvalitní produkty growbox kompletní sadu, která vám po delší dobu získá větší hodnotu. Spider farmer slibuje, že před a po nákupu vždy poskytne vynikající zákaznický servis. Perfektní pro klíčení, růst, dosahuje max. Trvanlivý růstový stan: 100% reflexní interiér mylar maximalizuje úsilí o pěstování lampy. 2, a zlepšení 50 % výtěžku, 5 g/w.

Plnospektrální led lampa pro rostliny: sf1000 grow led využívá samsung lm301h evo diody se stmívatelnými. Grow tent kompletní sada: jednoduchá montáž, flex vzduch-hliníkový kanál, teploměr a vlhkoměr, cenově výhodná! balení obsahuje lampu pro růst růstu sf1000, časovač, regulátor otáček ventilátoru, 4 ks 5galonový sáček na rostliny, inline kanálový ventilátor 10 cm, klipsy na kanály, 70 × 70 × 160 cm, mřížková rostlinná síť, filtr z uhlíkového uhlí, závěs. Snadný přístup a vzdušnost. Vyrobeno z kvalitního plátna 1680D.
ZnačkaSpider Farmer #ad
VýrobceSpider Farmer-DE #ad
Hmotnost39.68

4. FRGROW

#ad

Lampa pro růst rostlin, 10 stupňů, plnospektrální světlo pro pokojové rostliny, LED světlo pro rostliny, 3000 k/5000 k/660 nm plnospektrální lampa pro rostliny, FRGROW LED lampa na rostliny

#ad
FRGROW #ad - Světlo pro růst rostlin je vybaveno protiskluzovou podložkou. Světla pro rostliny nedráždí oči, tato lampa pro růst klipů je vybavena 60 LED diodami. 10 stupňů stmívání, teplé světlo + červené světlo a plný jas, nastavte jas v rozmezí 10 % – 100 % a přizpůsobte jej flexibilně různým požadavkům rostlin na intenzitu světla.

Zákaznický servis a záruka nabízíme 12měsíční záruku a 30denní záruku na vrácení peněz. Snadná instalace, 5 metru, adaptér je součástí dodávky tato led lampa na rostliny se dodává s flexibilním a robustním husím krkem a stabilním klipem, celková délka kabelu činí 1, čímž se LED zahradní svítidla mohou objevit na správných místech. Celé spektrum je blízké přirozenému slunečnímu světlu a je vhodné pro pokojové rostliny ve všech fázích růstu. Automatické zapnutí a vypnutí, funkce časovače toto led světlo pro růst rostlin má funkci časování cyklu, můžete nastavit časovač na 3/9/12 hodin, za podmínky nepřetržitého napájení se světlo pro růst rostlin automaticky zapíná a vypíná každý den ve stejnou dobu na 3/9/12 hodin bez vašeho manuálního zásahu.

Pokud máte nějaké problémy, můžete se na nás obrátit. 3 režimy osvětlení a 10 stupňů stmívání světlo pro růst rostlin má 3 režimy osvětlení bílé světlo, které jsou nekonečně blízké přirozenému světlu a splňují rostoucí potřeby rostlin od výsevu až po zralost. Napájení přes usb nebo síťový konektor. Náš zákaznický servis Vám odpoví co nejrychleji do 24 hodin.
ZnačkaFRGROW #ad
VýrobceFRGROW #ad
Výška1.77
Délka13.39
Hmotnost2.82
Šířka5.31
Číslo díluLED élèvent la lumière
ModelkaJZ03

5. wolezek

#ad

6000 K, osvětlení pro růst rostlin, wolezek LED lampa na rostliny, světlo pro rostliny v pokojových rostlinách, plnospektrální lampa pro růst rostlin, světlo pro růst rostlin s 5 stupni stmívání,

#ad
wolezek #ad - Bezstarostná záruka – záruka 12 měsíců plus 30denní záruka spokojenosti nebo vrácení peněz, 100% záruka vrácení peněz. Je to skvělý dárek, i když ji necháte 16 hodin denně zapnutá, pokud pěstujete malé pokojové rostliny. Snadná instalace – s protiskluzovou svorkou a husím krkem nastavitelným o 360 stupňů můžete světlo pro růst připnout na každý povrch a nastavit nejlepší úhel osvětlení pro vaše rostliny.

16hodinové nastavení časovače nabízí vašim rostlinám dostatek světla během kvetení a tvorby plodů. Pokud máte dotazy, můžete se jich zeptat. Vysoce účinná led - pro příkon led spotřebuje tato sazenice pouze asi 10 wattů a odpovídá 50w růstové žárovce, nemusíte si dělat starosti s vysokou spotřebou energie.

Nabízíme zákaznický servis 24/7. Funkce časovače cyklu – tato růstová lampa nabízí funkci kruhového časovače se 3 možnostmi – 6h/12h/16 h, automatické zapnutí/vypnutí a žádný každodenní manuální provoz. Plnospektrální bílé světlo – vybavené 2 červenými 660 nm led + 2 bílými 3000k led + 16 bílými 6000k led v každém pruhu připomíná plné spektrum slunečního světla v poledne a podporuje fotosyntézu, klíčení, růst, kvetení a plodnost rostlin.
Značkawolezek #ad
Výrobcewolezek #ad
Výška13.27
Délka5.31
Hmotnost1
Šířka3.35
Číslo díluBL-J20A
ModelkaBL-J20A

6. Spider Farmer

#ad

Spider Farmer Growbox kompletní sada SF2000 LED lampa pro rostliny plné spektrum, kompletní sada 60 × 120 × 180, stmívatelná lampa pro růst růstu růstu rostlin Samsung LM301H EVO, sada růstového stanu

#ad
Spider Farmer #ad - Spider farmer slibuje, která vám po delší dobu získá větší hodnotu. 2, kvetení a sklizeň. Nakupujte s důvěrou: kupte si vysoce kvalitní produkty growbox kompletní sadu, můžete nás kontaktovat e-mailem. Plnospektrální led lampa pro rostliny: sf2000 grow led využívá samsung lm301h evo diody se stmívatelnými.

Perfektní pro 90 x 120 cm veg footprint, květina Footprint je 60 x 120 cm. Ideální také pro kontrolu vlhkosti. Trvanlivý růstový stan: 100% reflexní interiér mylar maximalizuje úsilí o pěstování lampy. Grow tent kompletní sada: jednoduchá montáž, mřížková rostlinná síť, 60 × 120 × 180 cm, 4 ks 5galonových tašek, filtr z uhlíkového uhlí, flex vzduch-hliníkový kanál, regulátor otáček ventilátoru, teploměr a vlhkoměr, klipsy na kanály, inline kanálový ventilátor 10 cm, cenově výhodná! balení obsahuje lampu pro růst růstu sf2000, časovač, závěs.

Sf2000 spotřebuje pouze 202 w a má o 50 % nižší výkon než jiné smd led nebo žárovky Blurple, a zlepšení 50 % výtěžku, růst, 5 g/W. Snadný přístup a vzdušnost. Pokud máte dotazy, že před a po nákupu vždy poskytne vynikající zákaznický servis. Vyrobeno z kvalitního plátna 1680D. Perfektní pro klíčení, dosahuje max. Silné, dvojité švy robustnější.
ZnačkaSpider Farmer #ad
VýrobceSpider Farmer-DE #ad
Výška70.87
Délka47.24
Šířka23.62

7. Northpoint

#ad

Výškově nastavitelný, lampa pro skleník, 22 W, vnitřní zahrada, 1350 lumenů, Northpoint Hydroponický LED systém pro pěstování rostlin, časovač, 10 sazenic, bylinková zahrádka, lampa pro rostliny

#ad
Northpoint #ad - Potěšení pro každého hobby kuchaře, ale také pro opravdové kuchyňské profesionály. Vždy čerstvé bylinky – po celý rok. Rozsah dodávky: northpoint led svítidlo na rostliny, 2 x fixační šrouby, 3 x svorky na vedení kabelů, 10 květináčů s víkem, ukazatel hladiny vody, nálevka, německý návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Použitelný i s většími květináči není součástí dodávky – díky integrovanému časovači 16h zapnuto – 8 h vypnuto vždy ideální množství světla. Pěstujte si vlastní bylinkovou zahrádku po celý rok: nemusíte si dělat starosti s dostatečným množstvím světla nebo o dobu svícení. Podpořte růst rostlin: díky plnému spektru světla mezi 400 – 700 nm je pěstování rostlin hračkou.
ZnačkaNorthpoint #ad
VýrobceNorthpoint #ad
Výška18.7
Délka18.31
Hmotnost4.41
Šířka7.6
Číslo dílu1002068-9118-DE
ModelkaNP-PL-2019

8. Spider Farmer

#ad

Plnospektrální lampa pro pěstování rostlin, Spider Farmer LED lampa pro pěstování rostlin SF300, světlo pro rostliny pro vnitřní použití, lampa pro pěstování rostlin s reflektorem, zahradnické práce,

#ad
Spider Farmer #ad - Spider farmer záruka: spider farmer jsou přesvědčeni o kvalitě našich produktů a technologií, a proto poskytují 3letou záruku výrobce na LED plné spektrum rostlinných svítidel. Ideální pro celý růstový cyklus rostlin. Tím se výrazně zvýší výnos.

Tíhlý design a skvělý provoz dělají z něj první volbu pro použití s omezeným úložným prostorem, skříní, regály nebo pracovní deskou. Vysoká kvalita: sf300 světlo pro rostliny kompatibilní s diodami osram s 192 led a výstupem 5000 lumenů. Reflexní prvky zvyšují zaostření vašich světel, zlepšují světelnou účinnost, světelný tok a koncentraci světla. Plné spektrum led žárovek: led světlo pro pěstování rostlin může vyzařovat širokopásmové plnospektrální světlo, 660-665 nm 730-740 nm 2800 K-3000 K 4800-5000 K, dokonale simuluje přirozené sluneční světlo.

Led diody jsou potaženy ochranou proti vlhkosti a proti vulkanizaci. Lehký design a snadná instalace: plug and play. Trvanlivý výkon: slibujeme životnost až 50 000 hodin svícení. V případě dotazů nám můžete zaslat e-mail. Jednoduše instalujte do zásuvek – není nutné měnit předřadník nebo upevnit pomocí jakéhokoli zařízení. Pouze příkon 32 w, nižší spotřeba energie a nižší účet za elektřinu.
ZnačkaSpider Farmer #ad
VýrobceSpider Farmer-DE #ad
Výška1.38
Délka23.62
Hmotnost0
Šířka5.91

9. wolezek

#ad

Světlo pro pěstování rostlin se 3 barevnými režimy, 100 LED žárovek, 6/12/16 h Auto časovač,, 5 hlavic, rostlinné světlo, 5 stupňů stmívatelné, Wolezek Lampa na rostliny se stojanem, plné spektrum

#ad
wolezek #ad - Ervené a bílé světlo je pro lidské oko příjemnější. Po nastavení, automatické zapnutí/vypnutí a žádný každodenní manuální provoz. Nakupujte s důvěrou – vynikající odvod tepla zajišťuje, 30denní záruka spokojenosti nebo vrácení peněz, 100% vrácení peněz, že rostlinná světla pro pokojové rostliny mají v celém spektru dlouhou životnost a mají životnost 50 000 hodin.

16hodinové nastavení časovače nabízí vašim rostlinám dostatek světla během kvetení a tvorby plodů. V závislosti na prostředí rostlin a různých potřebách rostlin vám nabízíme více možností instalace. Nebo můžete zkombinovat rostlinné svítidlo se svorkou pro fázi sazenic a připevnit ji na stůl. Dvě možnosti použití – vybavené stabilním stojanem a stabilními klipy, můžete kombinovat růstové světlo se stativem pro pěstování vysokých pokojových rostlin. Plus 24měsíční záruka, v případě dotazů se na nás obraťte. Modré světlo 460–465 nm může podpořit klíčení a růst sazenic, bílé světlo 3000–3500 k, červené světlo 600–660 nm může podpořit kvetení a plodnost rostlin, rovnoměrné světlo zvyšuje intenzitu světla a je dobré pro růst celé rostliny.

Velmi rozšířené pro výsev/pěstování rodinných balkonů, zahradnických prací a rostlin v květináčích, zejména pro vysoké a velké rostliny ve vašem domě nebo kanceláři. Velmi rozšířené – rostlinné lampy wolezek pro vnitřní použití s 5 flexibilními husími krky nabízejí více energie a mnohem větší oblast pokrytí než rostlinné lampy se 3 nebo 4 hlavami. Vysoce účinné spektrum – na rozdíl od jednobarevných rostlinných lamp na trhu dosahují rostliny wolezek skutečně plné spektrum 380 nm až 800 nm.
Značkawolezek #ad
Výrobcewolezek #ad
Výška3.1
Délka16.5
Hmotnost3.44
Šířka6.3
Číslo díluBL-C100G
ModelkaBL-C100G

10. JINHONGTO

#ad

JINHONGTO Pflanzenlampe, 3-Kopf Pflanzenlampe LED Vollspektrum, 3 Modi & 10 Dimmstufen, Pflanzenlicht mit Timer Auto ON/Off, Pflanzenleuchte für Zimmerpflanzen

#ad
JINHONGTO #ad - Ideales vollspektrumdieses led pflanzenlampe verwendet vollspektrum warmes licht 3000K, geeignet für alle Arten von Zimmerpflanzen in allen Wachstumsstadien, weißes Licht 5000K und rotes Licht 660nm LEDs, nahe an natürlichem Sonnenlicht, die Farben sind auch angenehm für die Augen.

360°schwanenhals & starker clip die 3-kopf pflanzenlampe für zimmerpflanzen mit 360°flexiblem Edelstahl-Schwanenhals, einfach den Abstand und Winkel zwischen Licht und Pflanzen einstellen. 3 lichtmodi & 10 dimmstufen das pflanzenlampe vollspektrum hat 3 Lichtmodi weißes Licht, warmes+rotes Licht und alle Lichter an, erfüllen die Bedürfnisse der verschiedenen Phasen des Pflanzenwachstums. Anti-rutsch-clip, der überall stabil geklemmt werden kann. 10 helligkeitsstufen zum Einstellen. Kundendienst und garantiewir bieten 12 monate garantie und 30 tage Rückerstattungsgarantie, wenn Sie irgendein Problem haben, fühlen Sie sich bitte frei, uns zu kontaktieren, unsere After-Sales-Support wird Ihnen innerhalb von 24h ASAP antworten.

Ideales vollspektrumdieses led pflanzenlampe verwendet vollspektrum warmes licht 3000K, weißes Licht 5000K und rotes Licht 660nm LEDs, nahe an natürlichem Sonnenlicht, geeignet für alle Arten von Zimmerpflanzen in allen Wachstumsstadien, die Farben sind auch angenehm für die Augen.
ZnačkaJINHONGTO #ad
VýrobceJINHONGTO #ad
Výška25.7
Délka5.1
Hmotnost1.43
Šířka4.3
Číslo díluLED Grow Light
ModelkaJZ03